Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam radila u Visegradskoj, tad je Stojnicka asistirala Radunovicu, znaci on kao vodi zene a pojavljuje se samo na et ona sve odradi, ja sam radila kod Tulica. Tad su radile sestra Mira, Irena i Andrijana a malo pre sestre Mire bila je glavna jedna sestra Nada plava zena ali je otisla da radi kod nekog privatnika
 
Cure, imam dva pitanjca. Više od mesec dana kako su mi počeli pucati kapilari po nogama, i kako mi je iskočila vena ispod stidne kosti. Vena je sad još izraženija. Ne bi volela da fleke od kapilara ostanu, da li ste čuli da ima neka kremica i za kapilare, a ne bi bilo loše da imam nkei tretman i za vene. Jako ružno izgleda i malo me strah.
Ljubac za sve buduće trudnice, a nama je bar malo lakše, pa ćemo pozitivnu energiju usredsrediti na njih!!
 
Pa ako se nevaram draga moja cicak, njima je ista cena kaosuprefaktu, 5ooorsd 5.5ml, kako si ti pisi malo, punooo te ljubim

Hvala ti ivka...
Drugarica kreće u postupak, pa joj pomažem sa informacijama, ali sam već dosta zaboravila...


Ja sam dobro... beba se gicka... idemo sutra na UZ, da ga vidimo... polako se bliži, još 2ipo meseca... jedva čekam da ga upoznam...


milice, držim fige, baš si blizu... jeeeee...
 
Bravo Milicice nasa! Neka ti je ziv i zdrav mali medenko sto godina!
A kako si ti Sukice lepotice, pa gde su vise te debele slike???
Padar sta ima novo?
Ljubim sve DEBELICE i njihove mrvice, a ostalim devojkama zelim da budu DEBELICE i to visestruke u 2012!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top