Srbi opet prevareni

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Ulaskom u Partnerstvo za mir,Srbi su opet prevareni.Zar je moguće da smo toliko glupi?
Hronološki gledano kada smo najviše ginuli?
1918.godine Solunski front,neka alijansa u kojoj su bili Srbi,izgubili smo našu mladost ,tako da se u srpskim kućama nije čuo dečiji plač godinama.
1944.-45.godine sremski front,opet je izginula srpska mladost,opet smo bili u nekoj atanti.
2006.godine Partnerstvo za mir,opet će srpska mladost da gine na frontovima širom sveta.
Zašto se to radi?
Srbe treba dovesti na cifru od 4500000 duša..
Zašto?
Da bi moglo lakše da se manipuliše i upravlja Srbima.
Srbi su istorijski slobodarski narod,u istoriji na bojnom polju nisu poraženi,šta bi bilo,ne daj bože,da ih je kojim slučajem 30000000.?!
 
Судбина мој Бобе,судбина а од ње нико још није побегао.
ми би бар оних 5-10% могли да искористимо колико се може утицати на судбину.
 
urospo:
Pa kakve veze ima Solunski front, pa i Sremski sa partnerstvom.
Aman bre SRBINE!!! Mala slova!!!



Inace tema je najblaze receno smesna.
Sto ce reci da postavljac teme favorizuje varsavski pakt! :D:D
Da smo tamo bili sigurno bi nam bilo najbolje. Da,onda bi u nato usli pre 10 godina i u EU pre 15,a ne sada...a u EU za 20 godina,ako opstane. :D
 
drbob:
Ulaskom u Partnerstvo za mir,Srbi su opet prevareni.Zar je moguće da smo toliko glupi?
Hronološki gledano kada smo najviše ginuli?
1918.godine Solunski front,neka alijansa u kojoj su bili Srbi,izgubili smo našu mladost ,tako da se u srpskim kućama nije čuo dečiji plač godinama.
1944.-45.godine sremski front,opet je izginula srpska mladost,opet smo bili u nekoj atanti.
2006.godine Partnerstvo za mir,opet će srpska mladost da gine na frontovima širom sveta.
Zašto se to radi?
Srbe treba dovesti na cifru od 4500000 duša..
Zašto?
Da bi moglo lakše da se manipuliše i upravlja Srbima.
Srbi su istorijski slobodarski narod,u istoriji na bojnom polju nisu poraženi,šta bi bilo,ne daj bože,da ih je kojim slučajem 30000000.?!

НЕ БОЈ СЕ! НЕЋЕ ТАКО БИТИ!
 
eremita:
НЕ БОЈ СЕ! НЕЋЕ ТАКО БИТИ!

Naravno da nece tako biti. Nisam skorije cuo da su grcki vojnici giulu po Afganistanu,Libanu,Iraku...a Grcka je bezmalo 50 godina u NATO.
A bogami ni vojnici ostalih drzava nisu ginuli,kao npr francuski,spanski,holandski,belgijiski...
Prvenstveno mislim na Irak.
Moj pokojni deda (nije rodjeni) je bio u sklopu UNa u Egiptu. Nista mu nije falilo jos se za ono vreme nafatirao para i kupio neko povece imanje.
 
*BILJA*:
Korner zastavica:
Aman bre SRBINE!!! Mala slova!!!
--------------------
Nije pogresio, u ovom slucaju Sremski (front) jer ne postoji vise nijedan Sremski front, itd.

A ti si pogresio, sto si napisao malim slovom varsavski pakt, .treba velikim- Varsavski pakt!

