Zasto su teoreticari zavere postali analiticari zavere?! Svet vise nikada nece biti isti?

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Banovan
Poruka
35.698
Zasto su teoreticari zavere postali analiticari zavere ?
Dejan Lucic ( covek koji sve zna ) - Izbacen je pojam teroije zavere, zato jer su se sve te zavere dogodile. Sada smo mi analiticari zavere, to morate da shvatite, jer kad smo govorili da su vakcine da se smanji broj ljudi na planeti, primer 100 000 ljudi je umiralo godisnje u Srbiji, sada umire 150 000, 50 000 vise umire to mozete da proverite na guglu. 50 000 ljudi u Srbije umire od posledice vakcinacije , niko ne odgovara za taj genocid nad Srbima.

00 min

Teorije zavere ili...? - Velimir Abramović i Dejan Lučić • DOBRO JUTRO TANJUG​


Znaci gotovo je sa teorija zavere, sve se ostvarilo.....?
:think:
 
Da ali sta vredi da se raskrinka ako ce sve isto da rade javno kao i dok je bilo tajno :think:
Nikada nije bilo tajno.
Oni sve lepo napišu u svojim knjigama, šta planiraju da urade, samo što to niko ne čita.
I sada postoje izjave o tome kako su "završili posao" sa vakcinacijom - pa ko to uopšte pominje (osim nas, "teoretičara zavere").
 
Zasto su teoreticari zavere postali analiticari zavere ?
Dejan Lucic ( covek koji sve zna ) - Izbacen je pojam teroije zavere, zato jer su se sve te zavere dogodile. Sada smo mi analiticari zavere, to morate da shvatite, jer kad smo govorili da su vakcine da se smanji broj ljudi na planeti, primer 100 000 ljudi je umiralo godisnje u Srbiji, sada umire 150 000, 50 000 vise umire to mozete da proverite na guglu. 50 000 ljudi u Srbije umire od posledice vakcinacije , niko ne odgovara za taj genocid nad Srbima.

00 min

Teorije zavere ili...? - Velimir Abramović i Dejan Lučić • DOBRO JUTRO TANJUG​


Znaci gotovo je sa teorija zavere, sve se ostvarilo.....?
:think:

Oba tipa su masoni!
 
Nikada nije bilo tajno.
Oni sve lepo napišu u svojim knjigama, šta planiraju da urade, samo što to niko ne čita.
I sada postoje izjave o tome kako su "završili posao" sa vakcinacijom - pa ko to uopšte pominje (osim nas, "teoretičara zavere").
Сатанисти имају чак и неку своју обавезу да јавно кажу шта ће да ураде, али у праву си, сви на то одмахну руком, мада се за кратко време покаже да ништа нису лагали. Шваб и екипа све говоре унапред.
 
Три пута сам вакцинисан кинеском вакцином и једини разлог за то је што је то била једина класична вакцина, са умртвљеним вирусом. Сигуран сам да ми није помогла, али ми није ни нашкодила и да, нисам се разболео од ковида, мада ме сви убеђују да јесам, али да нисам имао симптоме. Чак и да је тако, у чему је разлика?
 
Три пута сам вакцинисан кинеском вакцином и једини разлог за то је што је то била једина класична вакцина, са умртвљеним вирусом. Сигуран сам да ми није помогла, али ми није ни нашкодила и да, нисам се разболео од ковида, мада ме сви убеђују да јесам, али да нисам имао симптоме. Чак и да је тако, у чему је разлика?
Razlika se može ispoljiti tek posle nekog vremena.
 
Три пута сам вакцинисан кинеском вакцином и једини разлог за то је што је то била једина класична вакцина, са умртвљеним вирусом. Сигуран сам да ми није помогла, али ми није ни нашкодила и да, нисам се разболео од ковида, мада ме сви убеђују да јесам, али да нисам имао симптоме. Чак и да је тако, у чему је разлика?
kako ti nije pomogla ako se nisi razboleo?
i posle kog puta si to shvatio?
 
