Toma Nikolic se izajasnio oko placanja skolarina za crnogorske studente

_Milanche_:
Toma je rekao da je sramota da iz Beograda sad neko preti da ce deca onih koji su se zalagali za zajednicku drzavu da placaju skolarine...(u tome prednjacili uglavnom funkiconeri DSS-a).
Moram priznati da se slazem sa Tomom oko jednakih prava za drzavljane obe drzeve i u Srbiji i u Crnoj Gori(sto propagira Milo)

Crna Gora je strana drzava 100%. Ne vidim ni jedan normalan razlog sto bi bili povlasceni u odnosu npr. na Grke.
 
no_problem:
Охо, прикривени радикали. Значи кријете се под именом туђим, а овамо радикали? Сад кад виде ово ваши форумаши ...

Ma oni jesu radikali, ja sam to znao, pogotovo ovaj milance, nego mladi ljudi pa se zanose sa ovim Cedom a u stvari srcem su za SRS samo to ne umeju da iskazu. Moderno je biti protiv SRS... sta ce im reci drustvo, to je velika stvar.
 
У сваком случају мора се направити драстична разлика између држављана ЦГ који су се изјаснили као Срби и тамо су национална мањина - од оних који су држављани ЦГ а који су се изјаснили да су по националности Црногорци - јер они су некаква новоформирана нација, значи за нас они сту СТРАНЦИ и тако и треба да се третирају у свему.
 
crow:
mene brine shto je srbija puna bolida koji bi pozdravili taj potez :(

Da znas da ih ima. Ja kada sam video onolike ustaske i siptarske zastave zajedno sa crnogorskom, vise mi nije potrebno nista pricati. Ne bih dozvolio da se vrate pa makar i puzeli.

Eremita:

У сваком случају мора се направити драстична разлика између држављана ЦГ који су се изјаснили као Срби и тамо су национална мањина - од оних који су држављани ЦГ а који су се изјаснили да су по националности Црногорци - јер они су некаква новоформирана нација, значи за нас они сту СТРАНЦИ и тако и треба да се третирају у свему.

Moj prethodni post se odnosio na ove posiptarene ustaske Crnogorce na koje se odnosi Njegosev stih: "O kukavno srpstvo ugaseno"
 

Back
Top