Zoosekta

Nowitzki

Obećava
Banovan
Poruka
73
e ovde pricamo o sado maz(z)o pricama :D

Smuvao sam se ja sa nekom ribom u zoovrtu. A koliko je bilo romanticno, prosto nemam reci da to opisem, ali evo kako bese. Setam se pored kaveza i vidim nju kako hrani majmuna. gledam je, i gledam kada sam obuzet tetovazom na njenoj ruci odlucio da joj pridjem, a cudila me je i time sto je imala masku bizona na glavi. Medjutim, posto sam ostrog vida primetih ja da ima ocna sociva u obliku veverice i logoa Plejboja. Onda mi se fokus opet preneo na njenu tetovazu. Nisam bio siguran da li je bila trajna ili privremena, pa sam je kulturno upitao, a ona me zavidljivo pogleda i rece "hehe, trajna je..." Ali ja joj nisam verovao, pa sam grebao tetovazu noktima da vidim da li istinu zbori. Kako mi nokti nisu bili dovoljno dugi uzeo sam sovu, koja je inace proletala pored mene, i pokusao da je skinem sovinim kandzama. Na kraju kada sova nije dala rezultata, uzeo sam cak i krpu da je obrisem, ali nista se nije obrisalo pa sam na kraju ja obrisao sovu, logicno. Kandze joj behu krvavi, ali ja sam brisao i cak sam joj obrisao i perje, te sam je doveo do perfektnog sjaja i glanca. Zatim mi rece da mora da promeni ulozak. Nista je nisam razumeo, jer cak i danas ne razumem sta to znaci, a tada mi je bilo svega 15 plus/minus 5 leta, te mi se to da oprostiti. Posto je nisam izprve shvatio, upitah je: "pa dobro, ako moras onda nema problema, kad cemo da se vidimo?", na sto mi je ona krisom sapnula (da zivotinje ne razbudi) "hajde hadje, hodi, podji samnom", a u pozadini se cuo neki smeh kao u onim horor filmovima sto prave duhovi, pomolih se Bogu Ocu i krenuh. Krv kaplje sa ruke. Podseca me na sat u dedinoj sobu u Menhetnu, samo glasnije. Mracan put. Sat vremena hoda. Izvitoperene misli su mi prolazile kroz glavu, poput stampeda, obuzimale su me totalno. Setih se jednog prodavca hotdoga, Dzoa Minkovskog, gde je pokojni Linkoln kupovao svoje omiljeno jelo. Da bih takve misli ponistio stavio sam sesir na glavu. Iz mracnog horizonta koji me je obasipao, cula se rika lavova i zirafa. To mi je ponovo podstaklo izvitoperene misli te se setih jedne izreke legendarnog Caka Norisa: "Kada si u mraku sa ribom pozeleces da ti je ***** ko vrat zirafe", kao i nekih karate poteza koje sam mislio da isprobam na mojoj simpatiji. Na to mi se na to digao... adrenalin, i ja skocih na nju te uletesmo u ring sa crvenim bikom. Ali posto ga nije bilo, predlozih da izadjemo iz ringa, i tada sam je castio jednim Red Bullom. Nije jos se svideo Red Bull, pa je bacila u kavez sa crnim bikom. Nisam ni stigao da otvorim SHARK(R), kad je crni bik dobio krila, koji je inace nosio bodi majcu. Ali otisao je daleko od nas. Nismo bili raspolozeni za jos jednu dugu setnju pa smo resili da predjemo preko zida zoo vrta. Naravno da sam joj pomogao da predje zid. Kada smo ga vec presli ona me ponudi Orbit zvakom, a ja nju PEZ bombonama. Ona mi rece da jede samo pepermint od tvrdjih bombona. Ja sam rekao da cu da joj dam ako se pretvori u macku, na sta mi odgovori: "nije problem", i pretvori se u macku. Ali to je bilo i za ocekivati, i ja onda pustih psa na nju.

KRAJ prve epizode

Svi dogadjaji nemaju nikakve veze sa realnim svetom. Nijedna zivotinja nije povredjena tokom pisanja ove price.

Zahvaljujemo se na podrsci nasih generalnih sponzora: Red Bull, Shark i Guarana
 
Poslednja izmena:

Back
Top