sex-igra ili...

cupid0vx.gif


ne znam sta da ti kazem,po tom pitanju nisam imala iskustva mada iskreno mislim da ce vam to ipak pokvariti odnos,ako je sve skladno do sada mislim da ovo nije bas pametno.
Da ste u vezi pa i nekako ali u braku...
 
Ma., slusaj sta ti Tajson kaze, on bas deluje iskusno :)...
bez zezanja, meni gazdaricin predlog deluje najpametnije...nije da se slihtam...mada bih rado podelila takve savete uzivo sa njom, al to nije slihtanje ...:):);)...Majo, i meni se takve stvari muvaju po glavi, samo to ja nemam plan, i mislim da sam resila dilemu tako sto sam odustala od svega...doduse, ako nesto iskrsne na tu temu, verovatno bih se prepustila, ako vidim da se moj covek ne buni ni u praksi, kao sto se ne buni protiv toga teoretski...
 
Iz svog iskustva se neke stvari najbolje uce, tako da verovatno neces mocu da krenes putem saznanja ako ne rizikujes...mozda, za pocetak, bar sa samo malo mazenja, ko sto rece gazdarica...pa, ako je brak dobar, malo mazenja ne bi nikako trebalo da ga pokavri, zar ne?
Mene cudi da se na ovoj tvojoj temi nije pojavio skoro niko od taaako mnogo seksualno iskusnih forumasa...
 
livija:
ajde ti se povataj s nekim tipom a evo ja cju da sedim, cjutim i da gledam..... :-D
Ti bi gledala svog sina kako se vata sa nekim tipom.
Ma samo kazhem. Shta ti bi volela trojku u kojoj: Ti morash da chekash red a za to vreme ili da gledash ili da se cheshkash. To je glupo. To je ko da ona gleda njenog dechka kako je vara. Totalno glupo. To se zove TROJKA samo ako svo troje uchestvuju. Kako ona uchestvuje
sedeci sa strane? To je glupo. Kad je u pitanju trojka sa dva mushkarca i zhenom to razumem. Obojica jebu ona ima duplo zadovoljstvo i niko nije iskljucen.
@Ti koja si napravila temu
Bolje ako ocesh da pozovete josh neki par pa da napravite orgiju.
 
ali najveci problem sto ja ne bih sa njom nesto konkretno.u samom cinu sta ja da radim.okej malo vatanja mozda ali nisam lez.kako bi to izgledalo ko zna...ja imam viziju ali i pali me sve to.a ta moja drugarica je bas probala sve u zivotu.pa mozda nam i pokaze nesto korisno(ha!ha!)
 
pa svi da ucestvujemo naravno.ali ja njoj ne bih mogla bas sve da uradim kapiras.malo mazenja to je ok ali da je recimo ja oralno odradjujem nema sanse.a to je i deo trojke ali nema sanse to cu prepustiti njemu.
 
Ne mogu da ti pomognem oko samog odnosa koji dolazi posle,jer nisam nikad sa mojom devojkom tako nesto radio,mada sam bio u trojci jednom,neki momak i devojka...Bilo je dobro,uzivanje sve to na vrhu,ali ne znam kako je bilo kod njih posle.A i drugo je kad ste momak i devojka a sasvim drugo bracni par.
 
maja79:
pa svi da ucestvujemo naravno.ali ja njoj ne bih mogla bas sve da uradim kapiras.malo mazenja to je ok ali da je recimo ja oralno odradjujem nema sanse.a to je i deo trojke ali nema sanse to cu prepustiti njemu.
Ma shto bi ti nju. Ipak to prerasta u neshto drugo. Da je mozhda pipkash i tu i tamo poljubish to da. E i nemojte samo njega da zadovoljavate.
E mozhete obe da mu oralishete. Ono zajedno. Bez chekanja na red.
Relax just do it, when you wanna go trou it.
Relax just do it, la la la la la laaa
 

Back
Top