Srbija, gradjanska drzava!!!!!

untouchable:
Ne moze. Srbija je drzava srpskog naroda i gradjana koji u njoj zive. Zasto bi se Srbi sami svrstavali u red Kurda i odrekli sebi pravo na maticnu domovinu?

moze i bice..koliko god se to nekim shovinistima svidjalo ili ne..u neku ruku srbija to vec i jeste..srbija je drzava i madjara,i muslimana,i albanaca i hrvata i svih gradjana koji imaju srpsko drzavljanstvo..
 
Nisha:
Moze li Srbija biti zemlja svih njenih gradjana,sa istim pravima bez manjina.Srbi pravoslavci,Srbi katolici,Srbi muslimani.Moze li to?

Не разумем одакле Ти оваква идеја - то би било насиље према другим националностима које живе у Србији. Како ја неког ко је(додуше јуче) добио националност Бошњак - могу да покрштавам па да буде Србин-муслиман - мислим да је то недопустиво, или неког Хрвата да покрстим па да буде Србин-католик.

Свако приликом пописа ИМА ПРАВО да се изјасни шта је по нациналности - такав предлог би било нешто недопустиво, то би била асимилација у најгорем смислу речи. Морамо дати свим људима она права која тражимо и за себе. 8-)

Такве ствари су радили скотови у Албанији, Македонији, а сада раде и усташе у Хрватској - ТО НИЈЕ НАШ, СРПСКИ, НИВО . Ми смо изнад такве беде.
 
Михајло:
СРБИЈА ЈЕ ДРЖАВА СРБСКОГА НАРОДА
А ГРАЂАНИ НЕКА ИДУ У ХРВАТСКУ ПА НЕКА ЖИВЕ У ГРАЂАНСКОЈ ДРЖАВИ

e pa necu..rodjen sam u srbiji i zivecu ovde celog zivota,svidjalo se to nekom ili ne...zajedno sa nasim sugradjanima hrvatima,madjarima,muslimanima(boshnjacima),jevrejima i ostalima..srbija mora postati i ostati drzava bez diskriminacije na nacionalnoj osnovi..tu se slazem sa eremitom
 
serb_pagan:
e pa necu..rodjen sam u srbiji i zivecu ovde celog zivota,svidjalo se to nekom ili ne...zajedno sa nasim sugradjanima hrvatima,madjarima,muslimanima(boshnjacima),jevrejima i ostalima..srbija mora postati i ostati drzava bez diskriminacije na nacionalnoj osnovi..tu se slazem sa eremitom

Е, сад ћу да паднем у несвест... али да се то не би десило идем да сипам један brandy sa hledom да, с' опроштењем, дигнем притисак... :razz: :razz: :razz:
 
opanak:
SRBIJA je drzava SRBSKOG naroda i svih koji u njoj zive..........
Sta nije dobro u tome, u ustavima drugih drzava osnova je ista,...........
A kada neko prica o diskriminaciji u Srbiji sigurno misli na Srbe u KiM......
Неби могло БОЉЕ.
А да се стави у УСТАВ и Србска Црна Гора, Србска БиХ, КиМ, Маћедонија и Епир
 
Господе, Ти који управљаш војском над војскама, пошаљи своје легионе са пламеним мачевима да огњем сатру сваку силу, зло и неправду која се надвила над србским витезовима Радованом и Ратком.
Здравља, постојаности и слободе, молим Господе, свом душом својом, свим срцем својим и целим бићем својим за поменуте витезове србске.
 
Србија јесте већински држава српског народа и осталих народа који у нјој живе....То је фактички а формално .
Како ће да пише у уставу то је већ неважно......
 
Неко нам се уплашиооооо.
Па паганини ти си безбедњак аууууууууу
Ради за бебу аууууууууу

опанак ми све информације пренео.
Човече сада си откривен

Господе, Ти који управљаш војском над војскама, пошаљи своје легионе са пламеним мачевима да огњем сатру сваку силу, зло и неправду која се надвила над србским витезовима Радованом и Ратком.
Здравља, постојаности и слободе, молим Господе, свом душом својом, свим срцем својим и целим бићем својим за поменуте витезове србске.
 

Back
Top