Pitanje za moderatra?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
_Milanche_:
Zasto zatvaras tolko tema?
To je potpuno besmisleno.
Ne znam odakle ti ideja da zatvaras teme u izbornim anketama dva meeca pred izbore?
Morao sam ovako da se obratim jer si zatvorio i temu Primedbe.

У потпуности се слажем са Вама, поштовани господине, те и сам чекам одговор на то постављено питање. Уколико неко, ма ко био, како се звао и, ма каква му била улога не жели да допусти људима дијалог онда је губљење времена учествовање на овом форуму. По мом схватању људи долазе на форум са намером да изнесу своје мишљење, то исто размене са другим интелектуалцима, да разговарају и да се договарају око заједничких проблема, да уче и нешто науче од других. НИЈЕ ЗНАЊЕ ЗНАЊЕ ЗНАТИ, ВЕЋ ЈЕ ЗНАЊЕ ЗНАЊЕ ДАТИ. То би заправо требало да буде гесло сваког форума, сваког медија које му је стало до тога до едукације, читаности, слушаности, гледаности и сл. Уколико уредник овога форума то не жели нека буде бар толико храбар да то јавно и изјави како бисмо знали шта нам је чинути. Лично не желим да присуствујем и својим учешћем доприносим популарности било ког медија било где где немам право да изнесем своје мишљење и залажем се да својим чињењем дам допринос за бољитак мог Народа, Вере и Отаџбине. Дакле, поштовани, закључавати једну продуктивну дискусију где уопште нема било каквих увреда није манир који могу да поштујем...

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Elvin:
besmislena je bilo kakva anketa o izborima, ako nije javna...a čak i na javnim je bilo zloupotreba. što je krajnje bezobrazno...

Побогу брате, па шта је ово већ јавност. Како се то могу злоупотребити анкета, па и она која има питање за кога ћете гласати ? Је ли то страх од истине, свог народа или страх од Бога ? То што је за Вас или мене можда бесмислено није разлог да забранимо да се чини уколико никога не вређа, уколико се измењује мишљење и уколико се људи међусобно допуњавају, договарају, па и такмиче у елоквентности и сл. Мени је такође несхватљиво да неко може да затвори тему под насловом "Kako sam doživeo 5. oktobar 2000. ", а својим очима примети да је исту у непуна два дана посетило 1.873 лица и на њој узело активно учешће 242 грађана. Је л се и у том случају ради о бесмислици и "јавној злоупотреби" ? Нема тог нормалног човека који би допустио нешто слично да му се уради. СРАМОТА !
 
Otadžbinoljubac:
Побогу брате, па шта је ово већ јавност. Како се то могу злоупотребити анкета


tako što ista osoba glasa sa više naloga. ima jedna ugledna forumska gospodža koja ima običaj da se bavi takvim stvarima...naravno, sigurno nije jedina...
 
Мислим да све теме у фазону ЗА КОГА БИСТЕ ГЛАСАЛИ треба затворити зато што то служи апаратчицима да потврде лажну слику о расположењу бирачког тела, а сасвим се добро зна да те "анкете" немају везе са животом (јер неки имају више никова)........
 
Пази кад морам да се сложим са Елвином да се овде анкете злоупотребљавају. Знам један пример на основу којег сам ту особу почео да игноришем и у исто време нападам неке бесмислене ставове те особе. Та особа ће се препознати ако прочита овај пост. Мислим да и ви знате ко је то. Неко ко је гласао са два ника.
 
no_problem:
Пази кад морам да се сложим са Елвином да се овде анкете злоупотребљавају. Знам један пример на основу којег сам ту особу почео да игноришем и у исто време нападам неке бесмислене ставове те особе. Та особа ће се препознати ако прочита овај пост. Мислим да и ви знате ко је то. Неко ко је гласао са два ника.
Nije samo rec o tome svaka druga tema se zatvori a po mom misljenju bez nekog posebnog razloga.
To se posebno odnosi kad je na duznost Iton Lord.
Mislim da je to jako glupo.
 
no_problem:
Пази кад морам да се сложим са Елвином да се овде анкете злоупотребљавају. Знам један пример на основу којег сам ту особу почео да игноришем и у исто време нападам неке бесмислене ставове те особе. Та особа ће се препознати ако прочита овај пост. Мислим да и ви знате ко је то. Неко ко је гласао са два ника.
E, moj prijatelju (ako se tako osecas) zaigrati i za pojas zadenuti :evil:
 
Теме се закључавају бар до сада из два разлога....можда има и више, али.......
-на основу послушности или једноставније наређења и
-на основу чињенице да се тема сукобљава са одредбама правилника К.
Овај други разлог је сасвим у реду а и први делимично, наређење је наређење........посао је посао............и сл.
 
*BILJA*:
I, sasvim dobronamerno, pogresno je reci aparatchik, nego apartchik.......

Мислим да ниси у праву

апаратчик - у корену речи је реч АПАРАТ = латински: apparatus,
што значи ОРУЂЕ, помоћно средство, оруђе које је
потребно за неки посао или неку службу ...........
 
Elvin:
nije dva, nego tri. gospodžo, gospodžo...stidite se :D

Mislim, ja sam cuo za fenomen podvojenih licnosti, ali,ovde imamo, tri komada!!!
Steta sto Alfred vise nije ziv, dobio bi inspiraciju za "psiho" - treci deo.

P.S. Ja glasao samo sa ovog naloga, i glasao protiv referenduma -to je jedina anketa ukojoj sam ucestvovao. Tako mi Babe Zivane!!!
 
no_problem:
Пази кад морам да се сложим са Елвином да се овде анкете злоупотребљавају. Знам један пример на основу којег сам ту особу почео да игноришем и у исто време нападам неке бесмислене ставове те особе. Та особа ће се препознати ако прочита овај пост. Мислим да и ви знате ко је то. Неко ко је гласао са два ника.
Ja imam 6 nikova,tako da to nisam bio JA ,sigurno!!! :D
 
eremita:
Мислим да ниси у праву

апаратчик - у корену речи је реч АПАРАТ = латински: apparatus,
што значи ОРУЂЕ, помоћно средство, оруђе које је
потребно за неки посао или неку службу ...........

Tacno, ali je tacno da se kod ove reci (u praksi) na delu jedno obicno GUBLJENJE SAMOGLASNIKA:)
Radi lakseg izgovora......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top