Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo da vam se javim...bubice pisala sam ti ali ne dogovarsh =(
u chetvrtak sam bila kod endokrinologa,prepisala mi je cyclo proginovu za rast materice,ali je rekla da ne veruje da tu ima ikakve pomoci =(
inache stigli su mi rezultati svih hormonai sad pored tumora hipofize imam josh i hashimota =(((
ne mogu da verujem shta se sve deshava...
 
evo da vam se javim...bubice pisala sam ti ali ne dogovarsh =(
u chetvrtak sam bila kod endokrinologa,prepisala mi je cyclo proginovu za rast materice,ali je rekla da ne veruje da tu ima ikakve pomoci =(
inache stigli su mi rezultati svih hormonai sad pored tumora hipofize imam josh i hashimota =(((
ne mogu da verujem shta se sve deshava...

Someone, verovatno ti to sve tesko pada sto imas, i sto su ti jos svasta nasli, ali pogledaj to iz drugog ugla: bitno je da su nasli te probleme, kada se regulisu ti problemi, bice i veca sansa da ti VTO uspe... Pomisli samo da nisi ni imala te analize i da nisi ni slutila sta se desava, a VTO ne da uspeva.
Tako da, lagano sredjuj sve to i spremaj se za onaj lepsi deo.
 
Cestitam Ovcice, sada pazi i mazi stomacic :super::super::super::super:
...i kod mene su tri embriona ili bebirona videcemo ;)... cekamo betu 21.03.


Someone...prosto ne znam sta reci a ne zvucati banalnoo...Hrcak je u pravu vazno je samo znati sta se leci...veeeeliiiikiii :zag: i zelim ti da nadalje bude sve bolje
 
Samma pa kako to u kojim novinama? Ja sam u ponedeljak citala da ce dozvoliti, a u sredu je u beogradskoj hronici bio dr Zoran Jovanovic i rekao da bi ministarstvo zdravlja trebalo to da razresi za petnaestak dana i da i privatnici opet pocnu sa tim. Pa stvarno su preterali vec, samo nas cimaju vruce-hladno, to vise nema nikakvog smisla.

Vec si procitala odgovor. Sad samo ne razumem taj dopunski rad. On inace znaci da ides u drzavnu bolnicu popodne i placas sve preglede. U nasem slucaju to bi znacilo da Fond placa lekarima (tj bolnicama) taj dodatni rad. Onda je nama svejedno, samo ce te bolnice raditi duplo vise. Koliko ce ti lekari biti efikasni sa vise posla? Ili ce ukljuciti i druge lekare da se malo uce na nama? Ovo su samo moja nagadjanja, ne znam da li sam u pravu.
Takodje, kako ce izgledati ta vto u Zemunskoj bolnici, ako je do sad nisu radili? Da li ce se zaista uciti na nama? Osecam se kao pokusni kunic ( a i imam velike usi).
Sta je tu je...

Someone, moja drugarica je imala "nerazvijenu" matericu, pa je zatrudnela prirodno...

Ivkic, Ovcice ljubim vasih SEST beba! Mnogo, mnogo im se nadam!
 

E, pa ovo stvarno nema smisla. Sta nam rade. Ja ipak nesto mislim da ce se tu stvari promeniti, bar se nadam! Me, sta je tu je, vazno je da kako god oni radili, svima nama bude dobro. Svima nama je u interesu da naprave neki dogovor, mnogo je nas koje se dugo borimo sa ovim problemom. I sta god oni odlucili, mi cemo se vec nekako uklopiti. Pa, stalno se i uklapamo, glatko nam bas i nije.
 
Gde ste cure!Vidim Bogu hvala da ima desavanja.Gde si Sule bucko stara!?Doslo blizu a????Neka, neka.
Ivka, ljubim te puno i zelim da ti ostanu ti bebci jos 9 meseci.Kako je kod Ivanovica, cujem da su se preselili.Nekako mi nedostaju posle 3 VTO.HE!HE!
Ovcice tebi isto zelim, znas sta vec!CMOK!
Sama, guramo dalje i ja cu ako Bog da ali ne jos!:mrgreen::per:
Gde nam je Mijaki???
Sve vas ljubim,i zelim vam ...... znate vec sta!:heart::super::klap::klap::klap::super::super:
 
Vec si procitala odgovor. Sad samo ne razumem taj dopunski rad. On inace znaci da ides u drzavnu bolnicu popodne i placas sve preglede. U nasem slucaju to bi znacilo da Fond placa lekarima (tj bolnicama) taj dodatni rad. Onda je nama svejedno, samo ce te bolnice raditi duplo vise. Koliko ce ti lekari biti efikasni sa vise posla? Ili ce ukljuciti i druge lekare da se malo uce na nama? Ovo su samo moja nagadjanja, ne znam da li sam u pravu.
Takodje, kako ce izgledati ta vto u Zemunskoj bolnici, ako je do sad nisu radili? Da li ce se zaista uciti na nama? Osecam se kao pokusni kunic ( a i imam velike usi).
Sta je tu je...

Someone, moja drugarica je imala "nerazvijenu" matericu, pa je zatrudnela prirodno...

Ivkic, Ovcice ljubim vasih SEST beba! Mnogo, mnogo im se nadam!

