Zloupotreba situacije samohranih majki

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ista sam kao i pre, ali ti si nekako...agresivna skoro. Ne znam zasto.

Ovo gore pitanje sam postavila zato sto verujem da sex nije samo sex, cak i kada svesno samo to trazimo. I da nismo ni svesni kada „zakacimo“ i po koju emociju. I onda s godinama prodje seksualni ushit i trebamo ono za sta smo se i onako „kacili“.
Ne ocekujem da drugi misle kao ja. Da naglasim! :)
ako seksualni ushit i emocije ne idu paralelno zašto bi ostala u toj vezi?
zašto bi ostala u bilo kojoj vezi ukoliko nemaš obe stvari?
nemoj samo da mi kažeš da te mrzi da tragš... ili da je to neizvodljivo
 
svi su žrtve ako očekuju nagradu za ono što su učinili.
Zivot bez ocekivanja je ideal koji je tesko ostvariti. To ne znaci da covek UVEK ima ocekivanja, ali u nekim situacijama je to tako. Gotovo ih je nemoguce izbeci. To se cesto ni ne desava na svesnom nivou.
Obican covek ne moze ni da pohvata, niti prepozna kako to manipulator radi, jer sam nije tako bazdaren. Zato i mnogi zajebi sa tim nagradama i uslovima. Hocu samo da kazem - desava se i najjacim i najsamouverenijim ljudima, a kako ne bi nekom zeljnom topline i privrzenosti.
 
ako seksualni ushit i emocije ne idu paralelno zašto bi ostala u toj vezi?
zašto bi ostala u bilo kojoj vezi ukoliko nemaš obe stvari?
nemoj samo da mi kažeš da te mrzi da tragš... ili da je to neizvodljivo
Ne, nisi shvatila. Pricam o tome da sex moze biti i takav i onakav. Sta ostaje nakon njega kada ga vise nema? A to se nadovezalo na onu pricu o seksu kao putu do topline.
Danas pricamo dva razlicita jezika.
 
Ista sam kao i pre, ali ti si nekako...agresivna skoro. Ne znam zasto.

Ovo gore pitanje sam postavila zato sto verujem da sex nije samo sex, cak i kada svesno samo to trazimo. I da nismo ni svesni kada „zakacimo“ i po koju emociju. I onda s godinama prodje seksualni ushit i trebamo ono za sta smo se i onako „kacili“.
Ne ocekujem da drugi misle kao ja. Da naglasim! :)
imas dvije vrste zena. malo lude i puno lude. ti si malo luda, zato i imas normalan porodicni zivot.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top