IMA LI LEPIH SJENICANKI

ma to se vehabije nalozile na srpkinje, samoneznam zasto bi smo se krili u senici?? Senica je srpsko mesto, pre ce biti da se vi krijete ko vaske u gacama, pa vas stalno nesto svrbi bulja da vam je izbusimo velikokalibarskim oruzjem!!! Jos jednom dodjite sebi pameti i manite se terorizma i ubijanja srba, vidite kako su se proveli novopazarci, odmah smo ih deklaralisali kao vehabije i poceli da vas tamanimo kao gnjide, a vi se odmah zavukli u rupe poput miseva!!
 
ne znam kom se guzice tresle od straha, odmah qq dizhu nas u vazduh...mangupi poslali 100 ljudi na 2 choveka koji je umro smrchu kako samo mozhe pozheleti bilo ko...nasmejan i miran, nikad niko osetiti od vashih neche to...ti dodji pa chesh videti ko se i koliko krije...videchesh na svakom koraku ljude nalik tim shto ih zovesh "vehabijama"...nema smisla prichati napamet...dochekachesh smrtni chas kao i svi ljudi pa chu te onda pitati shta si radio za taj trenutak, jesi li mislio na to ili samo kako shto gore ocrniti susede koji izdrazhavaju i bukvalno hrane mnoge porodici pravoslavne veropispovesti...da ih neche nahraniti ko od hashkih begunaca????samo su ih stavili u poziciju da ih proklinju i njih i sve ostale politichare, heroje i kakve vech uzdignute likove koji su svi jednim imenom smrtnici...ali eto dosta je bilo od mene a nadam se i od vas....
 
Moguce je.Ja sam poreklom iz Sjenice,
po nekad odem tamo jer imam rodjake kao i u NP,
mada ih nemam puno svi su otisli ili u inostranstvo ili presli u NP, ali idem, a i moj dragi voli tamo da ide na pecanje sa svojim drugovima iz KV. Leti tamo odvezemo onaj nas "pokretni dom" kako ja to zovem i budemo par dana, znas sta, mi se ludo provedemo tamo.
 

Back
Top