Cokolada

Obozavam cokoolade, one su moj porok...na fri sopu ne gledam sminku i parfeme vec samo cokolade...volim eurokrem , volim "krasove " proizvode : bajadere, ledene kocke...a mnooogo osu dobre italijanske cokoladne bombone Bachi koje imaju ljubavnu poruku kad je odvijete...
 
Hellen:
Свака чоколада је добра чоколада!!!
Само нек је чоколада, не правим питање..(додуше, белу чоколаду и не сврставам у чоколаду...)..
U mom slučaju je i ovo tačno!

Hm, baš mi i nije trebala ova tema, pokušavam da držim dijetu!
 
i bila je zilion puta bolja :cry: :cry: :cry: jela sam je kad sam bila mala i MNOGO sam je volela.. a ovo ne smem da probam..

btw, postoje kreteni koji rade u radnjama cokolade.. jedna me je ubedjivala da ne postoji cokolada bez mleka i da cak i kad ne pise mleko na pakovanju, njega SVAKA mora da sadrzi...

hmmm.. a sta bi bilo da neko ko je alergican na laktozu klopne to???
 
Auuu DD, šta ti je to???
teddy.gif


Btw, super fotka! ;)
 
Ima neke Ruske zute...nije bash cokolada...ni bombone...ko penasto neshto s kandiranim votjem pravi ih fabrika kolacha koja datira josh iz Carske Rusije..e to je za mene vrh.:)
 
Ranije sam bila jako izbirljiva, a sada bih stavila bilo sta slatko u usta :( ali ne smem jer secer zadrzava tecnost u organizmu

Najvise volim tamne cokolade, sa sto vise kakaoa... ja sam jedina osoba koja bez problema moze kockicu cokolade sa 99% kakaoa da pojede i da uziva... nastrano, ali tako je...

sada volim one bezvezne milke, sto sladje to bolje
 
Slabo cokolade... ja sam vise kiflice-sa-dzemom tip.
Ako cokolade, onda one za kuvanje... iliti bitter tip (skroz tamna cokolada).

P.S. Jela sam u srednjoj skoli cesto cokoladne bombone ("ledene kocke" i "bajadere")...
 
bajadeeeeeraaa........mjnjam, kako se topi u ustima :P

etotako, jesi probala Simkinu Đanduju? :) Crna čokolada, msilim da ima vipe od 60 % kakaoa, plus topljene (pazi, istopljene do jedinstvene smese!) lešnike, bademe i orahe u njoj - sve izmiksano sa buterom, mlekom i kakaom :P Piše se, ako se ne varam, GIANDUJA. Samo strgam kutiju, i ne geldam :lol:
aha, da....btw. to je čokolada koja se SISA :D
 

Back
Top