KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E pa da i ja malo priupitam...Verovatno da od te kombinacije nece biti ista ikad,ali ajde,kako kazu ljudi:"Sto je babi milo,to joj se i snilo"!:) Ja sam bik/devica,a on je ovan/bik...:) Ne zvuci mi bas najbolje,ali rekoh bolje da cujem nekoga ko se u ovo razume sigurno vise od mene!:)))Hvala unapred!:)
 
Maja the bee:
Bik (zena) Skorpija (muskarac) Da li je moguca veza bazirana samo na telesnom kontaktu? Obzirom na Skorpijinu dubinu osecanja i posesivnost.
Ja mislim da može, škorpije su sklone avanturama i površnim vezama dok ustvari teže ozbiljnoj i dubokoj, pa sad ako ti odrediš da bude površno i samo avantura valjda će moći, ali nemoj da traje dugo jer bi se on možda mogao ivezati a onda si nadrapala :lol:
 
Ja sam vaga i iz licnog iskustva vam mogu reci da se vage najbolje slazu sa vodolijama!!!!Na zalost,nekako uvek natrcimo na blizance.Na pocetku veza je divna,ali vremenom blizanci pocinju da "divljaju",da se menjaju,....pa tolerantna vaga ne moze vise da ih podnese.Sa skorpijama imamo vezu punu strasti ali te veze kratko traju.Lavovi su narcisi,vole da su u centru paznje,a posto vaga ima "gadan" obicaj da svog voljenog uzdize u nebesa i da mu posvecuje dosta paznje,ta veza je takodje ok(dok lav ne pretera sa svojom potrebom da bude centar svacije paznje:))Trenutno sam u vezi sa bikom,dosta su svojeglavi,optereceni poslom i materijalnim vrednostima,tesko im je da kazu "volim te"ali kad se zaljube nemaju granicu.Ono sto je bitno umeju da drze lelujavu vagu na zemlji i nekako uvek, ALI UVEK, sve preokrenu u svoju korist,a da mi toga nismo ni svesne.
Sto se tice vage i raka,previse emocija......mada.......vaga-jarac i dupli rak(ako neko nesto zna o ovom spoju nek mi javi molim vas!!!).......cudne se tu stvari desavaju,pa sam malo zbunjena....
 
Mogli bi se privući ovo dvoje ljudi već na prvi pogled, iako će malo vremena proći da shvate kako i nisu baš jedno za drugo. Devici će odmah na početku zasmetati narcisoidnost, plitkoća i nezrelost Vage, u gotovo svim životnim segmentima koje će dotaknuti, pa će se pitati što joj je uopće trebalo sve to silno udvaranje toj Vagi, jer ionako ništa ne vrijedi. Vaga je totalno nespremna za bilo kakve nenadane kompromise u životu, stoga će se vrlo teško moći naviknuti na Djevicu koja je tvrda i nepristupačna za sve ljude, i totalno različita od nje. Bolja kombinacija je ako je muškarac Vaga u vezi sa nježnom i ženstvenom Djevicom koja će mu u većini slučajeva dati točno ono što njemu treba. Iako su muškarci Vage dosta nepovjerljivi i ljubomorni na svoje partnerice, sa Devicom neće imati problema te vrste, jer je ona izuzetno vjerna i brižna, a posebno dobra majka, pa nikada neće ni imati potrebu ne vjerovati joj na riječ. Ako je kombinacija muškarac Devica i žena Vaga situacija je mnogo lošija i takva veza teško da će uspeti, jer će je on uvek zakinuti u emocijama.
Ovo i nije jako loša kombinacija, samo što neće biti ni posebno strastvena ni posebno promenljiva.
 