Razlika se može ispoljiti tek posle nekog vremena.
Ма не може да буде озбиљне штете од вакцине направљене на класичан начин, умртвљеним вирусом.
Довољно сам матор да сам примио чак и вакцину против великих богиња, заиста сам откуњао два - три дана и то је било то. Велике богиње су искорењене у свету, осим у биолошким лабораторијама.
Редовно примам годишњу сезонску вакцину против грипа, по строгој препоруци пулмолога и никада нисам осетио никакве последице и стварно се од тада никада нисам разболео од сезонског грипа.
Вакцине против беснила бацане из авиона су скоро искорениле ту страшну болест пре свега код лисица, главног вектора у њиховом преношењу.
Чак је и Катарина Велика прва применила на себи неку вакцину, не сећам се више против чега, да би традиционалну Русију натерала на њихову употребу.
Уопште класичне вакцине су учиниле непроцењив допринос човечанству и просто је зло борити се против њихове употребе.
Али ово на силу наметнуто читавом свету нису чак ни вакцине, мада се тако зову.
Какви "спајкови"? Није спроведена ни једна стотинама година поштована процедура пре употребе "вакцине" и брижљиво су сакриване све евидентне последице које су производиле, а нису давале никакав доказани ефекат. Прво мантра "спречавају", па када то није очигледно прошло ни код најглупљих, онда "ублажавају".
О грандиозној светској корупцији Фајзера и татка му Блек Рока и да се не пише.
Нема ту ни сенке теорије, то су праве и нескривене завере, само се информације о размерама тог злочиначког подухвата пуштају на "кашичицу", а народ памти као и кишна глиста.
Не да болест не постоји и да није постојала, али "Фајзеров" лек је био гори од болести.
 
Ма не може да буде озбиљне штете од вакцине направљене на класичан начин, умртвљеним вирусом.
Довољно сам матор да сам примио чак и вакцину против великих богиња, заиста сам откуњао два - три дана и то је било то. Велике богиње су искорењене у свету, осим у биолошким лабораторијама.
Редовно примам годишњу сезонску вакцину против грипа, по строгој препоруци пулмолога и никада нисам осетио никакве последице и стварно се од тада никада нисам разболео од сезонског грипа.
Вакцине против беснила бацане из авиона су скоро искорениле ту страшну болест пре свега код лисица, главног вектора у њиховом преношењу.
Чак је и Катарина Велика прва применила на себи неку вакцину, не сећам се више против чега, да би традиционалну Русију натерала на њихову употребу.
Уопште класичне вакцине су учиниле непроцењив допринос човечанству и просто је зло борити се против њихове употребе.
Али ово на силу наметнуто читавом свету нису чак ни вакцине, мада се тако зову.
Какви "спајкови"? Није спроведена ни једна стотинама година поштована процедура пре употребе "вакцине" и брижљиво су сакриване све евидентне последице које су производиле, а нису давале никакав доказани ефекат. Прво мантра "спречавају", па када то није очигледно прошло ни код најглупљих, онда "ублажавају".
О грандиозној светској корупцији Фајзера и татка му Блек Рока и да се не пише.
Нема ту ни сенке теорије, то су праве и нескривене завере, само се информације о размерама тог злочиначког подухвата пуштају на "кашичицу", а народ памти као и кишна глиста.
Не да болест не постоји и да није постојала, али "Фајзеров" лек је био гори од болести.
Па @Бран Мутимировић , требало би макар да се селективно подсмехнеш мом посту! Да ли ти је смешан укупан допринос класичних вакцина човечанству? Или остатак мог поста?
Овако остаје тајна чему се ти цериш?
Али, не треба ни да одговараш, нећеш ти дуго да издржиш на овом форуму. Ту нису довољни емотикони, пожељно је и да се нешто сувисло напише. Какав год био твој заиста лични став, уколико га уопште имаш?
 
Сатанисти имају чак и неку своју обавезу да јавно кажу шта ће да ураде, али у праву си, сви на то одмахну руком, мада се за кратко време покаже да ништа нису лагали. Шваб и екипа све говоре унапред.

ako ne kažu i kriju, vradžbina neće da radi
moraju da KAŽU da se mi SLOŽIMO, čutanjem naravno
i onda su oni čisti pred svemirskim sudom
oni su REKLI a mi se nismo BUNILI
i time što su rekli javno samo pojačavaju silu dogadjaja
da se ostvari, time što naši mozgići misle o tome
najpoznatiji primer je OTKROVENJE JOVANOVO
koje SPC inače nikad nije ni priznala za deo Novog Zaveta.
tj ne čita se na službama nikad.
 
Сатанисти имају чак и неку своју обавезу да јавно кажу шта ће да ураде, али у праву си, сви на то одмахну руком, мада се за кратко време покаже да ништа нису лагали. Шваб и екипа све говоре унапред.
a zasto onda ceo svet kuje u zvzde kisindzera, jel zato sto o pokojniku sve najlepse treba?

nece da moze! skoci ovde https://www.unz.com/article/calumny-for-kissinger-jewish-destructor/

Kissinger personally discovered and groomed Klaus Schwab, Executive Chairman of the World Economic Forum, to become today’s droning specter of the Great Reset, our impending technocratic tyranny. Kissinger spoke with Schwab on stage (by virtual stream) at the WEF’s 2022 annual conference, in a speech titled “Kissinger: These are the main geopolitical challenges facing the world right now.”
 

Back
Top