gost 129146

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Fino, znači da si u dobroj formi...:)
    E, sad kako kome je dobro trčanje, iskreno mrzim da trčim, ali još više me mrzi da se maltretiram na treninzima, ovako ja sama sebi određujem pravila...što mi najbolje i odgovara...:D
    uuu lepo... zasto bi ti smetala kisa? jos je lepse sa njom, jos navuces slusalice na usi, neka lepa muzika i.... fly :super:
    imam mladjeg brata vidjam ga bez namontirane frizure i veruj mi,NORMALNO JE!(i on ima kratku kosu)
    Danas se praznuje,ne radi,pa vise vremena za druzenje.Upoznajem nove slikare,ljubitelje slikarstva...ima puno interesantnih clanova ovog foruma.Jako puno znace lepe reci podrske u ovoj svakodnevnoj zbrci
    hehe :D ja ishla sa drugom u razred isto 13.12.1990 i dechko mi isto na taj datum rodjen xD
    Oh, gimnastičar...:D
    Volim ja da gledam te akrobacije, al' samo da gledam:lol:...meni nešto i ne idu od ruke...
    Jednom prilikom, radilo par nas neke vežbe na razboju, drugarici nikako ne ide, a ja umirem od smeha...
    Next in line, dolazim ja, kad ono, to uopšte nije onako lako kako izgleda( nikada i nije XD )...rezultat: jedva su me skinuli sa razboja...:lol:
    Trenirala sam dve godine ples ( ponavljala sam prvu godinu svojevoljno, bejah najtalentovanije dete u drugoj godini XD )
    Inače, trenirala sam najduže odbojku, od trećeg razreda pa do kraja osnovne...mada za tih par godina, dooosta sam treninga propustila...lenština...
    I moje treniranje se završava sa aerobikom, never again...kad tad nisam šlogirala, nikad neću...
    Sad samo rekreativno trčanje na stadionu sa jutarnjim manijacijama ( i onim što ne spavaju, gde ubrajam i sebe ), ili eventualno povremeno bežanje od kučića, čisto da ostanem u formi...:D
    Ja se nisam ni trudila da gledam...znam da bih zaspala...:D
    Ajde da pitam:), je l' se baviš nekim sportom? Ili si se bavio ranije?
    Heh, još jedna zajednička strana...;)
    Uf, ala mene izmori ova škola, znači ne verujem koji sam krele, ni cela nedelja u školi, a već imam neopravdani...XD
    A što je najžešće živim na 5 minuta od škole...:lol:
    Ne ide meni ova jutarnja smena nikako...
    Malo ja da se izjadam...:mrgreen:
    Šta ima kod tebe novo?;)
    Moj omiljeni frikom sladoled...;)
    Btw, moj favorit, deltin Top Gun sa karamelom:heart:, više ga ne proizvode...:sad2:
    Ogladneh od ove priče o sladoledima...:mrgreen:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top