Ovan i Bik

Ovo je veza gde su zapravo oba dva partnera prepuni razumijevanja za drugu stranu.
Postoji šansa da brzom i energičnom Ovnu dosadi sporost i nemaštovitost Bika u vođenju ljubavi, a Biku dosadi Ovnovo impulzivno i nerijetko grubo ponašanje, te stalna potraga za novim uzbuđenjima. Bik Ovnovu individualnost poistovjećuje sa odbijanjem smirivanja na jednom mjestu, a Ovna pak s druge strane odbija Bikova sporost u bilo čemu čega se prihvati u životu a i ogromna posesivnost. Ovan u ovoj vezi zarađuje, dok je Bik onaj koji troši, i sve će funkcionirati dobro pod uvjetom da
Ovan počne cijeniti Bikovu stalnost i ovisnost, a Bik cijeniti Ovnovu potrebu za slobodom i neizmjernu volju za životom. Sve u svemu oni bi trebali učiti jedan od drugoga na sve moguće načine, jer svako od njih ima svojih dobrih karakteristika koje mogu jedan drugome predati i tko se nadopuniti. Stvar će mnogo bolje funkcionirati ako je muškarac Ovan a žena Bik. Žena Bik je dobra i predana domaćica i kućanica koja će svome suprugu pružiti siguran i stabilan dom, bez obzira na njihovo slaganje u spavaćoj sobi.
Ovo je veoma čvrsta veza pod uvjetom da su oboje prilagodljivi i da ne žude za velikim promjenama.


Bik/Devica - Ovan/Bik

Kad ti proradi podznak ima da napraviš ršum po njegovim osećanjima i da preispitaš ponovo
sve njegove izlete i velike odmore..Ovakvi ljudi kao on se bave čudnim zanimanjima tj gde im
je sloboda data i previše..
 
RAISA

RIBA/ŠKORPIJA - VODOLIJA/BLIZANAC

Koliko vidim TI si se trudila u vezi ali nije uspevalo..
On je verovatno bio previše dvoličan i tašt.
VODOLIJA/BLIZANAC se obožava i najviše voli da je sam.
Izlaske i jurnjave po muzičkim dešavanjima..
Smetala mu je tvoja ljubomora..
 
PANDORA treća sreća..

VAGA/BLIZANAC - LAV/ŠKORPIJA

Za Vaga - Lav kažu ovo...
Već na prvi pogled vidi se da ovo dvoje ljudi doslovno uživaju jedan u drugome. I Lav i Vaga su skloni tome da uživaju u svim životnim situacijama i stvarima, a nisu nimalo skloni biti skromni i zadovoljni s malenkostima, pa će u ovoj kombinaciji oboje biti poprilično zadovoljni. Lav je veličanstven i grandiozan, što će u svakoj Vagi probuditi divljenje prema njemu, što i ona sam voli i često će njih dvoje priređivati zabave za svoje prijatelje samo da bi bili viđeni i kako bi im se imali ljudi razloga diviti. Ovo je i seksualno iznimno dobra kombinacija, pogotovo ako je žena Vaga a muškarac Lav, tada je ta veza sigurno dugotrajna i dobra, pogotovo što će jedna prava Vaga svaki dan iznova zavoditi svojeg Lava prije odlaska na spavanje sa prozirnim spavaćicama i zavodljivim čipkastim donjim rubljem. Ako je slučaj obrnut, dakle muškarac Vaga i žena Lav, tada će Lavica sigurno preuzeti na sebe svu brigu oko kuće i djece, a on će se tada morati pobrinuti da njegova kraljica ima dovoljno novaca za svoje svakodnevno uljepšavanje, što mu sigurno neće teško pasti.
Dobra i kvalitetna veza u obje kombinacije.


Mada kad pročitam sve ovo deluje kao idealno ali mislim da nije..
Blizanac će napraviti tumbanje u vezi..
Škorpija previše ponekad obuzeta sobom neće primetiti
promene koje su potrebni Blizancu...
Od dobre veze može se pretvoriti u konstantnu dosadu..
 
Psihologue, pls pomozi...
kakav je odnos jedne ženske Vagice-podzn.device i Bika....čini mi se užasno komplikovanim sve...ti bikovi tako vole razne "igre" tipa "ne dam ti se"..."toplo-hladno"...i slično.
A ja bih tako volela da znam na čemu sam...
pls odgovori bar nešto.
 
