Kako osvojiti starijeg muskarca???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cool_faca86:
Cao ljudi... moja prija se nalozila na ovaj forum, posebno za oblast ljubav i sex... nju interesuje kako da osvoji starijeg muskarca??? Ima 18 godina, i zeli da osvoji jednog tipa koji ima 27godina.... iskreno vas molim, nemoj te da pisete gluposti, zezanja, vredjanja itd.

HVALA PUNO....
pa moze sto da ne mene smuvala klinka od 19 a ja 29 pa deca su to moras malo da im popustis
 
Sugestija....

To što ti mene smaraš , ne znači da treba svima da pričam sad će esperanca da smara, da smara...

---------------------------------------------------------------------------------------
Nisu svi kao što smo mi ....

Neke žene nikada , NIKADA, neće biti srećne sa mladjim muškarcima....
A opet znam neke koje NIKADA neće biti sretne , ako im muškarac nije mladji od njih 4,5 godina....iako su super i zrele i mlade (pa nije u pitanju lov na piletinu zbog očiglednih razloga)
 
Aleksej_BASO:
Znam ja to vrlo dobro! :lol:

Ima li šanse da izgovoriš : Ne znam ja da li sam u pravu....?



Od nekog ko je mnogo zbunjen i ništa ne razume postao si neko ko je isključiv i priznaje za ispravno (da bira za sebe to je u redu , ali uopšteno nije u redu) samo ono što je prokljuvio....

Ja stvarno ne vidim meru u bilo kakvom uplitanju "nije za tebe" "jeste za tebe" "treba ih menjati" "treba ih vozati kao prasice" "svi su oni isti skotovi" " sve su one ćurke".

Za svaki argument ima i + i - pa tako i za klub +10,+20,+30 i čak i +40.
Vi kao stručnjaci , a pola vas nema pojma niti je bila u društvu gde su zastupljeni ovi klubovi....

Ljudska glupost nema granica.
Ljudska težnja za pronalaženjem ili isticanjem sebe nema granica.
Ljudska perverzija nema granica...
 
Tuzni_patak:
Sugestija....

To što ti mene smaraš , ne znači da treba svima da pričam sad će esperanca da smara, da smara...

---------------------------------------------------------------------------------------
Nisu svi kao što smo mi ....

Neke žene nikada , NIKADA, neće biti srećne sa mladjim muškarcima....
A opet znam neke koje NIKADA neće biti sretne , ako im muškarac nije mladji od njih 4,5 godina....iako su super i zrele i mlade (pa nije u pitanju lov na piletinu zbog očiglednih razloga)


hehehehe, tuzni eto ja znam da nikada ne bih bila srecna s mladjim muskarcem....spadam u tvoju prvu kategoriju, hihihihi :twisted:
 
Ма шалим се мало...у ствари је капирам потпуно...:lol: 8-) ...

...супер је све то кад је нешто опуштено у питању...свако добија много...али треба мислити шта ће бити кад она буде имала 50...:roll:
 
Tuzni_patak:
Ima li šanse da izgovoriš : Ne znam ja da li sam u pravu....?



Od nekog ko je mnogo zbunjen i ništa ne razume postao si neko ko je isključiv i priznaje za ispravno (da bira za sebe to je u redu , ali uopšteno nije u redu) samo ono što je prokljuvio....

Ja stvarno ne vidim meru u bilo kakvom uplitanju "nije za tebe" "jeste za tebe" "treba ih menjati" "treba ih vozati kao prasice" "svi su oni isti skotovi" " sve su one ćurke".


Ja znam znanje! :lol: PA retko kada sam zbunje, osim kada zelim da tako samo izgleda, a kada nesto pouzdano znam, onda stojim iza toga!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top