gel vs. acrylic

Hellen:
Иначе, код маникира не идем, никада нисам стављала вештаке...Ја сам сама свој мајстор!

Hall of fame, bwe :D


Čitala sam intervju sa Bojanom Ordinačev (to je ona iz Karićevih serija)
piatli je
"kako negujete svoju kosu"
a ona kazala
"već 11 godina nisam oprala kosu kod kuće"


:lol:
Da povratiš
 
Ма то је стварно ствар личног укуса: дугачки или кратки нокти, намазани или ненамазани, прави или вештачки....

Једино што је мени заиста гроозно да видим (осим прљавих ноктију) је лак на женским ноктима који је намазан очигледно пре 3 недеље, па до пола одеран а нокат већ до пола израстао.... Као да је 30 динара за ацетон бог зна шта!

И још (а то стално причам својим ученицама): 6 ноктију дугачки, предугачки, а 4 се сломила, па јој жао да исече све остале...па тако иде један скроз кратак, један екстремно дугачак, па један полудугачак, па тако редом...
 
a ispod toga sivi i zuti nokat :mrgreen: pa uvijen kao pandža :lol:

jao, jel se seća neko priče o Heri i Leandru? Podsetili me ti konti gde svaki vuče na svoju stranu :P
(ako nisam pomešala 2 priče, ali SIGURNO je iz knjige Predeo Slikan Čajem )
Uglavnom, violonistikinja koja ima svaki nokat nalakiran drugom bojom? :P
 
па до пола одеран а нокат већ до пола израстао...
tzv model ala "c" market kasirka:lol:
ma jok, nisam se uvredila, naprotiv.
ume to lepo da izgleda kao u slučaju brižne mame. kada su umerene dužine;)
a to da su moji nokti lepi:trept: htedoh reći da i kratki nokti i te kako mogu biti elegantni;)
ma nosite se:lol: kako želite;)
svako treba da se oseća lepo u svjoj koži!
ma kako to nekome sa strane izgledalo;)
....svako ima pravo na svoj izbor,
reče đavo i sede u koprive....
 
Evo bas juce skratih nokte, volim onu duzine tek malo iznad jagodice, pa uradim francuski manikir i mirna sam par dana jer su mi nokti uredni, a i slazu se uz svaku garderobu. Jednom sam nadogradila nokte i izdrzala dve nedelje sa njima ali ni tada nisu bili predugacki. Znam kako se radi nadogradnja i sta se sve stavlja na nokte i ne zelim da jednom nadogradnjom unistim kvalitet noktiju pa da ne mogu posle mesecima da ih oporavim. Ova ojacanja prirodnih noktiju akrilom ili gelom ne mogu da naskode jer nema lepka
 
@carolina
kakva su to ojačanja i kako se rade? kako izgledaju? kako se skidaju? da li moraju da se popunjavaju kasnije? ja znam samo za onu varijantu kad ti skine prvo dobar sloj tvog nokta pa onda na to stavlja veštački. to nikad ne bih radila.
 
Na prirodni nokat se nanese sloj akrila ili gela, mozes produziti ili ostaviti tvoju duzinu nokta. Nokat se popunjava onakokako raste, ali ne lepe se plasticne tipse. Ako se stavi tanji sloj akrila, nokat deluje prirodno. To ti je izlivanje noktiju
 
Naravno da mozes da skines, ja sam skidala skidacem za nadogradjene nokte koji ne unistava mnogo prirodan nokat. Lak se skida skidacem laka bez acetona, a od akrila se prave proteze za zube tako da je jako cvst, ali ipak ako produzujes nokte nanese se malo deblji sloj koji takodje izgleda skroz o.k.
 
Ми овде расправљамо да ли је неукусно или нехигијенски имати вештачке нокте, дугачке или кратке...а управо сма на ТВ гледала помоћницу МИНИСТРА КУЛУТРЕ, Љиљану Шоп, жену од неких 45-50 година, која нема пола зуба, а и оно што има све је црно или жуто! Фууууј!

Горе има само јединице, жуте и размакнуте, а доле има једну двојку, једн тројку, и то је ваљда све!
Помоћница министра културе! :-? :-? :-?
 
Uf, gadno je i kad zamislim a ne da moram jos i da vodim sa njom razgovore od velike vaznosti i gledam joj te "zube". Ne razumem ljude koji su svesni da javnosti prati njihov rad, a samim tim i izgled a ne brinu o osnovnim stvarima vezanim za spoljasnji izgled koji bez obzira na sve kvari sliku o njima. Nekultura

Izlivanje kosta oko hiljadu dinara, a za preporuku salona ti ne mogu pomoci, ja sama sebi stavljam akril
 

Slične teme


Back
Top