Kako dici noge radodajki

Ako je tačno to što piše, treba samo da je povede na skrovito mesto, strgne gaćice i odradi posao u izlizanom stilu YU-kinematografije.

BIće ipak da je Aca, u svojoj zavisti i samosažaljenju ("nesrećnik sam od malena"), malo preterao.
 
Mene bi bilo sramota postaviti ovakvu temu. Ako ne znaš kako dići noge radodajki, pa plus još tražiš savet u vrituelnom svetu, pri tome zanemarujući iskustva drugara koji su to uspeli (što, čini mi se nisu nikakve male tajne velikih majstora ako je radodajka-kako si je sam okvalifikavao- u pitanju), kakav si onda muškarac, Aco?
 
E ovo stvarno nisam razumeo: čije ruke da stavi na nju - njegove ili njene? Aaaa - shvatam: on stavi njene ruke na nju, tako da drugi ne može da stavi njene ruke na butine.

Ali bitno je i da joj ne pušta ruke, da ih onaj drugi ne bi stavio!?
 
E moj Aco......... "kako dici noge radodajki?!?!"........... pa ti si stvarno zastranio čoveče. Rekao bih ti da se obratiš WW za pomoć, ali ne smem jer bi me u top stavila. Probaj brate da porazgovaras sa nekim strucnim, radi na sebi. Bez ljutnje, OK si ti, samo su ti pitanja........ malo......... šta reći....... :)

Ajd pozdrav! :)
 
neozbiljko:
E ovo stvarno nisam razumeo: čije ruke da stavi na nju - njegove ili njene? Aaaa - shvatam: on stavi njene ruke na nju, tako da drugi ne može da stavi njene ruke na butine.

Ali bitno je i da joj ne pušta ruke, da ih onaj drugi ne bi stavio!?

Mogu najvise trojica na jednu jer cetvrti stvarno nema gde ni da sedne ni da stane, nema dovoljno mesta, i treci samo uspe da proturi ruku na grudi na primer.
 
ShadowRider:
To iz iskustva?

Ponekad mi se cini da si ti samo ruznija i gluplja (mada ako postoji neko gluplji) verzija luckastelutkice

Paaaaaaaa, ne. Ha ha ha ha ha ha ha ha, mene su ljubili dva decka, po rukama i struku a Zoran iz Zvornika po nogama, pa zato znam da ne mogu da stanu vise od trojice pored jedne devojke.Ha ha ha ha ha ha ha, Zoran je povukao liniju ispod grudi i rekao "Do ' vde je za nas a ovo gore je za Rasa", ha ha ha ha ha ha ha.Kad bi to htele da odglume moje glupe drugarice pa da pokazu kako to one izvode, i kako to izgleda da bi videle sta cu ja da kazem, to nikad ne moze da se odglumi, nije stvar u tome sto je on rekao tu recenicu i povukao liniju, nego u tome sta sam ja pre toga rekla i sta se sve desavalo.Na primer kad urade kao u reklami "Priznajem" to je vec dobro uradjeno.Cesto se ne prepoznam na pravi nacin u glumatanju i kopiranju od strane devojaka, to jest jedva da se i prepoznam, zato sto nije stvar u recima i pokretima, vazna su osecanja i spontanost.

A to je konkretan primer od jedne devojke kad je bila zurka za 18. rodjendan kod mog brata, i imam nju na slici u takvoj pozi 3 na jedan, ruka na grudima, vidi se lepo, cetvrti ne bi mogao da stane.
 

Back
Top