ivana*13

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ko je uopste mislio na ucenje kao zabavu?,.,... švašta :P
    mislila sam na nove ljude, nova mesta, nov nacin zivota...razbijanje monotonije i tako
    Joj, i mene je smorilo...Pa sad zavisi sad sta ce da pocne da se desava :) Ucenje mi i nije neko desavanje :P
    Sigurno... bice ovo luda jesen :D Iskreno jedva cekam da nesto pocne da se desava ovo leto me je skroz smorilo
    Hehe, ja jos ne znam sa kim sa u grupi. Znam 3 ljudi, valjda ce neko biti sa mnom u grupi od njih, mislim bar se ja nadam :) Ma upoznacemo nekog tamo :)
    na mom faksu poznajem svega dve devojke za koje sam sigurna da su tamo a ni sa jednom nisam u istoj grupi... prosto divno ali sta sad. Videcemo kako ce to izgledati valjda nece biti toliko strasno... ...
    Hehe... Takodje. Mene malo u poslednje vreme i drustvo novo plasi mada poznajem par njih, ali opet to je drugi grad, nemam pojma ;)
    Na Masinskom. E to ne znam ni ja da li jedva cekam ili ne. Sa neke strane da sa neke ne :) Totalno konfuzna situacija :)
    joj da...ne znam ni sama da li jedva cekam ili ne...
    PS nasla sam i ja vec stancic okga cuvam u rezervi pa cemo videti.
    Na kom si ti fakultetu?
    Nemam pojma... Mada ja sam vec nasao smestaj :) Videcemo sta ce biti. Joj ostalo je jos mesec i po dana :D
    Hej Ivi! Steta sto nismo na istom faksu ali smo ipak koleginice :( Zasto si se predomislila?
    Kod mene nema nista posebno uzivam u letu, a kod tebe?
    Konkurisacu za dom ali za svaki slucaj nasla sam i stan mada nadam se da cu ipak upasti u ovo prvo :D
    eeeeee pa gde si ti? vidim upisala si ekon.faks u bg? ja sam se u medjuvremenu predomislila, i ipak otisla u ns :)
    kako si ti, sta ima? jel si nasla cimerku i stan?
    Svidja mi se taj broj.... par sasavih razloga i tako :) inat protiv sujeverja svih vrsta :P
    Ja sam iz Blaca, ne znam koliko ce ti znaciti da znas naziv mesta jer je jako malo ali ok.

    A odakle si ti? Jesi li student ili...
    e ivana, _anny_ je.. ali sam promenila nick i sve, smorilo me onaj:))
    prijavila sam se za pripreme.. :))))) samo jos treba da platim.. javicu ti kako je... idem sada u subotu..
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top