sramotno-rts emituje film farenhajt 11

surbel

samo mala ispravka,ako mogu.. ;-)
bush je bio samo 10 meseci na vlasti,tako da rejting nije bitan,
samo zadnja godina mandata je bitna i tu se svi trude da poprave utisak
o zaveri...ipak je to nerealno,pogotovo sto jedan avion udara u pentagon,a drugi je na putu za belu kucu ...za neku vladinu zaveru je apsolutno nelogicno udarati na vojsku i ti istu vladu
a sto se busa tice on ima tu urodjenu grimasu,pa i nekad kad je ozbiljan izgleda kao da se smeje..priroda...

a sad, kao moja verzija zasto irak..pa mislim da je to licna osveta mladjeg busa,
jer je sadam probao atentat na starijeg busa kad je ovaj bio u kuvajtu..ali su promasili
pa se sin ubio trazeci razlog za napad na irak... a sve ostalo znamo..
a uzgred,avganistan je najveci proizvodjac opijuma u svetu,pa se tu sve vreme igraju razne igre..opijumska polja rastu punom parom,ameri su tamo,niko nikog nedira,biznis cveta i usput se traze talibani ...

a sad da se ameri cesto zajebavaju sa ostakom sveta,to stoji
i kad imaju cilj da nekog sjeb. ,oni to i urade,
pa rusi su imali toliko interesa u iraku,
a ovi ih smuvali sa sadamovim ''nuklearkama'',bojnim otrovima i ostalim glupostima

i nesto mislim da njih rat kao rat, ne interesuje
vec cisto, biznis....nacin da poboljsaju ekonomiju
......a njihova ekonomija je jedinstvena u svetu..

ps. a onaj debeli komunista pije caj sa sorosem(novi lider nesvrstanih),i opet pravi neki film ,valjda ''amerika i engleska,bice zemlja proleterska''
 
Свака похвала РТС-у што је приказао филм.Било је крајње време...
И `цењени` б92 је приказивао емисије М.Мура.
У сваком случају,филм приказује сву глупост(и глупавост) америчког друштва.Што рече она жена из филма:"Нисам ни знала да постоје Ирак и Багдад...",идиоти!
 
south:
surbel

samo mala ispravka,ako mogu.. ;-)
bush je bio samo 10 meseci na vlasti,tako da rejting nije bitan,
samo zadnja godina mandata je bitna i tu se svi trude da poprave utisak
o zaveri...ipak je to nerealno,pogotovo sto jedan avion udara u pentagon,a drugi je na putu za belu kucu ...za neku vladinu zaveru je apsolutno nelogicno udarati na vojsku i ti istu vladu
a sto se busa tice on ima tu urodjenu grimasu,pa i nekad kad je ozbiljan izgleda kao da se smeje..priroda...

a sad, kao moja verzija zasto irak..pa mislim da je to licna osveta mladjeg busa,
jer je sadam probao atentat na starijeg busa kad je ovaj bio u kuvajtu..ali su promasili
pa se sin ubio trazeci razlog za napad na irak...
a sve ostalo znamo..
a uzgred,avganistan je najveci proizvodjac opijuma u svetu,pa se tu sve vreme igraju razne igre..opijumska polja rastu punom parom,ameri su tamo,niko nikog nedira,biznis cveta i usput se traze talibani ...<<<

Interesantna pretpostavka! :)

>>>a sad da se ameri cesto zajebavaju sa ostakom sveta,to stoji
i kad imaju cilj da nekog sjeb. ,oni to i urade,
pa rusi su imali toliko interesa u iraku,
a ovi ih smuvali sa sadamovim ''nuklearkama'',bojnim otrovima i ostalim glupostima

i nesto mislim da njih rat kao rat, ne interesuje
vec cisto, biznis....
nacin da poboljsaju ekonomiju
......a njihova ekonomija je jedinstvena u svetu..<<<

Ovo isto sam pokusala i ja da "dokazem" svojom teorijom :) :)

>>>ps. a onaj debeli komunista pije caj sa sorosem(novi lider nesvrstanih),i opet pravi neki film ,valjda ''amerika i engleska,bice zemlja proleterska''<<<

Nemoj da pricas!? Ja se ipak nadam da zajedno piju caj da bi Mur izvukao sve detalje paklenog plana o raspadu Srbije! Ako ne - onda me Mur razocarava...

Pozdrav South i hvala na dopunama :) :)
 
serb_pagan:
ajd prestani da izigravas mangupa...mislim,kritika i neslaganje da,uvrede ne...ja nisam to upucivao tebi,zaebi i ti meni...okey? ili da pocnem i ja? prozivke da-uvrede ne? ako moze izmedju mene i tebe tako...ako ne kazi..umem ja i drugacije

:shock: Ок, ок, само немој да ме бијеш. :D Ај немој одма' све да схваташ буквално, ево да будем мало и фин за промену: Немој да причаш свашта, не слажем се са тобом, мислим да је филм ехтра... Јел' боље овако? :roll:
 
Strela:
Филм је одличан. Мајкл Мур је направио један од бољих политичко-документарних филмова, о политичкој манипулацији, о моћи и утицају мултинационалних компанија, о спрези крупног капитала и политике, о томе да увек сиротиња гине за интересе богатих и моћних, било да су у питању Американци или Ирачани...Филм обилује луцидним, аналитичким запажањима, на моменте хумором и иронијом. Није забадава покупио силне награде и симпатије публике и критике широм света. Све похвале РТС, што је на овај начин обележио пету годишњицу 11. септембра...

И емисија "The awful truth" се бави том тематиком, колико у ствари велике компаније утичу на животе малих људи... Е сад, што је сам Мур у међувремену згрнуо огроман кеш на ту серију и на овај филм, то је већ друга прича. Сигурно да није баш неки велики добротвор, али добро... Није он крив што је залажући се за мале људе, прозивајући богате, он сам на добром путу да постане један од оних против којих се бори... и што је зарадио добре паре.. :lol:
 
Kohen:
MAJKL MUR: PRAVA “BELA GLUPERDA”
Dejvid Haršanji

Majk Mur nije običan milioner. Njegova aljkava, neuredna spoljašnjost je i fizički i intelektualno odbojna, toliko da ga ne shvatite za ozbiljno...

Ма боли ме ћошак за Мајкла Мура лично, мени је само драго да и Америчка власт има своју Наташу Кандић... А кад ћеш ти ту своју да скинеш, обећ'о си још пре неки дан, да ако ја напишем великим словима да волим Б92... Да Кандићка одлази у заборав... :lol:
 
serb_pagan:
rts upravo emituje film americkog komuniste majkla mura,farenhajt 11,koji se ostrvljuje na dzordza busha i pripisuje mu potpunu krivicu za napade al kaide 11.septembra...za chije se babe zdravlje tijanic ovo radi,i zasto se nasim parama placa propaganda protiv americhkog predsednika? da li tijaniceva naci televizija,finansirana pored ostalih i mojim parama srbiju samovoljno svrstava medju drzave-otpadnike?

Stvarno je odvratna ta propaganda protiv jadnog, tužnog, i nadasve uznemirenog američkog predsednika...Jadni američki predsednik, ne može da se brani.......sad će morati da okupira još neku zemlju samo da bi se oraspoložio.....čim nađe svoj mozak....baš mi je žao jadnog američkog predsednika koga napadaju zli levičari...šmrc...šmrc
 

Back
Top