ISDN -kako podesiti?

mioni

Početnik
Poruka
25
POZDRAV,molio bih ako neko moze da mi pomogne oko podesavanja ovog uredjaja.Upustvo koje se dobija kupovinom ovog uredjaja i "ljubaznoscu" lica koja treba sve te parametre navedene u tom upustvu da podese dovelo je do toga da ja i posle nekoliko meseca od kad sam prikljucio ovaj uredjaj i posle mnogo poziva i obecanja strucnih lica nemogu da koristim aparat ni 10%.Dobio sam jednu digitalnu i dve analogne linije.kupio telefon gigasetCX340isdn,pokusavao mnogo puta i nikako ne uspevam da razdvojim svaku liniju posebno .Molio bih ako neko zna ili ako vec poseduje isti uredjaj da mi objasni postupak razdvajanja pomocu sifara navedenih u upustvu.HVALA :confused:
 
A sta hoces da aktivirash, ISDN ili ISDN telefon. ISDN prvo treba da isprogramiraju ti koji su ti ga dostavili, a ostalo je samo softver, trebash instalirati drajvere sa CDa (ako si dobio), a ISDN telefon, pise u prirucniku kako se treba podesiti, ali evo kratkog objasnjenja, ugasis telefon, pa onda drzish pritisnuto dugme na prednjoj strani baze i upalish telefo, i onda samo pratish intrukcije.
 
Najpre da se zahvalim i ujedno cestitam srecnu 2007g,puno uspeha ,zdravlja i srece.Ja sam dobio dve analogne i jednu digitalnu liniju,znaci tri broja.Podesio sam da zvone posebno analogni brojevi iz upustva kucajuci odgovarajucu sifru za svaki MSN .Jedini problem je sto kada pozovem jedan od dva analogna broja zvoni mi i digitalni broj na ISDN telefonu dok kad zovem digitalni broj zvoni samo on.Interesuje me dali je moguce posebno razdvajanje za sva tri broja ili samo za dva analogna a digitalni broj mora uvek da se ukljuci pri pozivu?HVALA
 
evo je tema za mene!
pomazite laiku nad laicima!
so...
bio mi je prikljucen ISDN, ali sam imala i modem, tako da nemam pojma preko cega sam uspostavljala konekciju.
kompjuter mi je bio kod majstora, sad je vracen i ja nemam pojma kako sad da turim taj ISDN. nemam pojma gde mi je uputstvo za upotrebu.
p.s.
telefonska linija mi je ok, primam pozive i zovem, znaci da sam neku rupu potrefila, ali ne mogu da uspostavim konekciju.
 

Back
Top