Koji DVD rom da kupim?

Napajanje mi trenutno dobro obavlja funkciju ( Chieftec 350 W ) a imam pomenutog Pionira, obican rezac i rom. Mislio sam da napokon izbacim rom i ubacim DVD rom, cisto zbog rasterecenja rezaca kojim sam jako zadovljan i koji me nije izneverio nikada. Hvala na savetima.
 
Slazem se sa NICS-om,Pionner je pravi izbor,ima 2 lasera a i sama marka ti kaze da je dobar.Samo na tebi je da li hoces klasican ili onaj drugi.Drugi ti je,gurnes cd u njega kao disketa a ujedno i cisti disk.
 
Mislio da ti treba i rezac,posto ti netreba nepreporucujem ti LG i sony nikako,nece da citaju sve cd iz iskustva mojih drugara imli su i sony i LG i nece sve cd-ove da cita.Moja prepuruka je Asus imam ga vec 7 meseci i nema cd koji nije ocitao a nije ni skup bio je kad sam ga kupio 2200 din.Moze i pionner.
 
Znaci - Pioneer. Posto ga savetujete a i posto imam rezac koji je lep posao odradio bez greske ta marka je favorit u kupovini roma. Doduse, i Asusi mi rade ( rezac i rom ) vec 3 godine bez greske ali sam cuo da Asus vise nije ono sto je bio. Kazu, mehanika i elektronika nisu vise Asus nego ko zna koja firma. Ne znam da li je istina. Inace, LG nikada necu kupiti. Ko ga je kupio uglavnom se zali.
 

Back
Top