Jesam, pogresio sa Varsavski pakt, priznajem treba velikim jer je to naziv organizacije...ali za sremski....u nastavku nije pisalo front,nego samo sremski...
Desi se ,pogresi covek,mozda sam i aj nekad zmzmzmzzcvzvzvzvzzvz... pogresim i ja nekad je ne kucam slepo,a brzo kucam i onda eto...
Ma cool Biljo...cim vidis da jurim greske,znaj da mi je dosadno. :lol:
 
Korner zastavica:
*BILJA*:
Jesam, pogresio sa Varsavski pakt, priznajem treba velikim jer je to naziv organizacije...ali za sremski....u nastavku nije pisalo front,nego samo sremski...
Desi se ,pogresi covek,mozda sam i aj nekad zmzmzmzzcvzvzvzvzzvz... pogresim i ja nekad je ne kucam slepo,a brzo kucam i onda eto...
Ma cool Biljo...cim vidis da jurim greske,znaj da mi je dosadno. :lol:
Ma, samo kuliraj, ako iko gresi pri kucanju, gresim ja, zar ne vidis da svaki drugi komentar ispravljam:), samo sam mislila da sam x puta videla da se, recimo, Sremski front pise malim slovom.....Nishta licno:)
 
srbija do grcke:
to moze odmah, cim se spojimo sa srpskom.
Колега - решење је ИДЕАЛНО !
c013.gif
 
Да ипак мало не претерујете? Стварно, Солунски и Сремски фронт никако нису упоредиви с Партнерством за мир.

А узгред, јер наравно то опет не могу да прескочим,пише се великим, јер су то јединствени фронтови. Дакле, практично у функцији властите именице. Као и Варшавски пакт, наравно.
 
drbob:
Srbi su istorijski slobodarski narod,u istoriji na bojnom polju nisu poraženi,šta bi bilo,ne daj bože,da ih je kojim slučajem 30000000.?!
Ova tvoja recenica ne govori nista vise no koliko smo mi kratkovidi narod TACKA
Svaka nasa pobeda je veci poraz od najveceg poraza!
Ja mislim da je Kralj Pir bio Srbin! Vi?
 
Korner zastavica:
*BILJA*:
Jesam, pogresio sa Varsavski pakt, priznajem treba velikim jer je to naziv organizacije...ali za sremski....u nastavku nije pisalo front,nego samo sremski...
Desi se ,pogresi covek,mozda sam i aj nekad zmzmzmzzcvzvzvzvzzvz... pogresim i ja nekad je ne kucam slepo,a brzo kucam i onda eto...
Ma cool Biljo...cim vidis da jurim greske,znaj da mi je dosadno. :lol:

Eto, SRBINE, vec ti objasnile koleginice da se zapravo pise velikim slovom. Naravno, i ja nekad u brzini pogresim, kao sto si verovatno i ti u brzini uputio pogresnu primedbu.
 
pravopis je nebitan,ali je mnogo bitnioje da se ne razumemo.pričamo o različitim stavovima,gledištima i shvatanjima.
koliko je srba izginulo u svim ratovima do sada?inače po nekim procenama širom sveta i ovde brojka je oko 16000000.mnogi koji su na zapadu su se uklopili sa sredinama u kojima žive,a ovde nas svode na 4500000.zašto?pa lako se upravlja banana državama.
ko će na ratišta širom sveta?englezi više neće,kao ni francuzi i mnogi iz eu,ići će srbi i janičari(bošnjaci).
znači odlazi generacija koja je spremna za reprodukciju,a srbi su već najstariji narod na svetu(po godinama života).ko će da obavi reprodukciju,kada oni,ne daj bože,izginu?proći će godine,dok narastu sadašnja deca od desetak godina,da bi mogla da se obavi ta prosta reprodukcija.tako je bilo i posle w i ww rata kada se godinama nije čuo dečji plač u srpskim kućama.razmislite o tome.
 
Мислим да би било много лакше омогућити повратак око три милиона диаспоре у србију и тако повећати и наталитет и економију, али то не одговара комунистичким наследницима и они ће све дати да остану на власти осим београдског пашалука, и није потребно причати друге приче да би сакрили прави проблем, што је још увек комунизам.

Вујадин
 

Back
Top