VOZNJA POD DEJSTVOM ALKOHOLA

Prvo: da se ja pitam uzeo bih ti je trajno!

Drugo: Sto se tice zakona, izvucices se sa nekom (za taj prekrsaj) bednom kaznom i oduzimanjem dozvole na 3-6 meseci.

Trece: U Irig ce ti stici eventualno sa par dana zakasnjenja zbog postarine, a posto je to tezak prekrsaj ocekuj ga u roku od mesec do dva!

Cetvrto: CUVAJ COVECE SVOJU GLAVU PRE SVEGA, A POSLE I SVIH NAS KOJI VOZIMO TIM ISTIM PUTEVIMA!!!!!
 
operativan:
Zaustavili me panduri, naduvao sam 0.98

Kolika ce biti kazna i na koliko mi ide dozvola i za koliko ce mi stici ta prijava ako sam ne
dobio u NS-u, a stize mi u Irig?
Kolika god da bude, trrebao bi da budeš zadovoljan, jer ovo nije bilo objavljeno u rubrici Crna hronika. Pazi da ne bude sledećeg puta, možda nećeš ti ili neko drugi imati toliko sreće.
 
Koliko su komentari na početku sjajni, toliko su poslednja dva katastrofalni!!!

Dobićeš najmanju moguću kaznu: novčanu između 5.000 i 25.000 dinara, i oduzimanje dozvole od 3 do 12 meseci. Bojan ti je lepo objasnio da si mogao da dobiješ i mnogo strožiju kaznu, i da treba da budeš srećan što su te panduri navatali!

NEVER EVER DRINK AND DRIVE!!!

 
Kada su panduri zaustavili mog poznanika jedne veceri i izmerili mu 1. nesto promila on je na to odgovrio: Nemoguce. Kako nemoguce, pitaju panduri, aparat ne laze. Toliko sam imao jutros kad sam ustao - odgovori on. Panduri se nasmejase i pustise ga kuci koja je bila udaljena 20 metara.
 
Koliko je sad promila dozvoljeno?Kako se odredjuje vremenski rok na koliko se oduzima dozvola,od tri do 12 meseci,da li to sudija radi kako njemu dodje tog dana kada resava taj predmet?
Slazem se sa ostalima da ne treba piti alkohol i voziti,rizik je prevelik za samog sebe i za druge,sebe mozes da upropastis,mada neki znaju da kukaju kada slupaju auto a nisu svesni da trebaju da slave ako su iz svega izasli nepovredjeni a drugoga ili druge mozes da ubijes i da ides na robiju.
 
ma ne valja ni to!
i to pokazuje promile, ko da si se alkoholisao;)
znam:(
ali je svako bezbednije (oh my god) duvati i voziti nego piti i voziti. m?
bad_smile.gif
 

Back
Top