gel vs. acrylic

e, a ja sam citala da je gel:) ali ipak, htedoh da vidim vase misljenje. moji nokti su jedino sredjeni leti...manikir 1/nedeljno....inace, cim pocne fax.....odu u pm....k'o oliviji u popaju...hehe ako se iko seca te scene.....tih, sto to bese daaaaaaavno
 
e sad... nemoj mi recji da ne mozhesh da izdvojish pola sata nedeljno da sredish nokte?
ja sama odrzhavam svoje... povremeno odem kod kozmetichara, iako nema potrebe....
svako to mozhe... samo treba voditi rachuna.... pa to je valjda i lichna higijena....?
 
ja takodje uzgajam svoje ali posto se lome cim dodju do pristojne duzine stavila sam gel preko njih da ih ojacam,i zadovoljna sam jer sam pre neki dan tako zakacila nokat,da je samo moj odleteo bi mi ceo prst cini mi se,ali nije mu se nista desilo
tako su mu nokti uvek svi iste duzine,a stavila sam i french,jbg to se slaze uz sve ne moram da skidam lak
a manikir radim sama u slobodno vreme,mada je nekako bolje kad odem kod kozmeticarke,al ovde je to skupo u pm!evo npr ovo sto sam stavila gel sa frenchom na moje nokte je 40€,a kad stavljas kapsule onda je 70€
 
Akril je cvrsci, a gel izgleda prirodnije, a to izlivanje akrilom je i meni odlicno, ne moram da brinem da li ce mi se zacepiti ili polomiti nokat. Ovde je izlivanje akrilom oko hiljadu dinara, a ako se stavi trajni french nesto malo skuplje
 
hanibal77:
ja takodje uzgajam svoje ali posto se lome cim dodju do pristojne duzine stavila sam gel preko njih da ih ojacam,i zadovoljna sam jer sam pre neki dan tako zakacila nokat,da je samo moj odleteo bi mi ceo prst cini mi se,ali nije mu se nista desilo
tako su mu nokti uvek svi iste duzine,a stavila sam i french,jbg to se slaze uz sve ne moram da skidam lak
a manikir radim sama u slobodno vreme,mada je nekako bolje kad odem kod kozmeticarke,al ovde je to skupo u pm!evo npr ovo sto sam stavila gel sa frenchom na moje nokte je 40€,a kad stavljas kapsule onda je 70€

Gde to? U franci jel? Pa nemo da nas ovde bedacis lutko molim te!! Kod nas ne prelazi ni pisljivih 10 evra! Salim se ja radim frenc samo i osnovna nega (tako to zovu ode) zaaa.....oko 750 din ja mislim nisam sigurana....a taj momenat s gelom nije jos do nas stigao:(
 
NevenaBGD:
Gde to? U franci jel? Pa nemo da nas ovde bedacis lutko molim te!! Kod nas ne prelazi ni pisljivih 10 evra! Salim se ja radim frenc samo i osnovna nega (tako to zovu ode) zaaa.....oko 750 din ja mislim nisam sigurana....a taj momenat s gelom nije jos do nas stigao:(
ma kako nije?
zam znam da je kod vas jeftinije,zato sam ja bila i kupila lampu i opremu al eto visi negde nije bre isto da radis sam
ovde je stavljanje frencha 10€ a da ti jos sredi zanoktice,oblikuje i ispolira nokte 20
a servisi su preskupi u mom gradu bar :( najjeftinija masaza u yves rocher samo ledja je 38€ pa ti vidi
ranije sam imala naviku da jednom mesecno idem kod kozmeticara,sad ne,ionako imam najbolje proizvode kod kuce,bas se tesim:lol:
 
jaooo fuy dugački nokti... ja kada hoću da zezam neku ženturaču onda joj govorim kako ima dobre nokte i mnogo mi smešno kako se loži na to...

mislim, stvarno... ili... baš su ti super ti umetci u brushalteru cico... izgledaš tako seksi sa njima... prava šteta što što je to sve lažno...

u stvari, veštački nokti su vrhunac neukusa i nehigijene... svi koji imaju loše nokte treba da se leče ili bolje neguju... ako imate nokte dugačke do poda onda ste najbolje ženske su svakom salonu... or not...
mnogo ste smešne
hahahahhahaa

veštački nokti... mmmm, baš ste lepe :D
 
@ ra-ta-tat:
o cemu pricas ti? ko je spomenuo duuuuuuuuuuuuuuuugacke nokte. a drugo, sta fali "vestackim" noktima ako ne izgledaju tako?? logicno je ako platis 10$ do ce da budu dirty and fake....whereas ako puknes 70$ imaju da izgledaju i tek kako prirodni.

