gost 129146

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Pa to sam predpostavila i bez citanja.Niko ne crta, kao sto ni pesnici ne pisu pesme kad su srecni.Sreca i stvaranje retko idu rame uz rame.Pa hajde ispricaj slobodno!
    Pa lepo:)
    Sto se drustva tice, ono i ne mora da zna.Imala sam u razredu jednu devojku koja je fenomenalno crtala, uvek kad nesto treba profesorima, za bilo sta ona je crtala i svi su je hvalili, ali nije ni dobro da te previse hvale,Ljudi su cesto samo ljubazni, lako se oduseve, lako i zaborave.Bolje se okrenuti sebi svakako,, Je li shvatila poruku devojka ?:)
    Mislim da nije lose, zaista.Inace znam jednog slikara, pa sto se tice toga mogu ti samo reci da kad slikas, bez obzira kojom tehnikom, vise se trudi da izrazis neku ideju, jer ako se previse bavis tehnikom, ne znam da li me shvatas,mislim da onaj ko slika ne treba samo da misli da li je sve perfektno, senke, oblici.Slika treba da ima dusu, tada moze zaista da ostavi utisak.Ti imas vestinu, to je vredno hvale za pocetak:)
    Nadam se da ces me razumeti
    Pa ovaj mi odgovara jer je blizu fax ali ne mogu da nadjem cimerku nikako.Skup je centar, ali ja sam to htela kao privremeno resenje.Mozda cu i studirati privremeno.Nikad se ne zna sta nosi dan a sta noc, pokusavam da sebe nateram da nista ne moze da me iznenadi, ali nikad ne bude tako
    Vidim bavis se slikanjem, to je lepo ,otkud masinski onda?
    Generacija!
    Upisala sam srpski jezik.A taj stan, i nocu me proganjaju problemi oko svega toga, bas je sve to komplikovano
    A u kom gradu? Crtezi su ti extra, cudio nisi probao nesto vezano za umetnost, zidno slikarstvo na primer... Ja sam prosle godine pala graficki dizajn...
    A u kom gradu? Ako budes kreativan, mozes jako lepo provesti i dobro iskoristiti tih mesec i plus dana :) Trebace (nam) energije za fax. Crtezi su ti extra, ja se takodje bavim crtanjem i slikanjem, prosle godine sam polagala na umetnickoj akademiji i pala graficki dizajn :(
    heh, znam desavalo mi se to par puta :) ali bitno da mi razumemo :)
    da, i ja obozavam da citam :) od muzike? rock najvise, a volim i pop, dance, hause... ono, otprilike volim sve. u svakoj vrsti muzike mogu pronaci par dobrih pesama :)) ti?
    idem sad na voznju, cujemo se neki drugi put :*
    STA MISLIM? mislim da je divno. bas imas talenta, a verujem da si ulozio i veliki trud. zaista predivno!!! oduvek sam zelela da znam da slikam, a bas nemam talenta. na moju veeeeeeeeeeeeeeeliku zalost :( al zato volim druge vidove umetnosti, volim da pisem sastave, i pesme :) ah, i svakako...bez muzike ne mogu :)
    pa da, slazem se da je ns bolje od su svakako :)
    zavrsila sam gimnaziju, drustveno-jezicki smer. ti?
    pa ja nikad nisam ni mislila da cu upisati ekonomski, i eto.. to odlucila prvo da cu u bg-u, pa se predomislila i upala na budzet u subotici, pa se prebacila u ns. krajnje zanimljivo, ako uopste nesto razumes:)
    aha, znaci ti si bas hteo masinski, pa super onda, drago mi je zbog tebe :)
    De me nadje ja sam ti antitalenat za to kao iza pevanje,pisanje sastava i tako te stvari,ALI zato volim da vidim kad neko ume to da radi,npr moj brat koji mi je ceo zivot crtao za skolu.
    Jako je lepo sto si nacrtao ,sto je u tvom albumu...Vidi se da imas talenta za umetnost,kao i da si jedna fina dusica...Jako je lepo i pohvalno znati da jos ima onih koji pisu i pisma i stihove...Sve pohvale,zaista...Svaka cast i ne lepom avataru,retko se vidi tako nesto lepo...:):)
    Eto vidis...dok su ostala deca svrljala, ti si razvijao svoj dar...:)
    Nego, je l' bilo sta sa tom devojkom?:per::lol:

    Postavi cim zavrsis!:D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top