APEL-hitno potrebna B negativna

stans

Početnik
Poruka
6
Učenica drugog razreda Pete beogradske gimnazije Milica Martinović teško je bolesna i hitno joj je potrebna veoma retka krvna grupa - B negativna.

U apelu učenika i profesora te škole, pozivaju se davaoci koji imaju tu krvnu grupu da pomognu i da se obrate Institutu za transfuziju krvi (Svetog Save 36) ili Crvenom krstu Palilule (Cvijićeva 5) ili na telefon 2762-644.

Dobrovoljni davaoci treba da naglase da krv daju za Milicu Martinović koja je smeštena na Odeljenju pedijatrije - hematologija na Institutu za majku i dete.
 
Dakle zao mi je sto nisam te krvne grupe, ali ucinio sam nesto. Dakle apel cu postaviti na forumima "Sveta kompjutera", "Mobilne Telefonije Srbije", "Telenor" nove mreze i na PIK-u. Tako da nadam se da ce moja pomoc barem malo dobro doci. Sve zelim najbolje Milici Martinovic. Pozdrav...

Pisite izvestavajte.
 
jako mi je zao sto je tu devojku zadesila nedaca, ali majku mu, kazete da ide u petu beogradsku? mozda ovo nije trenutak da kazem ovako nesto. ja sam naime proveo pet godina u toj instituciji i doziveo sve i svasta ne bih da ulazim u detalje. ocu da kazem, ne cudi me, s obzirom kakvo je to leglo otrovnih guja, najotrovnijih otrovnica koje palacaju svojim crnim jezicima i ujedaju koga stignu. ta peta beogradska gimnazija je centar za unistavanje razuma i obdarene individualnosti kao i sve skole a i fakulteti u nasoj jadnoj zemlji. mesto gde se sakupljaju tesko oboleli umisljeni egocentrici, paraziti i vampiri koji sisasju krv ovoj drzavi i uzimaju enromne svote novca za svoj "rad". koji crni rad, koji crni rad... za to sto maltretiraju decu svakog dana, vredjaju ih i ponizavaju, za to sto lece nad njima svoje komplekse vise vrednosti? sto prepricavaju deci ceo cas ono sto moze da stane na jedan list hartije?
jadna ta devojka, sta mogu, samo da joj pozelim srecu.
 
eh, da, i skroz sam zaboravila.. Ovo je offtopic, ali ne mogu da precutim..
Ono sto je Il Nome della Rosa rekao nije tacno! Ja nikada nisam zazalila sto sam upisala petu i da sada treba nesto da upisujem, opet bih nju upisala! Skola je super, profesori su ok, ima naravno kao i u svakoj skoli izuzetaka, ali je vecina stvarno za pohvalu! A tek znanje koje sticete u petoj ne moze da se meri sa vecinom drugih skola.. Eto, toliko od mene. Ostajte mi pozdravljeni :P
 

Back
Top