DamaBezBlama

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Cao! Kako ste nam drugari? Sta radi Marta, jel jurca po kuci, puzi?
    Mi smo dobro, Fili je malo bio slinav, ali nista strasno, evo vec manje slini. Ovoh dana samo obilazimo bake, deke itd....Ne znamo vise gde cemo sa igrackama koje dobija. Kako ti i Goran? Jel Makica overila svoj novi kutak?
    Da ti pozelim uspesan pocetka novog posla! Nadam se da ce biti onako dobar kao sto na prvi pogled izgleda. KISS od nas
    Namera je divnaaa i hvala ti na tome :cmok: nema šta da se izvinjavaš :) no samo sam se izjasnila.
    hvala ti još jednom :cmok:
    hvala na cestitkama!!! kakav novi tel...zvala sam na mobilni 1 januara,pa 3.eg..e sad vise nemam pojma !!! znaci pocinje sljaka!!!! ??? kad se vidimo??? ja sad naredne 2 radim popodne...samoubicu se majke mi!!!!!!
    Dogoreva badnjak sveti i polako vatrom tinja,puno srece,blagostinja,zelim tebi i tvojima.Bog vas stazom srece vodio,srecan vam Bozic.HRISTO SE RODI
    Zahvaljujem ti :cmok: no moram reći, ja ne slavim niti Badnje veče, niti Božić, ne pripadam toj veroispovesti.

    z:kiss:z:dd:
    z:kiss:z:hi:z:kiss:Kockice ,kockice..zasto se vi ne javljate na tel,ni na pozive ni na porukice??? Jeli bre!!! ???Srecna vam nova godinica i da ostanete tako slatke kao i do sada!!!! z:kiss:z:kiss:z:plez:z:kiss:z:hi:z:kiss:
    Srecna Nova godina...
    Zelimo vam puno zdravlja ljubavi srece i jos sekicu i baticu za marticu...
    Ljubimo vas puno...
    :lol:
    Imas dosta sajtova sa slikicama kao npr. spicecomments ili commentsyard pa kad izaberes sliku kliknes na nju desnim i pojavice ti se prozor gde ce pisati izmedju ostalog svojstva ili properties.Kliknes levim na to pa ce se otvoriti novi prozor na kojoj ce pisati adresa slike.Nju poplavis i kliknes levim pa ides na copy.Vratis se na forum pa tu gde pises poruku ima mala,zuta kockica sa nekom planinom kliknes na nju pa u prozorce koje se otvori ubacis to sa paste.
    Zvuci komplikovano ali je vrlo jednostavno :D
    zelimo vam srecu i mir, da uzivate u tom prelepom stvorenju, budite zdravi i srecni!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top