shta vam je bitnije ? prijateljstvo ili prepustiti se trenutku ?

prilajteljstvo ili ljubavni trenutak ?

  • prijateljstvo pre svega

  • prepustiti se trenutku

  • oterati sve u tri lepe ( ne znam zbunjen sam )


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ako je prijatelj , a ne poznanik.....onda ste iskreni prema drugome...

Sledi obavezno opomena rečima pre radnje rukama, telom , ili nečim trećim...
Dve šanse za hladjenje prijatelja moraju da se pruže , pa onda neka je srećna kineska nova godina sa sve vatrometom što ga napravite....

Mada, baš bi bilo zanimljivo naći to prijateljstvo MŽ koje nije nastalo kao težnja jednoga da zajaše drugoga, i drugoga koji ne primećuje ili odbija prvoga......tako nastaje , ne mora da svo vreme bude takav odnos filinga....
Žena kad joj se ubije animalna želja , ne daje ljubav, osim ljubav iz zahvalnosti , dužnosti, osamljenosti , straha....Ja bih razmislio da li i to zovemo ljubav....i da li hoćemo takvu ljubav.
 
Tuzni_patak:
Žena kad joj se ubije animalna želja , ne daje ljubav, osim ljubav iz zahvalnosti , dužnosti, osamljenosti , straha....Ja bih razmislio da li i to zovemo ljubav....i da li hoćemo takvu ljubav.

nisam ovo bash najbolje shvatila
shto bi u zheni kao zheni ( ne prijateljici ) bilo ko ubijao animalnu zhelju ?:confused:
i shta uopshte treba da ochekujesh od bilo koga ako si vec ubio u njemu zhelju za nazovimo to animalnom ljubavi ?
 
btw ja sam ranije bila striktno protiv bilo kakvog intimiziranja sa prijateljima imala sam u poslednjih 13 godina tri takve osobe prema kojima sam osecala smogo vishe od prijateljstva, ali je to jednostavno bilo NO -NO, shto reche Cal znala sam kakav bi ishod mogao biti, pa mi nije palo na pamet da dovedem sebe u situaciju da povredim nekog koga volim (na sve moguce nachine)
e sad, dal se odraslo pa drugachije posmatram stvari ili jednostavno nemam potrebu da unapred pravim scenarije ili ko zna shta je u pitanju

ali prvi put u zhivotu imam potrebu da se ne sputavam neshto u sebi shto smatram da je lepo
jedini problem je shto druga strana ima poprilichnu potrebu sebe da sputava, pa se ja tu vishe nishta ni ne pitam

ali zanima me kakav je generalni stav drugih ljudi prema takvim situacijama

menjaju li se kod vas stavovi sa godinama ili sve ostaje nepromenjeno ?
 

Back
Top