saslusajte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
Ok ok....
Posto sam imala piratsku verziju Simsa 2 i kako znate nije moglo da se gradi itd. odlucila sam da izbrisem sve moje praunucice i da zatrazim od druga Rusa njegovu originalnu verziju igre...E sad, to je DVD i ucim malo-pomalo Ruski(Ruska verzija), medjutim ne moze da se igra bez cd-a...e imam jedno pitanje:
Ako bih narezala dvd(ne bojte se necu biznis da pocnem) i igrala ga sa njim a da je instalirano preko originalnog dvd-a bili mogla da gradim, i uopste igram...?
pomoc molim vas jer moram igru da mu vratim(ja njemu hl2 a on meni s2...:))
 
Naravno da cesh moci da igrash ukoliko instalirash originalnu verziju.
Samo, predstavljace ti problem jer ces svaki put morati da ubacujesh DVD nebili pokrenula igru, a tvome drugu je potreban taj DVD jel tako.

Mislim, da ti nece pomoci nista ukoliko narezhesh taj DVD, jer zastita na takvim igricama zabranjuje da se program kopira. Onda ti savetujem da skinesh program Alcohol 120%. U njemu postoji opcija koja skida zastite sa tog DVD-a kad krenesh da pravish image. Dakle ovako ces moci da resish problem, dalje nemogu da ti pomognem jer se kasnije problem veze za pirateriju, ali mislim da cesh uspeti da resish problem gore napomenuti onako kako sam ti objasnio. Nije nista komplikovano.
 
da, ali ako probas da instaliras University trazice ti 4 disk koji je u hard-disku...
i ne moze dobro da se instalira ako nemas original cula sam...medjutim moje pitanje je gore i nema APSOLUTNO nikakve verzije sa piraterijom...
pitam da li ako sam instalirala originalnu igricu SIms da li mogu da koristim piratski cd(takoreci:narezani) a da mogu da gradim?
 
Opet ista prica...... :roll:

key.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top