Nije baš posao, ali je novac - ponuda za intervju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hm... zašto misliš da za nekoga, možda, pričanje o onome kroz šta je prošao ili prošla ne bi delovalo - oslobađajuće?

To iz vas govori strah od smrti / od lekara, sve ja to razumem. ;)
Ali uzmite u obzir i to da priče ljudi koji su uspeli da prevaziđu smrtonosne bolesti umeju da budu FASCINANTNE. Zašto? It is all about faith and beliefs.

Ako o nečemu ne treba ćutati, to je onda ovo - pozitivni primeri, pomeranje granica!

A, rekoh već, sve je stvar dobre volje i slobodne odluke, niko nikoga ne lupa po ušima. Inače, intervjui se UOBIČAJENO ne plaćaju.

Demokratija, između ostalog, i to da imaš slobodu da radiš šta ti je volja - dotle dok to ne ugrožava drugoga.
Ne vidim čime te ugrožava ovaj topic?
 
Da li ste ispunili Vašu građansku-forumašku dužnost?

izbori.jpg


FIK (Forumaška izborna komisija) Vas obaveštava da još uvek možete obaviti glasanje na svom biračkom mestu:

http://forum.krstarica.com/threads/125360
 
dakle, kako da krenem ???
...tema je odlicna, ali postavljena na veoma NEHUMAN nacin...
draga *betty*
ako si z.roda - ili si veoma mlada ???
- ili ganjas karijeru u VIVI (na pogresan nacin)
- ili si IZROD ljudskog roda ?????????????////
ako si slucajno m.roda - nista me vise ne moze iznenaditi na ovim prostorima

DAKLE !!!!!!!
drage nase sestrice, majke, tetke, strine ili bake.....
ako imate - NIJE BITNO KOLIKO GODINA
ako ste - HRABRE I *IMATE KISELINE*
NAPISITE OVOJ *BETTY* samo kratko:
-skuvaj kaficu i pozovi svoju mamu...-
a, ako je slucajno nejasno *STA JE PISAC HTEO RECI*
pa....evo....
vas slucaj je vec usao u STATISTICKE PODATKE
svi prijatelji vas vec SAZALJEVAJU
svi neprijatelji su konstatovali odavno SAMA JE TRAZILA(lose jede,pusi,pije...)
... postoji li jos neko???????
DA - NARAVNO
tu su oni koji VAS VOLE, oni koji sve prolaze sa VAMA, oni koji su ODUVEK
bili tu (i pre vase bolesti)
DRAGE MOJE - OKRENITE SE NA TU STRANU (postoji !!!!!!!)
samo taj put vodi ka cilju

.....sto ce reci, *betty*-ice, draga,
ovde ce ti odgovoriti samo one koje su ZALUTALE I NEMAJU SANSU !!!!!!!

a, o honoraru, mislim, ovaj...., sta da kazem..., kako da se izrazim...? kad i zasto slikanje...., reklama..., cega to ?...
...................ko to placa draga moja...?????????
p.s. KO TO SVE TEBI PLACA ???????
 
Betty je tri meseca pisala ovu pricu pozitivnih primera, vrlo uspesno (nema on-line , steta). Ne zato sto ganja karijeru (ima karijeru) vec zato sto zastupa tezu da ukoliko pred sobom imas pozitivnu pricu, mozes da dobacis dalje nego da te obeshrabruju.
U novebru, decembru i januaru ispricali smo na stranama Viva magazina 3 vrlo licne price o tome kako uspeti i pobediti ono sto se cini nepobedivo, a to je u najdubljim dubinama ljudske duse, tanano...i humano.
:)
Postoji li bolja stvar od ohrabrenja? Lekovima se svi bave, a podsticajima? Dotaknuli smo ljude ovime, i doveli ih u Vivu, i to je odličan rezultat


ps. jedan od razloga sto vise ne pisem tu vrstu reportaza je sto u ovom momentu za mene predstavlaju izuzetan vremenski trosak, koji si u ovim novim okolnostima nazalost ne mogu priustiti. Sada to nastavljaju da pisu kolege, so ...ostavljam oglas.

Honorar je išao, standardno, sa računa PNM na moj bankovni. Čemu čuđenje?
 
Da, da, veoma zanimljivo. Sada sam i ja progledao... Hvala nebesima... Hvala internetu... Ljudi ovo stvarno deluje :p
Nekada ne tako davno, mozda pre nekih godinu dana sa drugarom sam prichao shta bi se moglo raditi i na chemu zaraditi. Pa naravno da se najbolje zaradjuje na tudjoj nesreci. Gde ima ratova ima i oruzija koje neko debelo naplacuje i trpa novac u svoj dzep. Ljudi su sve to odavno izmislili.. Tako sam i ja hteo da otvorim agenciju koja nudi resenja za raznorazne probleme svakodnevice... Npr. naduo vam se stomak a ne mozete da pustite goluba... Ili ostavila vas voljena osoba... Jednom recju agencija bi se zvala ``Rame za plakanje``. Dajte ljudi kome treba to???]
:confused: Nikome nije potrebno sazaljenje, niti suochavanje sa samim sobom... Mislim chemu to? Neka svako zivi zivot kako hoce, bez ogranichenja, valjda zato i jesmo jedina bica (stvorenja) na Zemlji koja imaju svest i razum pa mogu sve po svome, da sami sebi ugadjaju... Na kraju krajeva po meni nije greh oduzeti sam sebi zivot, a vi kako hocete... Ili zivite ili umrite kad vi to hocete... Zivot je lep, bez obzira na sve...Ajd uzdravlje!!! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top