drugo, mislim da je glupo sto vredjas devojke koje ih nose. otkud ti znas njihov pravi razlog? evo, npr. moj. NIKADA ih nisam stavljala jer nisam imala potrebu....moji prirodni nokti i ovako izgledaju kao da su fake jer ih vecito glancam i sredjujem (eto ti tvoja higijena), ali cim pocne fax....bye bye nails....tako da je jedino resenje da ih stavim na neko vreme dok moji ne izrastu....blam me je da mi neko pogleda u ruke i pomisli "FUJ"....kao sto je i to moja reakcija prema drugima.....then again, uvek nadjem razumevanja jer znam da imam isti problem....ohhhhhhhhh welllllllllllll

trece, kakvi su tvoji nokti? sto nam ne kazes?:D
 
Jao bebi :D
moji nokti su kratki i uredni :P dužine do kraja prsta ili za nijansu kraći... zavisi kako mi se omakne kada se zanesem u skraćivanju :lol:
na mojim noktima se vidi da sam zdrava, onako su lepo pink, u životu nisam imala zanoktice, nemam šta da glancam, nego redovno perem ruke i svoje nokte i mažem se finim kremama... rukavice uvek nosim kada radim po kući... vidi muve ovde kod mene...saću je ubijem! :evil:
uuufff. što je gadna i crna

u svakom slučaju retko mažem nokte, mada volim... ali ne volim što imam gadan osećaj, kao da mi se nokti guše :lol:

štaviše... ja sam poznata po specijalnim efektima na noktima... nikad nemam neki normalan lak...ali kao što rekoh gore... smeta mi lak :roll:
 
veštački nokti su vrhunac neukusa i nehigijene
Meni su dugački nokti, pogotovo kada su revnosno namazani znak za opasnost... od bakterija... uvek mi ljudi sa takvim noktima deluju neuredno i prikriveno prljavo
skroz se slažem. meni su veštački nokti jednako dronfuljice sponzoruše.i tačka.
moji nokti su namazani uvek. ali su kratki, ko što reče ra-ta-tat zavisi koliko se zanesem.
mada idem kod manikira, pa ona to kontroliše.ali moraju biti kratki.
ja zaista nemam lepo mišljenje o dugim noktima.gade mi se.
 
Ништа женственије и лепше на дами од лепо негованих и дугачких (не предугачких!) ноктију!

Наравно, да би све то лепо изгледало потребно је да нам је Бог дао лепе нокте.
Кад неко нема лепе ноге логично је да неће носити ектра кратки минић, тако и ово: кад неко нема лепе нокте, не изгледа лепо ако их истиче у прави план дужином и бојом.
Ружно ми је да видим жене са кратиким дебелим прстима као ћевапчићи, и широким ноктима који су предуги па шпицасто обликовани, као канџе.
Или ако су нокти онако дебели, рожнати, велики, па још их и пусти и нацрвени јако, па изгледају као лопате! И још кад се савијају, као код мачке...фуј!

Умерена дужина, леп лак....фантазија!
Некако, не могу да замислим да се обучем елегантно или свечано, да ставим мало елегантије прстење, а да су ми нокти сасвим кратки, то некако не иде.
 
moji kratki nokti izgledaju izuzetno lepo i negovani su.
neretko su lepši od dugih, veštačkih!
inače da se ogradim...i da ponovim:
veštački nokti su vrhunac neukusa i nehigijene
ne i prirodni, ali kako je hellen napisala...apsolutno ga ubola u opis!!!!
ali...miniće često nose male slonice....kao i što ćevapi završe sa roze lakom;)
 
Ja trenutno imam vestake i prezadovoljna sam jer ne moram da krijem ruke na kojima mi se svako malo zalome nokti na pola nokta i to duboko tako da mogu da s slikam sa lepim noktima. Ovako po tri nedelje ne razmisljam o tome. Duzina mi je 2-3 milimetra iznad jagodice i ne smeta mi prilikom svakodnevnih aktivnosti. A jos predivni crtezi. Divota. I osecam se jako cisto i uredno. Upravo trazim neki kvalitetan salon na Zarkovu, Ceraku ili Vidikovcu za korekciju i iscrtavanje. Ovaj na BB mi je preskup, ipak je to zanat koji moze da svako savlada i stvarno necu da dajem pare za nokte vise nego za pregled kod nacelnika klinike.
 

Slične teme


Back
Top