Zaljubiti se u njegove potencijale....

G

gost29

Gost
Situacija je takva da se obozavamo,mada je on dosta pasivan,po pitanju sebe.Sigurna sam da moze puno da uradi od sebe,ali mi trazi pomoc,hoce da mu pomognem da se menja.Da li je to uopste poenta????Da napravim od njega muskarca po svom kroju?
Jel ima neko sa slicnim iskustvom?
 
Ja mu ne bih pomagala da se promeni.Veruj mi da ako ste zajedno znaci da ti se on dopada,sto da se menja.Kome se zeli predstaviti kao promenjena osoba kad ga ti vec znas kao takvog?Kad osecam da sam voljena,ne zelim da se menjam,a tek da molim tu osobu da mi pomogne da se promenim.
 
gosca:
Ja mu ne bih pomagala da se promeni.Veruj mi da ako ste zajedno znaci da ti se on dopada,sto da se menja.Kome se zeli predstaviti kao promenjena osoba kad ga ti vec znas kao takvog?Kad osecam da sam voljena,ne zelim da se menjam,a tek da molim tu osobu da mi pomogne da se promenim.

Mislila sam na njegovu tvrdoglavost recimo..ume da bude jako tezak po nekad i svestan je gde gresi i treba mu pomoc da to izgura..pasivan je po nekad i tako neke stvari...
 
Gazdarica:
Onda mu budi podrska, da to izgura...
Ali da nekog oblikujes prema svom modelu, e ne ide to... :roll:

artist.gif

emotlol_2.gif
 
Gazdarica:
Ma, prije svega, to onda ne bi bio on...
Treba covjeka prihvatiti onakvog kakav jeste, sa svim njegovim vrlinama i manama...
Istina, covjek se vremenom i mijenja, ali ne moze to na silu, niti odjednom...

Daklem, Gazdarece, zaslužujete spomenik za života

bildhauer.gif


Nema veće mudrosti od prihvatanja ljudi onakvih kakvi jesu, ali preduslov je da sebe prihvatite na isti način
ja.gif
...
 
Ma nisam Homere slabog raspolozenja, nego sam preopterecena... Posla ima vise nego inace, a i na forumu ovih dana sama moderisem... Nemam vremena ni da pregledam sve kako treba, vec samo na brzinu preletim pogledom... Evo, recimo danas, nisam stigla u Svastaru ni da zavirim, do maloprije...
Napisala bih na nekim topicima malo duze postove, ali jednostavno nemam vremena za to, a i kad se najzad rijesim obaveza, toliko sam umorna da ne mogu vise pisati...
Sad me ceka pisanje jedne price i pojma nemam kako cu jos i to izvesti... :?
 
gost29:
Situacija je takva da se obozavamo,mada je on dosta pasivan,po pitanju sebe.Sigurna sam da moze puno da uradi od sebe,ali mi trazi pomoc,hoce da mu pomognem da se menja.Da li je to uopste poenta????Da napravim od njega muskarca po svom kroju?
Jel ima neko sa slicnim iskustvom?

U ljudskoj je biti da se menja.Svaki zivi stvor se menja.Zar svi mi nismo bili ONAKVA DECA,sada smo OVAKVI ljusi....Doduse,znate ono,kad za neko dete kazu:OVO dete ce biti takvo i takvo,vidi ga samo...pa ispadne u zivotu nesto sasvim trece.Znaci,menjamo se.

Govoris da ti trazi POMOC da se promeni.Koju vrstu pomoci? I sta da promeni? Ne daj Boze da hoce da promeni neki porok,ili nesto sto jos iz detinjstva vuce,ili najgore,nesto urodjeno,nasledjeno u svom korenu.Bojim se da mu neces moci onda mnogo pomoci.U svakom slucaju,obratio si ze pomoc,ne odbacuj ruku koja pomoc trazi.
 

Back
Top