Tsuymish

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Milice , danas mu nisam dao da jede do nekih 3-4 h , i dao sam mu granule i pojeo ih je skoro sve , nadam se da ce ih i veceras jesti...pozz
    E,Milice , ne znam da li sam ti rekao , ali probao sam onaj dan da pomesam sa jogurtom ali nece nikako da jede . Posle sam sa mlekom probao da pomesam mislio sam da ce da se istope(ili kako da kazem, kada se pomesa kao plazma sam mlekom) ali ne uspeva mi ...mleko popije ali to nikako da pojede ...ali dobro jede matori tj matora ...
    ok sutra cu probati...e da pokusam da desifrujem
    di - din (iz) recimo da je tako
    frutulo - fructe, fructele(mnozina) - (voce) recimo
    uregile - urechile (chi se cita ki , a che ke) usi , recimo ...


    A to bi bilo ...pff da ga ebem nema smisli...ne znam ...
    a ona reklama ima jedna za chapi hranu za pse....
    kaze (e sad ja ne znam kako se pishe ali ovako kaze) di frutulo uregile :)... sta god to znachilo....
    jao , ne mogu to a napisem tacno kako se izgovara , pise se : sa macin (sad ne znam da li se tako kaze i u rumuniji ili je to seljacka rec) sa(da) macin(sameljem) ...ok probacu sutra to sa jogurtom...:):)
    A salame nema kod nas , cale kaze da je u gradu kupio...
    kaze se sameljem to..... :) a kako se kaze to na rumunskom? :)

    pa probaj da smuckash to sa granulama i dodaj jogurta malo unutra da zaakamufliras
    milice probao sam da pomesam ali ne vredi, sve jede granule ostavlja ... A da ja nekako samlevem to (ili kako se vec kaze, kao mleveni mak,heh)pa da onda probam da pomesam,sta mislis ?
    moram da joj kazem dzabe dobra kad ne koriguje svoje ponasanje jasam je napravio takvom so it's my fault al ako vi kazete drugacije...
    Rado bi mu ja kupio da sam pri parama ...idem kasnije da vidim za neku salamu da mu kupim,ta mislim da je nekoh 80 din.kg ..imao sam skoro ,to je obozawao
    Na F pocinje (zaboravio sam kako se zove,ima na pakovanju zlatnog retrivera valjda,od 10 kg-a je)..a imam i drugog psa , on jede to...
    nemoj mleko....da ne dobije proliv od mleka...
    nista probaj da mu dajes samo granule,pa kada ogladni pojesce...
    bedak
    a kupio sam od drugara tj lika iz obezbedjenja u skoli, msm , prvi put kupujem od njega glupo mi je da mu vratim ... A da pomesam sa mlekom , toga imam dosta ...vredi ?msm necu da bacim sada 1000 din tek tako..neam kome da prodam ovde ..
    pa ne znam....mozes da ih meshash sa jogurtom ali opet....pitanje dal ce jesti....najbolje da mu dajesh suve pa ce jesti kada vidi da nema nista drugo....
    ili jednostavno prodaj tu hranu,ili je vrati u pet shop,neka ti vrate deo para a ti mu kupi nesto sto hoce da jede....malo je bezveze da ga teras da jede nesto sto mu8 se ne svidja
    Milice, imam mali problem , kupio sam ovo mom konju dzak granula od 10kg-a i nece da ih jede , sta da radim , mogu sa necim ga ih pomesam , ili..?
    hm... paimala sam neprijatno iskustvo sa dejanom, pa sam mislila da mozda ti mozes da mi das informaciju koja mi treba od njega...
    ovako: zimus smo moj momak i ja nasli stene dan uoci nove godine, pregazeno na ulici. pukla dijafragma i dve noge. imao je dve operacije dijafragme, i nogice su mu zarasle. dva, tri meseca smo brinuli o njemu, cuvali ga u stanu kod jede zene i kod veterinara mice na bezaniji. pukli para i para zbog toga, ali ja imam u kuci staforda koji ne voli mnogo drustvo, a momak jorksirca koji se trese i od macke, pa nismo imali izbora... i bolje ovako da se ne vezem. dejanov telefon sam davno nabavila, zbog drugog psa koga sam uspela sama da udomim. on je bio ljubazan da mi dozvoli da kucu udomim preko njega, jedne subote pre oko 3 meseca. ja nisam mogla da budem na standu sa njim, jer sam radila. dejan me je tada pitao da volontiram kod njega, rekla sam mu da ne mogu, i on je na to slozio neku facu. nisam zelela da mu objasnjavan na sta moj zivot lici i koji su moji razlozi jer mislim da je to neprikladno za nekoga koga ne poznajem. javio mi je da je pas udomljan u zrenjaninu i da ce mi dati broj tih ljudi da ih zovem. rekao je njima da me ocekuju. pitao me ponovo da volontiram, ja opet odbila nazalost. zvala sam ga posle dva dana jer i dalje nije slao broj tih ljudi. tada mi je rekao da ce poslati. opet nije. poslala sam mu 10tak poruka, jos toliko ga puta zvala i nije mi se javljao vise. na kraju sam napisala i da nije lepo to sto radi, i da je meni do te zivotinje stalo, ali... htela sam da odem na stand da mu j. sve po spisku, ali mislim, mozda mi ponovo u zivotu zatreba... ipak je vazno da zivotinje nadju dom.
    uh ovo je nasiroko. da li ti mozes da mi mozda objasnis sta nije u redu sa tim covekom? na hiljadu strana sam cula takve price o njemu.

    i da li, sto bi mi bilo najvaznije, mozes da mi nadjes broj tih ljudi kod kojih je pas, ako bih ti dala jos neke detalje... jako bih volela da znam da je dobro, a dejan mi je rekao da u ugovoru stoji da smemo da zovemo da proverimo psa...

    izvini na ovolikoj poruci... nova sam na forumu, pa bih sve od jednom...
    ovo saljem ovako da ne smaram temu... jesi li ti volonter u noi mozda? kod dejana?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top