Zasto NATO saveznici ne pomognu Crnoj Gori u gasenju ogromnih pozara?

СНИМАК ПОЖАРА У БУЉАРИЦИ ИЗ ВАЗДУХА: Драматични снимци - ватра се приближила кућама (ВИДЕО)​

В.Н.
11. 08. 2025. у 16:14

У БУЉАРИЦИ бесни пожар великих размера због којег је саобраћај на Јадранској магистрали био обустављен више сати током претходне ноћи. Саобраћај на магистралном путу Будва -Бар је успостављен у раним јутарњим сатима.​

СНИМАК ПОЖАРА У БУЉАРИЦИ ИЗ ВАЗДУХА: Драматични снимци - ватра се приближила кућама (ВИДЕО)

Фото: Твитер/@ibretnica

Пожар који је прексиноћ избио након запаљења аутомобила на магистралном путу у Буљарици проширио се на неприступачне терене и стигао до подручја изнад Чања. Командир службе заштите и спашавања Ацо Вулевић је за Антену М казао да је на локалитету Чањ пожар тренутно под контролом као и да су екипе на терену.

- Терен је јако неприступачан, одбрањене су куће и надамо се да ће нас вријеме послужити - казао је Вулевић.

Он је раније данас поручио да су им у помоћ притекле екипе из Котора, Тивта и Улциња као и приватни превознци цистерни за воду.


Будвански ватрогасци, заједно са колегама из других приморских општина, од јуче су на терену како би угасили пожар који је захватио брдо изнад Буљарице.

На мрежама се појавио снимак на коме се види да се пожар приближио кућама.



Gde je NATO pakt zasto ne pomogne "savezniku"?
 
Zato što Hrvatska ima previše svojih požara, a čim se ugase u širem splitskom području, možda Crnogorci dobe koji hrvatski u asistenciju. Uostalom jugo-kanadere iz SFRJ koji su dovedeni 1991. iz Hrvatske prodani su Grčkoj. Možda nije trebalo prodati navedena 4 ukradena kanadera iz Zemunika.


dobice kitu

vidis ssta kazu hrvati sa foruma, kaze nece da daju nista jer je Crna Gora prosrpska
 

Dramatično je! Put ka plaži je put ka paklu; Crna Gora je u plamenu FOTO/VIDEO​

Na više mesta u Crnoj Gori buknuli su veliki požari.

U mestu Gornji Rogami u blizini Podgorice izbio je veliki požar, a neka domaćinstva su evakuisana.

RTCG navodi da ima ugroženih objekata i da su na terenu sve nadležne službe.

 
Al će zato policija :))))
Не брате. Нико и Србије неће нападати Црну Гору. То је нешто што ће Срби из Црне Горе морати да ураде сами. МИ не можемо да се мешамо у то. Неможео на браћу, макар били и титоитички несоји. ИМамо и овамо много посла.
 
Не брате. Нико и Србије неће нападати Црну Гору. То је нешто што ће Срби из Црне Горе морати да ураде сами. МИ не можемо да се мешамо у то. Неможео на браћу, макар били и титоитички несоји. ИМамо и овамо много посла.
ne kapiram , šta će oni sami ?
 

Back
Top