Ko je ON?

blizance:
Znas onako hvalio je sam sebe kako je oooooooppppaaaa,pa kako je dobar i nije imao reklamacije,pa kako nema koju on nije mogao samo da je hteo jer je tako nevidjen........Nismo bliski kao muskarac i zena,uopste.Bliski smo kao sagovornici i istomisljenici o mnogim zivotnim pojavama ali o prostoti ne.O devojkama glupim i tako to pricao je dok je hvalio moju inteligenciju/da nije malo,a.....sumnjivo?/

Pitanja sam postavila jer bi na osnovu situacija u kojima je rekao odredjene stvari moglo da se zakljucuje o njemu bolje nego samo na osnovu onoga sto je rekao, a cemu nije dat kontekst. I ni jedan kontekst ne ide u prilog tome da je "iskren i samo zeli ozbiljnu vezu". Pre ja hvalisavac i to sto govori su samo fore za muvanje ili ostvarenje ko zna kog cilja. Ili je nezreo.
 
blizance:
Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih, glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.
:lol: :lol: :lol:
Moja drugarica iz detinjstva imala je običaj da kaže sledeće:
- Kad ti neko koga slabo poznaješ (ili uopšte ne poznaješ) krene da nepitan, van konteksta, priča o sebi, slobodno okreni tu priču za 180 stepeni i ukapiraćeš šta je istina. Pali u većini slučajeva... :D
 
ja licno ne mirisem te koji se hvale kako su silni yebaci...
nije to meni nesto preterano prosto ni vulgarno, samo mislim da ljudi koji su dobri ljubavnici ne pricaju o tome na sav glas...to kakav bi on tebi wow ljubavnik bio to se bre ne prica...
ja to ne bih ni seksualno iskoriscavala.
 
hahaha...takvo ti okruzenje... :D
ma to se mozda vi izmedju sebe hvalite...meni se vecinom momci ne hvale kako su nenadmasni yebaci...
ako je on sekspilan, harizmatican, ako ima tu neku enrgiju koja me privlaci nema tu sta da se prica...ali ako toga nema-onda me nagovara pricom i hvalisanjem. meni licno je to bljak. mozemo mi, naravno, i da pricamo o sexu, ali ne na taj ekonomsko propagandni nacin.
 
LePiaf:
...a ako nije, kresni ga.


pa ako baš MORA :lol:




btw. a ako nije sjajn ko što kaže (traži da ti argumentuje i delom!) ondaK ga ucenjuj....slobodno, ja bih ga izvrnula od zayebavanja :lol:

e, što meni ova priča poznata....misim...."jao tukle se za mene, vi' kaki sam fini, ne mogu ih se otresti, jedan MUŽ me zove već dve godine, ne mogu da objasnim da nemam ništa s njom i da nisam nikad ni imao" :lol:
- čula svojim ušicama ;)
 

Back
Top