Niste baš najbolji izbor jedan za drugoga. Vaga mrzi rutinu, bik voli planiranje unapred.
Vaga je zavodnik, stoga su joj potrebna stalna nova osvajanja, a to bika smeta jer je izrazito ljubomoran.

Da li on to pokazuje i u kolikoj meri želi da ti to sama uvidiš pa ako si spremna na to kako
kažeš toplo-hladno donekle,evo prave prilike da isteraš na čistac i saznaš sve njegove pozitivne
osobine i vrline.

Tvoja Devica mu zadaje problema,pošto želiš biti od reči i detaljna..
Bikovi su stvarno ponekad čudni...
Može tu što šta lepog biti..
 
Ecika

Drugačije se BIK ponaša prema raku..
Koliko sam upučen drugačije je žena BiK muškarac Rak, negoli Muškarac Bik žena RAK..
U prvoj kombinaciji žena BiK SE ZAŠTITNIČKI OPHODI PREMA RAKU ŠTO OVOM TO ODGOVARA!!
Rak volil da je pažen mada u početku toga baš i nema kod Bika..
 
ANĐELČIĆ

Ovo je dobra seksualna kombinacija dvoje ljudi kojima je seksualni život vrlo bitan, ali su zato dosta zakinuti na emocijama. Ovdje se radi o paru koji ima vrlo mnogo seksualnog naboja između sebe. Škorpioni kada se ugledaju, nikada neće birati prostor i vrijeme kako bi se što prije spojili u jedno, a za to im često neće trebati više od nekoliko sati i da između njih plane takva vatra kakvu je teško vidjeti između ostalih ljudi. Problem će nastati kada bilo koji od ovo dvoje ljudi počne tražiti više od seksualnog zadovoljenja svojih potreba, odnosno kada se počne razgovarati o emocijama, za koje ni jedan ni drugi nisu posebno spremni davati ali zato vole uzimati. Oboje se suviše zahtjevni, ljubomorni, posesivni i sebični da bi bilo kome drugome davali mnogo toga od sebe, oboje su skloni nesebičnom uzimanju i to će im nerijetko od veze napraviti kaos, jer su im odnosi tako intenzivni da će ne rijetko od obične svađe nastati prava oluja osjećaja, sa katastrofalnim posljedicama kao da je uragan prošao kroz njihov dom.
Veza je na dulje vrijeme neodrživa, osim pod uvjetom da jedan od njih prihvati podređenu ulogu i da postane sljedbenik svojeg partnera.
 
martaries:
ljudi,ma ovan vodolija je luuuudilo,vatromet pravi,nikada ti nije dosadno....raspon osecanja je bukvalno od ljubavi do mrznje i nazad....za nekog ko to voli,ovo preporucujem kao potpuno savrsenstvo,naravno ne treba po horoskopskom znaku birati partnera,ali ako imas srece....

muskarac Ovan posle par godina tako postane dosadan Vodoliji.....pucala bih sebi u glavu.......
 
Psihologue:
Ecika

Drugačije se BIK ponaša prema raku..
Koliko sam upučen drugačije je žena BiK muškarac Rak, negoli Muškarac Bik žena RAK..
U prvoj kombinaciji žena BiK SE ZAŠTITNIČKI OPHODI PREMA RAKU ŠTO OVOM TO ODGOVARA!!
Rak volil da je pažen mada u početku toga baš i nema kod Bika..

U mom slucaju, ja sam RAK/blizanac/ a on BIK /blizanac/.Svi koji nas poznaju jednostavno ne razumeju kako "opstajemo".Sasvim smo razliciti!!!
Jednom mi je neko rekao da zene rakovi ne ostavljaju muskarca! :confused:
Zajednicka nam je ljubav prema porodici i naravno dobar sex.
Pitanje glasi : kako je na "dugim stazama"za ovaj spoj?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top