"Živela je u paklu, trpela torturu svakog dana" Lela koju je Nikola ubio danima strahovala: spasila sina, ali sebe nije mogla

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
25.255
...


Baš lepa žena...žalosno...:(

"ŽIVELA JE U PAKLU, TRPELA TORTURU SVAKOG DANA" Lela koju je Nikola ubio danima strahovala: SPASILA SINA, ALI SEBE NIJE MOGLA​

https://www.kurir.rs/crna-hronika/4...m_medium=web_home&utm_campaign=adria_internal
Jedna njena prijateljica otkrila je da je Lela u posedlnjim trenucima svog života štitila život svog sina (23), ali da nažalost nije mogla da zaštiti sebe. Kako je dodala, Lela je radila u GO Požarevac, a sa Nikolom Lazarevićem (45) koji ju je ubio nožem bila je u emotivnoj vezi. Lazarević se posle zločina ubio.
3886534_441160941-1097865744850656-7923191857184498980-n_ff.jpg




On verovatno neki opstinski Bot, koji je i pored svog privatnog posla bio uhlebljen i na drzavni...i onda bahato kako to obicno bude..., iako pored svoje porodice, poželeo za sebe jos i ovu lepu ženu...ne da je voli vec da je poseduje...

Bahata bitanga...

...
 
IDIOTA IMA MNOGO
Prvo treba zabrana prilaska, prvo krsenje - 2 god

Ma nije ni to neko srećno resenje...jer to idiote samo još više draži...zabrana...
Onda razmisljaju u patoloski jos bolesnijem maniru - "Jesi mi zabranila...e sad ces da vidis..."

A plus što kod nas sistem zaštite zrtava nasilja je ili slabašan pa jos ako je nasilnik neko umisljeno mudo...onda i nikakav sistem...

Najbolja zastita je sopstvena...

1) Zene (a mogu i muskarci koji bi da budu zastitnici) nabavite suzavce, elektro šokere, a ako je opasnost veca...onda se i obučite za sta ozbiljnije...

2) Naucite da "skenirate idiote" i da se na vreme ogradite od istih...tj da im ne date pristup svom privatnom prostoru i zivotu...
Dok ih drzite strancima imate kontrolu..., a onog trena kad im date pristup...oni vas okupiraju i smatraju da vas poseduju...

3) I ako vidite da ce da vam u odsudnom trenutku ta osoba ugroziti zivot....vi budite brži...


....
 
Poslednja izmena:
Sto se tice pravnog poretka i zastite, tu je jasno odradio sistem vucic lupa sakom o sto tj ako nisi SNS zabole nas tuki a ako jesi vec si kompenzovan, opet nas boli tuki...

Ali voli srpski narod nasilje, valjda oseca miris rata u vazduhu kad oseca nasilje...i to ga pobudi da oseca moc...

Stvarno vole Srbi nasilje, nevidjeno....uopste nisu nasilni koliko vole nasilje.....tako da tako otvaraju vrata drugim nasilnicima, a ne sebi , ali da vole nasilje vole....
 
Iz proverenih izvora vam mogu reći da je dotični nju često tukao i iako je bio prijavljen policiji i dobijao zabrane prilaska, to se na kraju ništa nije promenilo.
Naime, kada je dotični počeo da tuče ženu, sin koji je bio prisutan je istrčao da zove pomoć, kada se vratio, zatekao je majku mrtvu i oca koji je umirao.
 
IDIOTA IMA MNOGO
Prvo treba zabrana prilaska, prvo krsenje - 2 god
Znas , iako sam ja ovako na recima mozda za to , u analitici , nije bas sve cisto ....
Npr, iz slucajeva , vise ih ima, vezano za jednu zensku osobu cije slucajeve znam, a nju ne mnogo, analizom dodjes do toga da ta zenska osoba srlja u odnose sa nasilnim i nepoznatim muskarcima....iako je porodicna zena nazovimo tako..

Znaci prvi muz nasilnik, pa su joj nelegano izasli u susret panduri pa ga prebili , ja sam protiv toga...
Druga veza , opet nasilnik, mozda su hteli opet da izadju u susret, tip pobegao u inostranstvo , posto je bogat ona mu se povremeno vraca, na kraju je kao jeste nije u vezi ....

Pored njega tu su usputne kamiondzije, kolege sa posla, ali ne oni sonjavi , koji nisu sonjavi , nego bas oni bezobrazni , provokativni...


Ne pricam u vezi ovog slucaja, nego da imas neke zene koje su ruganje tom principu zabrana prilaska, jer bukvalno ima da nakupis 20 ljudi na zabrani....
Druge su sasave na drugi nacin....imaju tih 4,5,6 svalera, ali brate zatrudne svaki drugi mesec, eventualno treci....30 40 kiretaza za 10 godina, mnogo je kume...

Ima jedna koja je imala vise svalera i svakom govorila da je njegovo dete, zamalo da je ubiju od batina....


Svasta tu ima, ne ovde, nego ovako u realu..
 
Iz proverenih izvora vam mogu reći da je dotični nju često tukao i iako je bio prijavljen policiji i dobijao zabrane prilaska, to se na kraju ništa nije promenilo.
Naime, kada je dotični počeo da tuče ženu, sin koji je bio prisutan je istrčao da zove pomoć, kada se vratio, zatekao je majku mrtvu i oca koji je umirao.
Ispravka, moda mu nije otac...
 
