Zvezda - Indjija

Jasno je da Zvezda mora ove godine osvojiti titulu ipak je preveliko ulaganje u tim i ogromni napori drzavnog vrha na konsolidaciji kluba doveli su do toga da postoji imperativ ali evidentno i pored svega da tim Zvezde pogotovo bez Marina igra ocajno i da su u selekciji tima napravljeni propusti bez obzira sto su to igraci koji imaju iskustvo i kvalitet.
Vidim po forumima da sve vise i Zvezdinih navijaca ogradjuje od svega ovoga sto se desava dok ona druga strana vecinska podrzava ovakvo sudjenje nalazeci razna opravdanja, smatraju da treba otimati gde god se moze.
 
EEf3SEvW4AAjUd1
 
Porazavajuce da zvezda bez Marina i pored onoliko igraca koje ima u rosteru ne moze da pobedi poluamatersku Indjiju.
Jedino ako je plan bio da se namesti iz 2 u 1 ali i to je moglo da se uradi na kulturniji nacin a ne ovako ocigledno.
 
Samo što ovo nisam ja izjavio rođače nego vaš veseli Škuletić, u Tolovo vreme posle izmišljenog penala za JSDP protiv Proletera.
Vijuge ti nisu baš u najboljem stanju.
Nesto razmisljam.. Recimo, za jedno 300 godina kad Zvezda bude imala 100 zvezdica na grbu. I dalje ce se pricati kako je Partizan "krao" za vreme Toleta.
 
Sto volim ovo "rivalstvo" kad grobari dolaze i komentarisu Zvezdinu utakmicu a nisu u stanju da otvore temu za utakmicu koju su oni odigrali ;)

Mislim ; hvala komsije - nije trebalo :)
U principu, to bi trebao sa bude posao moderatora. Po meni, pre je bilo mnogo bolje. Imas posebne teme za vecite, i molim lepo. Ovo otvaranje tema za sve i svasta je glupost. Vestacki dovodjenje forumasa ovde. Nije bitan kvantitet, vec kvalitet. Kao bivsi moderator, dao sam sebi za pravo da ovo prokomentarisem. Izvinjavam se za spam.
 
U principu, to bi trebao sa bude posao moderatora. Po meni, pre je bilo mnogo bolje. Imas posebne teme za vecite, i molim lepo. Ovo otvaranje tema za sve i svasta je glupost. Vestacki dovodjenje forumasa ovde. Nije bitan kvantitet, vec kvalitet. Kao bivsi moderator, dao sam sebi za pravo da ovo prokomentarisem. Izvinjavam se za spam.
Upravo ovo sto si rekao Djomla ...
to bi trebao sa bude posao moderatora
je ono sto ja NE zelim da se desi ... barem dok sam ja moderator i dok imam neki pristup moderatorskom "cinu" sto se tice fudbala.
Razlog tome je sto je po meni fudbal mesto gde ne treba da bude samo, u ovom momentu @Straks92 i ja, kao moderatori i kao osnivaci tema nego treba svako od clanova da ima tu mogucnost da moze da otvori bilo koju fudbalsku temu iz koje moze da se proizvede veoma dobra diskusija a ne ovako sve na jednom mestu i onda ti dodjes npr. posle par dana (nekad i nedelju dve) i na forumu ne mozes da pohvatas sta se desavalo jer se sve skupilo na jednom mestu.
Ovako ako te zanima neka tema, lepo je nadjes i ostavis svoje razmisljanje i to je to. U isto vreme kao clan "ozivis" temu ako je potisnuta sa strane ; a i to razdvajanje tebi daje mogucnost da das svoje misljenje umesto da provodis sat, dva trazeci odgovore
Isto tako postoji nesto sto se zove Krstarica forum a to su svi clanovi a ne samo moderatori ; evo pogledaj na politici npr. pa tu vecinu tema otvaraju clanovi koji nisu moderatori i pogledaj sta se desava sa tim delom foruma ; jedan je od najpopularnijih, ako ne i najpopularniji politicki forum na srpskom jeziku sto se tice srpskih i ex-yu foruma.
Google i dovodjenje ostalih clanova, barem za mene, nema neku odredjenu vaznost jer clanovi ce sami doci kako god.

-----------------------------------------------------------------

Elem, da se vratim na temu ; zna li neko da li ce ovakvi slucajevi kao i mnogi od pre, ukljucujuci i derbije, da konacno dovedu VAR tehnologiju na nase prostore ?
 
Sto volim ovo "rivalstvo" kad grobari dolaze i komentarisu Zvezdinu utakmicu a nisu u stanju da otvore temu za utakmicu koju su oni odigrali ;)

Mislim ; hvala komsije - nije trebalo :)
.

Да није било скандалозног суђења и спектакуларне "грешке" голмана, ретко ко би и обратио пажњу на ову тему.

Elem, da se vratim na temu ; zna li neko da li ce ovakvi slucajevi kao i mnogi od pre, ukljucujuci i derbije, da konacno dovedu VAR tehnologiju na nase prostore ?
.

Као и у другим областима, власт се без тешке борбе не испушта па, мрка капа.

Почетком године формирана је некаква "радна група" која би требала да ради на том питању и први састанак је одржан почетком септембра (!). Нису присуствовали представници једног клуба.

У већини озбиљнијих првенстава овакве грешке значе озбиљан корак назад, ако не и крај каријере, док су код нас углавном услов за напредовање.
.
 
Poslednja izmena:
VAR ce biti uveden kada bude moralo, a to ne znaci ni automatsku regularnost. Ili ce biti uveden da legalizuje greske. VAR zahteva sudije koje zele da utvrde cinjenice i dosude regularno makar i sa zadrskom, a u ovom slucaju toga nema, jer su ovo namerne greske i ocigledne namestaljke. Sve i da postoji VAR, sudije u kontrolnoj sobi bi ostale neme, ili im glavni sudija ne bi prihvatio sugestiju.

Sad kad su u subotu igrali Liverpul-Njukasl, bio je jedan cist penal za Liverpul koji nije ni razmatran (neposredno pre prvog gola). Komentator je preneo pricu iz njihovog fudbala (valjda prati tu vesti i desavanja), da se prica o tome da VAR-sudije bas i ne vole da prekidaju glavnog i uticu na njegove odluke.

Hocu reci da samim tim kod nas, postoje svi preduslovi da se nista ne promeni uvodjenjem VAR-a.
 
Strane sudije + VAR kao solucija sa najmanje sanse za namestanje, ali opet, ovo je Srbija, i sve je moguce. To je sada uzelo toliko maha kod nas, da se vise i ne krije ni namestaljka prvenstva, ni biranja clanova reprezentacije. Tu su hiljade ljudi upletene na ovaj ili onaj nacin. Iz licnog iskustva znam jednog roditelja, kome su trazili pre 3-4 godine 10.000e da dete uvedu i 'upoznaju' sa ljudima iz Zvezde, ne bi li zaigrao.Slicno je sigurno i za Partizan i neke druge. Evo ga mali, igra u Ceskoj, uzece i njihovo drzavljanstvo ja mislim... A vi kako ste? Posle kada neki novi Arnautovic da gol Srbiji, a vi braco zvizdite, prozivajte, provocirajte, pa mozda i promasi kada vas cuje. Ali pre svega, informer u sake i pravac clanska karta, dok ima hleba, mozda vec sutra bude kasno...
 

Back
Top