Zasto svi muskarci misle samo na sex...

ma ajde, pusti ih vise, evo ja sam vec prestao da se nerviram oko toga :lol: to su ti klinchice, imale dva dechkica za dva meseca, i oni ih kao prevarili, a one bile na sedamdesetom nebu, malo u ruzicastim oblachicima, pa su ih ovi spustili .... i one sad kao uvredjene i muskarci su stoke. ma daj, pusti ih.

trebace im muskarac kasnije pa ce biti "macane moj" i te fore ..... :lol: :wink:

uzgred, pitaj bilo koju ozbiljniju devojku sta misli o tome ...... vidis da starije odavde ni ne odgovaraju na ovo, zabole ih ...... c c c c 8)
 
Terate me da vam ocitam bukvicu.

Prvo, ako se uzme prosek danasnji momci su osecajniji od danasnjih devojcica. No kako ima izuzetaka medju muskim, tako ima i medju zenskim rodom.
Drugo, devojke su te koje izazivaju, same su svesne da je 'zabu lako naterati u vodu', no kad se nadju sa momcima, uopste ne dopustaju da im se momci emotivno priblize, nego sve sto isticu na sebi je:lepa frizura, velike grudi, vitka linija i ostale slicne gluposti, koje iskreni muski svet uopste ne zanimaju, i samim tim privlace samo one muskarce koji zele da se provesele samo za jednu noc.
A na kraju, kad oni sto i zele ljubav vide da je najlakse devojci prici ako joj ponudis krevet, i oni popustaju, jer im je bolje ista nego nista.
 
Keeper:
V-A-NJ-A:
A sad su vam zene krive sto samo mislite na sex...

pa presminkavate se, utezete, hodate polugole ulicom, silikoni, tange, vonder bra, tamo - vamo ........
pomislis da zenske samo oce da se vataju .....

sta ces, ali tako izgleda ...... ne znam sta zene zele time da urade, ali ispada onako kako vec ispada .....
Nisi razmisljao da zene zele samo lepo da izgledaju
 
day ajde vise odyebite sa tim mi jadne male devojcice se zaljubimo a oni nas samo iskoriste. vec mi je muka od toga prvo sto ja nisam takav tip a drugo sto ribe umeju biti 333 puta gore. posle kad im se vrati onda su one jadne i iskoriscene, a nas kad zayebu onda nikom nista mi to treba da podnesemo ko muskarcine.i ti vanja odyebi sa tim mozda hoce samo da budu lepe, nemam nista protiv malo sminke, ali kad ima tri tone sminke pa je ko lopov, da je ni rodjena majka ne moze prepoznati, sta ocekujes? da joj tip pridje i pita je za ime i upusti se u opusten razgovor o ..... ne znam ni ja sada ali nema veze, poenta je u tome da kako se ponasate tako ce se i drugi ponasati prema vama.
 
Keeper:
ej, fizio, matori, ajd' oladi malo, il pokusaj da sredis svoje misli da bih razumeo sta oces da kazes ........
c c c c c c ......
posto ako oces da kazes ono sto izgleda da si rekao, onda stvarno i ti imas problem da me prihvatis ovakvog ......
Ne brate nego si ti u fazonu da si ti uvek u pravu i da sve sto ti gotivis to je ono pravo.......cekaj sto je neko majmun ako mu se svidja neka nafrkana?????
 
fizio:
Keeper:
ej, fizio, matori, ajd' oladi malo, il pokusaj da sredis svoje misli da bih razumeo sta oces da kazes ........
c c c c c c ......
posto ako oces da kazes ono sto izgleda da si rekao, onda stvarno i ti imas problem da me prihvatis ovakvog ......
Ne brate nego si ti u fazonu da si ti uvek u pravu i da sve sto ti gotivis to je ono pravo.......cekaj sto je neko majmun ako mu se svidja neka nafrkana?????

dobro, nije bas da sam uvek u pravu, ali na kraju se prilagodim tako da budem u pravu :wink: ..... tj. iskorigujem se. uzgred, neko je majmun ako mu se svidja neka nafrkana ribica zato sto je povrsan i animalan, ne vodi ga racio vec zivotnjski instinkt bezukusa i fizichke privlachnosti. i zato je majmun, a ne homo sapiens. nemam ja nista protiv majmuna, samo da se zna ..... samo kazem ko je ko i sta je sta.
 
Alexandra9:
... wow, pa ja znam da brojim... :D

pray.gif
 
Devilishgirl:
Deco...nista ne treba generalizovati.
Razmislite..ipak je nemoguce da bas svi muskarci misle samo na sex! I ne zele bas svi samo da j*bu, pa od*ebu. Ima i dosta lakih "riba", ali nisu sve takve, nisu sve *****. Smirite strasti, sala je jedno, zivot je drugo...mada malo sale nije na odmet :wink:

Upravo tako...ovaj problem je nemoguce generalizovati.Slazem se sa Myst-om za ono o medjusobnom ljudskom odnosu.Kakav si prema drugima - takvi ce i oni biti prema tebi.Ima puno 'normalnih' (aj da ih tako nazovem) tipova,isto kao sto ima takvih devojaka...samo treba naci...
 

Back
Top