Video igrice o automobilima

Ej, umesto da su za ovo prvo izdanje Euro igrice sa kamionima napravili anketu i pitali nas koji se bavimo pravom voznjom sta mislimo da treba a sta ne oni su napravili totalnu glupost i naterali me da se priklonim americkim igrama na tu temu! Njesra nebesko!
Automatski menjaci nisu nizasta, manuelni i nekako.
Modeli kamiona dosta verni, ali to je jedini plus.
Nerealno vreme, "daljinometar" tj. kad gledas mapu ispada da si 500m od pumpe a ti vec dva minuta tocis naftu - wtf???
I gde bre nadjose sve one lakat krivine po autoputevima???
Malo gradova (u Portugalu samo Lisabon, a gde su Coimbra, Santarem, Porto - sve veci industrijski centri), malo zemalja mada najavljuju uskoro neke expansion pack-ove koji ce dodati prvo Skandinaviju (navodno celu), UK i na kraju Balkan. Za Balkan su napisali ovako "So at the end we are adding Balkan countries Bosnia, Croatia and Turkey" - ?????
I ko je jos onim programerima rekao da mi preuzimamo prikolice vec natovarene u firmama odakle vozimo? Zasto nisu lepo napravili foru da uz tegljac kupis i poluprikolicu i smestis se onako lepo u rikverc na rampu da utovare. To bi bilo dobro jer bi onda igrac bio ogranicen izborom tereta tj. biras izmedju cisterne, cirade, sticara, kipera ili hladnjace.

Znaci posle ovolikog vanjaplju ide uninstal euro truck simulator... Keve mi. Skocio mi pritisak!
 
Na ove američke misliš na 18WOS? Ako misliš na te, to us isto češke ili čije već (isti proizvođač kao i ETS). Zna ko jeli izašao Rig'n'Roll?

Negho...imam NFS undercover i igra je njesra...*** sa 140 milja ideš po krivinama ko po pruzi...prve staze prelaziš bez kočnice (prvi, natavno). A Race Driver Grid...eeee...to treba znati igrati (na tastaturi)...meni još nije uspelo :dash:
 
Kamiondzije, nadjite igru "Hard Truck" iz 2001. mozda, ruski izdavac neki... Milijardu puta je bolja od ovih 18 WoS gluposti, grafika je doduse losija (ali nije katastrofalna, recimo malo je bolja od NFS Porsche Unleashed), ali voznja ni u jednom trenutku nije dosadna. Kamioni su Zil, Kamaz, Actros, Magnum itd.

Ja jos uvek nisam prezalio sto sam izgubio cd... :(


EDIT: Igra se zove Hard Truck 2: King of the Road

Hard%20Truck%202%20King%20of%20the%20Road%201.jpg
 
Poslednja izmena:
Bilo bi cool. Ali takva vrsta simulatora, 1:1 maltene, po pravilu ima jako malu publiku. Ni daleko interesantije simulacije, poput letenja nemaju neku zavidnu publiku.
S obzirom da je sasvim sigurno jedan od najvecih dozivljaja kamiondzisanja ustvari razgledanje krajolika, doticni utisak bi trebao i najbolje da bude prenet. Sto podrazumeva veoma jaku i kvalitetnu grafiku i mnogo, mnogo vishe, kako grafickih tako gameplay sitnih detalja, koje bi igraca vise uzivele u atmosferu.
A za takav projekat, treba jaci tim ljudi, vise vremena i zajedno s tim, vise love. Takvo kockanje nije u interesu ni jednoj kuci.
 
Konacno sam uspeo malo da modifikujem onaj Euro Truck Simulator
I dalje je glupa igrica, ali na netu ima toliko mod-ova da cak i moze nesto da ispadne od nje ;)
Elem, pored svih hi-tech dodataka ja sam uzeo one retro, zapravo ovaj F1220 je prethodnik
F10 koji ja imam, identicni su samo ja imam malo zakosenu kabinu (noviju) i to je to.
Takodje i F1220 Globetrotter, kamion ciji je naslednik F12 bio kamion godine 1990.

F1220
ets_00000.png

ets_00005.png

ets_00008.png


F1220 Globetrotter
ets_00014.png

ets_00015.png

ets_00013.png
 

Back
Top