Gde kupiti u Srbiji drvene suncobrane ,dimenzija 4x4 m?

djorax:
Prelistaj oglase (savetujem HaloOglase i OglasiNovosti), u svakom slucaju ako drzis SUR vidi kod nekog distributera piva, recimo Lav, ima bas takve kao sto ti trazis, plave i ogromne, mislim da su te dimenzije u pitanju. Proveri, ne znam kako se sklapa ugovor oko dobijanja istih, nesto kao sa rashladnim vitrinama.
Radi se o tome da Ne zelim brendirani suncobran ,dakle bez bilo kakvih reklama na njemu,btw pomenute pivare besplatno daju suncobrane ukoliko imate njihovo pivo u prodaji.
 
Tamo_jedan:
Radi se o tome da Ne zelim brendirani suncobran ,dakle bez bilo kakvih reklama na njemu,btw pomenute pivare besplatno daju suncobrane ukoliko imate njihovo pivo u prodaji.

Probaj u Merkuru kod H. Nacional iznad studenjaka.
Tkodje mislim da na vilinim vodama ima "uradi sam" pa ces tamo uz malo zabave i manje para da sklopis suncobran za sebe.
ok?
 
Tamo_jedan:
Radi se o tome da Ne zelim brendirani suncobran ,dakle bez bilo kakvih reklama na njemu,btw pomenute pivare besplatno daju suncobrane ukoliko imate njihovo pivo u prodaji.

To si trebao navesto u prvoj poruci, uostalom kazem AKO ..., prelistaj oglase, narocito one sto prodaju inventar iz kafana i kafica, ali zapamti da su lako lomljivi na vetru, biraj malo deblje
 

Back
Top