"ZBOG TOGA SAD IMAM DVA STANA" Jovana Jeremić progovorila o zaradi, pa se UPOREDILA SA BRENOM

Voditeljka Jovana Jeremić neretko ističe da o sebi ima visoko mišljenje, a činjenica je da je proteklih godina izgradila svoju karijeru i stekla veliku popularnost koju sada upoređuje sa onom koju ima pevačica Lepa Brena.

Jeremićeva je prvenstveno istakla da je zahvalna na svemu što joj je bog dao i da veruje da je čeka još veća slava.

Ja sam šou-biznis majstor, zato imam dva stana. Sve što sam radila sam naplatila, pa tako i moje prevrtanje po podu, koje su svi komentarisali - otkrila je Jovana, pa se dotakla i ljubavnog života.

jovana-jeremic-9dd.jpg


- Ja sam svetska žena, zato u Srbiji nema frajera za mene, ali zadržala sam dozu tradicionalnosti. Ja sam Jugoslovenka, sve ujedinjujem - rekla je ona za "Svet" i dodala:

- Popularna sam širom bivše Jugoslavije, kao što je i Lepa Brena. Vidovita žena koja je gledala sudbinu mojoj mami još kad sam bila mala rekla je da je rodila ćerku koja će biti popularna baš kao Brena.

Jovana se, podsetimo, nedavno dotakla i koleginica.

- Ima mnogo kineskih kopija Jovane Jeremić, Jovana Jeremić sa Ali-Ekspresa, ovakva voditeljka se rađa, moraš da se rodiš ovako - kazala je za "Blic".

https://www.blic.rs/zabava/jovana-jeremic-se-uporedila-sa-lepom-brenom/17hte7p
koje djubre od karaktera.
da ti se povraca od pomena njenog imena.
 
Ljudi je pljuju i nazivaju glupom, a ona se iškolovala, maksimalno obezbedila, zaradjuje brdo love i još zajebava te iste ljude preko ekrana. Da se čovek zapita ko je tu glup, ona koja je obezbedjena za ceo život, ili ovi što je gledaju pa joj se smeju, a nema ker za šta da ih ujede.

Šta hoću da kažem? Ne potcenjujte ovakve psihopate i narcise, to su ljudi bez stida koji gaze po mrtvima i vašoj deci za svoj dobitak. Treba ih ili ignorisati ili, ako nešto krenu da vam seru uživo, krenuti fizički na njih. Od podsmevanja i pljuvanja po njima nema rezultata. Sutra će njena deca da se hrane na konto tudjeg nerviranja i pljuvanja. Ti tipovi upravljaju životom običnog naroda. Njih treba potajno mrzeti, ne treba im se smejati niti ih gledati jer se time hrane.
Ako na njen način moram da dođem do para i da se obezbedim, onda mi je iskreno bolje da živim u kontejneru. I da jedem iz istog.
 
Та демонска гордост код ње.......како ће јој се то (можда) обити о главу !!! Ако Бог реши да је препусти сатани. Има да цвркне к'о риба у врелом уљу живота. Овакве особе које не знају за муку и бол.....такве живот кад сломи, ниједан психијатар их више неће залепити лековима. Мислим....кад је она у питању, јесам злобан. Волео бих да тако прође из разлога што је то преиспољна људска стока.
 

Back
Top