Zasto ste takve?

Slusajte vi niste naivne(toliko)koliko se pravite,stoga ajde iskreno recite"sto ste takve''?
Da me je devojka ostavila sigurno bi ovde sedeo i trazio pomoc od vas,ja nism kao vi da mogu da svrsim na sve i svakakav naci ja mogu da izdrkam.Da sam lju na zenski rod to nemogu,zato sto mi trebate,dobro niste jedine ali mi trebate,nego cemu sve te igre,kad prava stvar moze da krene odmah''ali ja sam..........''?A salata je ok,drugarica mi rece da kada covek konzumira salatu sperma mu je manje gorka,a moje reci nisu toliko nerazumljive marina.c da bi vasa malenkost to mogla da skapira,jedino da ti crtam ja neznam a i ne zelim da se trudim!E moje dame,koliko ste lepe toliko ste teske,tako vas vrednujemo,i vi ste ponosne na to.OK svako ima pravo da zivi.UZIVAJTE
 
domzoy:
Slusajte vi niste naivne(toliko)koliko se pravite,stoga ajde iskreno recite"sto ste takve''?

Da sam lju na zenski rod to nemogu,zato sto mi trebate,dobro niste jedine ali mi trebate,nego cemu sve te igre,kad prava stvar moze da krene odmah''ali ja sam..........''?

E moje dame,koliko ste lepe toliko ste teske,tako vas vrednujemo,i vi ste ponosne na to.OK svako ima pravo da zivi.UZIVAJTE
Da probam ja da ti prenesem iskustva koja su mudraci sakupili tokom hiljada godina isposničkog života:

Ne može se znati znati zašto su žene takve (a i muškarci, kakvi da su, sada nisu mnogo bolji), ali se može pretpostaviti šta bi bilo kad bi bile drugačije:

Za početak, mnogi ljudi bi mnogo više vremena potrošili na stvari koje su zaista bitne. Muškarci se ne bi uzalud pokušavali da razumeju žene, niti bi se toliko trudili da im se dopadnu, žene ne bi morale da se trude da ne razumevaju muškarce, niti bi toliko toga činile da ih na svaki način odbiju. Umesto toga, svi bi radili na opštem napretku ljudske zajednice, do njegovih neslućenih razmera. Ubrzo bi bili pronađeni lekovi za sve bolesti, novi oblici energije bi prestali da zagađuju okolinu, bilo bi dovoljno hrane za sve i uslova da svako od nas vodi onakav život kakav želi. Ne bi više bilo ni sukoba, jer ne bi bilo potrebe za njima, niti frustracija i neiživljenih idiota željnih slave i moći, jer bi lažni simboli izgubili svoje značenje. Možeš ukratko pomisliti da bi nastao raj na zemlji, a celokupni univerzum bi postao samo usputna stanica ka višim svetovima.

Ali, više ne bi bilo ni truda. Tu, u tom svetu, gde ljudi i zveri zajedno hode i beru jabuke u raskošnim vrtovima (unam da zvuči ko reklama za neku sektu), ljudi bi zaboravili šta znači patiti. A koliko god to bilo besmisleno, bez patnje bi nestala i radost. Samim tim, izgubili bismo poeziju i liriku, ne bi više bilo umetnika koji bi stvarali, jer ne bi bilo ni osećanja čije trenutke treba preneti u večnost. Ljudski život, lišen drame, izgubio bi svoj misao, i čovečanstvo bi se ugasilo, tu, nakon tog trenutka kada je dostiglo svoj maksimum, poput šibice.

A i bilo bi jako dosadno.
 

Back
Top