Samma ne znam sta da ti kazem. Ja se i ovako osecam kao eksperiment, ali sta je tu je, i ovako je na drzavnoj klinici ko na traci kad dodjes na UZ. Sto se tice Zemunske bolnice, tu nemam bas neko poverenje u ginekologiju, jer ni za jednog lekara nisam cula. Ja sam zemunka koja je rodjena u Frontu zato sto tada porodiliste nije radilo. Oni su kao nesto sredili (nakon dosta godina) pa se od mog brata cerkica rodila tu pre nesto vise od dve godine, medjutim prosle godine su ga opet zatvorili (ne znam neka infekcija se pojavila). Pa kako da ja imam poverenja u tu kliniku, ako porodiliste ne radi, pa kako li ce tu izgledati onda VTO? Nisam pametna.
 
Gde ste cure!Vidim Bogu hvala da ima desavanja.Gde si Sule bucko stara!?Doslo blizu a????Neka, neka.
Ivka, ljubim te puno i zelim da ti ostanu ti bebci jos 9 meseci.Kako je kod Ivanovica, cujem da su se preselili.Nekako mi nedostaju posle 3 VTO.HE!HE!
Ovcice tebi isto zelim, znas sta vec!CMOK!
Sama, guramo dalje i ja cu ako Bog da ali ne jos!:mrgreen::per:
Gde nam je Mijaki???
Sve vas ljubim,i zelim vam ...... znate vec sta!:heart::super::klap::klap::klap::super::super:

ofi, evo me dusho....za tebe uvek tu
pratim iz prikrajka... nekako mi je bezveze bilo sta i da pisem, kao neki ponavljac sam, nova deca u razredu svake godine, a ja uvek na istom mestu, progres ic...razumes me ti vec!!!;)
nadam se da si mi dobro....
ovo je godina zmaja i dobra je za radjanje beba, te sam se ja zainatila da naravim tu bebu pocetkom aprila (onda mi je termin kraj decembra) i tacka!
Od onog gore ne ocekujem pomoc, nije mi se ni do sada nasao, a ako crni djavo hoce da uzme moju dushu zarad toga da mi podari dete, pristajem i na to!
dotle je doslo...
ljubac
 
E pa Sukice...onda nek nam je srecnooo :zag:

Samma ja cekam da cujem da si u postupku i da sve ide kao podmazano...zasluzeno :cmok:
a i meni se ne dopada ovo muvanje sa klinikama ne mogu da prozrem nista osim kampanje...

Pa i jesam u postupku, ako racunas prikupljanje papira, he, he. Teze mi je kad mi guraju spekulum da uzmu briseve, nego bockanje. Ja sam garant u prethodnom zivotu bila narkoman, obozavam da se bodem!

Ofi, Mijaki, da mi udarimo po aprilu prirodnjaka znaci? I mene su moji tad napravili...:zper:

Vesnicice, sve to znam, a opet, to nema veze sa opremljenoscu dela klinike za vto. Ako bi bili pouzdani lekari, odo ja u Zemun da pravim malog Vanzemunca... Ma, nekako imam dobar osecaj da ce sve biti dobro...
Mozda zato sto sam prosli put super prosla, a mozda sam vec trudna, samo ne znam... Eto, tako se lozim, pa kad za sedam dana uvidim da nisam opet cu da vam kukam i moracete da me tesite.:rumenko:

Ovcice, to moze da bude samo implantacijsko ili da je eventualno neki kapilarcic pukao, sto nije nista opasno. Jaoj, garant se kace za mamicu! Garant!
 
Ovcice mislim da nije to nista samo se opusti i mazi svoje bebe. Mislim i ja da je to neki kapilarcic i da se oni sada kace kao planinari:) samo se opusti i miruj sto vise mozes. Mora da bude dobro.

ivkaivka uzivaj drzim ti palceve. Bice bebironcica. :maramica:

Samma u pravu si idemo da pravimo vanzemaljce (ovo mi se dopalo) :hahaha:
 
Samma potpuno se slazem sa tim bockama a brisevi i kolposkoije i posle 200 puta su horor

Ovcice, bez sekiracije to je odlican znak da su bebironi nasli mesto ;)

Ofi, Sama, Mijaki, Mrvinice, Vesnice...i sve druge devojke navijamo za aprilski prirodnjak :orkestar:
 
ofi, evo me dusho....za tebe uvek tu
pratim iz prikrajka... nekako mi je bezveze bilo sta i da pisem, kao neki ponavljac sam, nova deca u razredu svake godine, a ja uvek na istom mestu, progres ic...razumes me ti vec!!!;)
nadam se da si mi dobro....
ovo je godina zmaja i dobra je za radjanje beba, te sam se ja zainatila da naravim tu bebu pocetkom aprila (onda mi je termin kraj decembra) i tacka!
Od onog gore ne ocekujem pomoc, nije mi se ni do sada nasao, a ako crni djavo hoce da uzme moju dushu zarad toga da mi podari dete, pristajem i na to!
dotle je doslo...
ljubac

Biće neka beba i za tebe ja sam sigurna u to.Međutim ako baš toliko želiš dete možeš mene da usvojiš.Sama se oblačim,jedem,pričam i biću ti NAJZAHVALNIJE DETE SAMO DA MI KUVAŠ.Razmisli pa mi javi.Školu sam završila,volim sladoled.Dušu nikom ne moj da daješ.Sve najbolje ti želim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top