KOSTUNICA NA RTS -u, SRBIJA U PARTNERSTVU

SURbel

Buduća legenda
Poruka
36.557
KOSTUNICA NA RTS -u, SRBIJA U PARTNERSTVU


OBRACANJE PREMIJERA U CENTRALNOM DNEVNIKU DRZAVNE TV U KOM BI JASNO REKAO DA MLADIC MORA BITI UHAPSEN JER SE SUMNJICI ZA RATNE ZLOCINE, ZA VECINU CLANICA NATO BIO BI DOVOLJAN RAZLOG DA SRBIJU POZOVU U PROGRAM PMZ (Partnerstvo za mir)


>>>Srbija ce dobiti poziv za Partnerstvo za mir ako se premijer Kostunica pojavi na drugom dnevniku RTS-a i kaze da mi moramo da uhapsimo Ratka Mladica jer je osumnjiven za ratne zlocine - receno je u sedistu NATO u Briselu, pomocniku ministra spoljnih poslova Bratislavu Djordjevicu i ambasadoru Srbije pri NATO Branislavu Milinkovicu.

- To je pomenuo ranije generalni sekretar NATO-a Jap de Hop Shefer i potvrdili su mnogi sagovornici sa kojima smo imali susrete u NATO-u. Oni bi na taj nacin voleli da vide resenost Vlade Republike Srbije po pitanju saradnje sa Haskim tribunalom - potvrdio je ambasador Milinkovic.
............ <<<


Sta kazete na ovaj biser?

1. pitanje: Onda kad je Vuk Draskovic potpisao dozvolu prolaska NATO kroz Srbiju, zar nije receno tada da samim tim cinom, malte-ne je pitanje dana kada cemo uci u Partnerstvo za mir?

2. pitanje: Zar im nije bio dovoljan predsednik drzave koji to jeste izjavio na RTS?

3. pitanje: Da ovo sve nije ideja DS-a, da bi se Tadic prikazao mnogo vise efikasnim od Kostunice (idu izbori!)?

4. pitanje: Ako je odgovor na 3. pitanje negativan, kako se usudjuju da nas toliko ponizavaju iz Brisela i Evrope? Mislim, ako se ovako nastavi, uskoro ce otvoreno da nam porucuju: "natrtite se, da vas..."


Na kraju, povezala bih se sa Biljinom temom - o inicijativi da se Mladic proglasi mrtvim, pa bih pokusala da nadjem jedno, srednje, resenje a to je: Kostunica BI mogao da se pojavi na RTS - da proglasi Mladica mrtvim! ;) :D
Tako bi, mozda, bio i vuk sit i sve koze na broju, sta mislite? :)

U svakom slucaju, ja sam se bas iznervirala kad sam procitala ovaj clanak u Vecernjim Novostima... A vi?
 
ma to su bre patke surbel....mogu oni da traze od politicara da se skine i da spava u big brotheru... na njemu je da odluci kako ce da se postavi prema tome, zar ne? secas se kako je bilo posle revolucije...sto god su trazili od djike...sve smo im davali, cak i ono sto nisu... i sta je bilo na kraju? jel covek pred kraj shvatio da ga zezaju u zdrav mozak i obecavaju kule i gradove....pusti to...
 
marlon:
ma to su bre patke surbel....mogu oni da traze od politicara da se skine i da spava u big brotheru... na njemu je da odluci kako ce da se postavi prema tome, zar ne? secas se kako je bilo posle revolucije...sto god su trazili od djike...sve smo im davali, cak i ono sto nisu... i sta je bilo na kraju? jel covek pred kraj shvatio da ga zezaju u zdrav mozak i obecavaju kule i gradove....pusti to...

Bravo!
 

Back
Top