Tu vazi pravilo sirenja nogu....
Mizogini komentar.
Mizogini komentar.
pogresnom, naebala si i ti i tvoja familija....
Nasilnike sistem treba da resava a metama nasilja da pruzi podrsku,pomoc.Ako sistem ne skloni nasilnika iz drustva a meti ne pruzi svaku pomoc da izadje iz psiholoskog kruga nasilja odgovoran je sistem.
Sto je najgore, majke cesto spreme takve poklone deci posle smrti supruga....
Sadizam i veoma opasna netacna mizogina generalizacija.
Da su nasilnici tamo gde treba da budu ne bi bili opasnost po sve.
Jer ovaj je opasan i po forumasa koji pise ovo bio i po apsolutno svakog ako bi mu se nasao,nasla na putu u trenutku kad ispoljava nasilje.
 
Brate nije zivot sanjarija...
Znaci ti si sad pocela da sanjas i naguzis mene zbog svojih snova, a ja sam samo realan...

Mislis da ja ne bih voleo da svi budu korektni , ali nisu, zene su nekorektne do 5, znaci mahom su nekorektne do sredine, a muskarci ima ih do 1, 2, znaci fini a ima ih i do 8 9.....

Ti bi da to izbrises tako sto svi cutimo i trpimo...posto zene tako rade...
Ako nalete na ove fine, onda budu 5 barabe, a ako nalete na ove grozne onda cute i trpe....

A svojim komentarima samo potpirujes takvu raspodelu....Samo to ne shvatas, kad je bilo da zena shvata racionalno , nikad...retko kad...nego sve emotivno i uvrejdeno kao mala klinka...

Umesto da pomazete i zenama i finim muskarcima,vi gledate da se kao k , predstavite kao uzor postenja, a ovamo da pritisnete koga mozete, a trpite koga morate..

Ne zvuci poznato , balkansko , zensko , ili jases ili te jasu....?????

E vidis ja ne zivim tako , zato sam opasan....ne ulecem kao muva bez glave u ispravljanja krive drine, , pogotovo to ne radim recima, ali kad uletim onda grizem...
A ne kao zene, svuda su jezikom nigde delima, samo ocrne i razvodne situaciju...
 
Tu vazi pravilo sirenja nogu....
A rasiris noge pogresnom, naebala si i ti i tvoja familija....

Sto je najgore, majke cesto spreme takve poklone deci posle smrti supruga....
Ali voli srpski narod nasilje, valjda oseca miris rata u vazduhu kad oseca nasilje...i to ga pobudi da oseca moc...

Stvarno vole Srbi nasilje, nevidjeno....uopste nisu nasilni koliko vole nasilje.....tako da tako otvaraju vrata drugim nasilnicima, a ne sebi , ali da vole nasilje vole....
zato sam opasan....ne ulecem kao muva bez glave u ispravljanja krive drine, , pogotovo to ne radim recima, ali kad uletim onda grizem...
A ne kao zene, svuda su jezikom nigde delima, samo ocrne i razvodne situaciju...
Nisi ti opasan ti si najobičnije ženomrzačko blebetalo koje koristi forum da plasira svoja bolesna razmišljanja.
.
 
Nisi ti opasan ti si najobičnije ženomrzačko blebetalo koje koristi forum da plasira svoja bolesna razmišljanja.
.
Pa iskreno nemam lepo misljenje o tvojim misaonim sposobnostima, tako da je za ocekivanje da ovako reagujes..
Uvek si iscasena...

Budite jednom na strani zena, a ne stalno na strani feministkinja....lako je biti za svoje dupe....
 
Stvarno vole Srbi nasilje, nevidjeno....uopste nisu nasilni koliko vole nasilje.....tako da tako otvaraju vrata drugim nasilnicima, a ne sebi , ali da vole nasilje vole....
Ne vole srbi nasilje...već ti voliš ideju da srbi vole nasilje...a to je nešto sasvim drugo..da ne pominjem da je generalizacija majka svake gluposti...:roll:
 
Ne vole srbi nasilje...već ti voliš ideju da srbi vole nasilje...a to je nešto sasvim drugo..da ne pominjem da je generalizacija majka svake gluposti...:roll:
Okreni se oko sebe , ne sviraj meni ono sto bi ti hteo ali cak i ne mislim da bi ti hteo bez nasilja.....nego po svom ukusu nasilje...
 
Pa iskreno nemam lepo misljenje o tvojim misaonim sposobnostima, tako da je za ocekivanje da ovako reagujes..
Uvek si iscasena...

Budite jednom na strani zena, a ne stalno na strani feministkinja....lako je biti za svoje dupe....
Ni ja nemam lepo mišljenje o tvom karakteru, tvojoj emocionalnoj i socijalnoj inteligenciji, o tebi.
 
Poslednja izmena:
Okreni se oko sebe , ne sviraj meni ono sto bi ti hteo ali cak i ne mislim da bi ti hteo bez nasilja.....nego po svom ukusu nasilje...
eeJ, taksista, izvini, nisam te prepoznao.. :roll: :cool: :lol: jesi uradio čiroki i nabavio magnum ili šta već.:P ideš redom pa eliminišeš scum of the earth.
teška misija...
 

Back
Top