Dragi moji....

Devilishgirl

Poznat
Banovan
Poruka
8.271
mene niko ne voli i niko me nece :cry:

pa kako pre vremena u penziju :(
shta da radimo kad bi hteli, a s chim? s kim? :cry:

i nemojte da pominjete vib i ostala pomagala. sve je to ok, imam ga velikog i debelog, ali to bre nije zivo :(
ja i meso zivo jedem..'de ono sranje da stavljam :( chak ni ne dishe :(
tuga me obuzela..'bem mu misha :cry:

ne zalim se :?

poenta je koji **** zavisi da nemam pojma, shta da se radi, jel' ima neko kome se ne ebe, pa shta znam, neka iskustva :?

shta je u pitanju? stres? mali djokenzi? emotivno stanje? finansijska situacija? ozonski omotach? :evil:
i posle zene ovakve onakve..ehhh tugo :cry::cry::cry:
 
jacques:
nadjes drugog...koji ti odgovara....;)

E bas sam to i ja htela da kazem. Nikad ne ostajes da trista god ko ja trazis u tom jednom ono sto ti treba kad vec nisi nasla. Dalje. :)

Nego jel ima nekog muvanja kod tebe @develis pa se nista ne ostvaruje pa odtud tuga ili je bas ono...mrtvo more? Mozda bi trebalo manje da psujes? Ha? sa mislis o tome? ;) :lol:
 
tz...tz....tz.....

@devlish
mislim da tebe treba neko da isprashi preko gooze.... a i malo nize.... :) "shta se be iTZepala", kako kazu NisliJe..... nije to nishta..... ima da naleti neki koji tje ti to sve nadoknaditi.....,. veruj mi..... dok nisam bio sa ovom devojchitzom.... bilo je ali to nije bilo to.... imao sam devojq koja je mogla samo da legne i da tako lezi danima..... a da li tju ja da se popnem na nju ili ne .... nju to nije zanimalo..... ma nadgrobna plocha je imala vishe emotzija... i ima.... :)
elem.... sad je totalno drugachije.... ali za sve treba vreme..... i strpljenje.... ja sam dve godine chekao na to..... a dve godine je nishta kad pogledash... mozda je dugo sa ove tachke gledishta.... ali kad se p0sle okrenesh vidish da je proletelo.....

zakljuchak:
lepo ti uzmi taj vib u ruke.... pa se lepo namontiraj.... pa onda uzmi vib u ruq..... izadji napolje..... iz stana/qtje/zgrade.... batzi vib u konTINjer... a ti tako lepo namontirana/mirishljava/zeljna se uputi u neki lep klub gde znash da ima frajera koji tebe zanimaju.... i reshila si problem......

:):):):)
 

Back
Top