wild_child

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Mislim da rimljanke imas u Zari,pogledaj i u Merkatoru ili u jevrejskoj ulici gde su oni butici.. Tu ih mora biti sigurno! ...A mislim i da Aldo drzi takve papuce mada je kod njih sve na stiklu...ne znam..
    Hvala za rep :D

    To je bio samo znak zahvalnosti, oraspolozilo me je, a to mi je bas trebalo (:
    Pa nema na cemu pesma je stvarno super , a u poslednje vreme sam bas u tom nekom fazonu sezdestih i acid rocka izmedju ostalog :) mada za istomisljenika bas ne znam posto mogu da slusam sve i svasta (osim domaceg i exyu popa , bolje i Nedjo Kostic samo ono ne :mrgreen)
    Ali ti je muzicki ukus bas skorz kul sudeci po ovome sto si postavljala . :D
    Evo usvajam izvinjenje i zamoljavam da uvek budes emotivna ali bez smora i smorova...Izgleda da ti odlaknulo otkako si jednog skinula s vrata :P. Childwild, izgleda da si konacno porasla i postala ono sto svaka zena mora da bude - gospodar a ne rob. Da nije bilo toga sada bi ti donosili cvece na grob :).
    Da, mnogo preseka preko linije zivota govori o sklonosti akutnim i hronicnim bolestima. Izrazenije govore o kriticnim periodima, godinama.
    Uostalom kada je vec tako, ne dozvoli da se mislima dodatno otrujes zbog onog sto dolazi i brines unapred. Uzivaj dok ne boli :).
    Slazem se u potpunosti....nemoc je nesto najruznije, najteze. Samo da bude u snu i kad joj je vreme. Ova tvoja crna pozadina bas vuce na temu :P.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top