Зашто мушкарци не разумеју кад им се каже Не?

mina68

Никад нећеш одрасти, мали весељаче
Moderator
Poruka
61.230
Понукана неким данашњим догађањима, морам да питам: зашто мушкарци не разумеју да треба да стану и одустану кад им жена каже Не?
Одакле та идеја да Не значи Да и да само треба бити упоран?
Да ли схватају какав осећај тескобе и мучнине изазивају код жене кад толико инсистирају?
 
Zato što možda "ne" postane "da". Kad gledaš golubove, i oni ne odustaju odmah, nego kruže li kruže dok golubica ne pobegne. To je prirodno.
Imaš žene koje se prave fine pa kao se nećkaju da ne ispadnu lake ribe, a zapravo hoće da se muškarac malo preznoji za nju. Tako da, on to ne može znati koji je tip žene.
 
Понукана неким данашњим догађањима, морам да питам: зашто мушкарци не разумеју да треба да стану и одустану кад им жена каже Не?
Одакле та идеја да Не значи Да и да само треба бити упоран?
Да ли схватају какав осећај тескобе и мучнине изазивају код жене кад толико инсистирају?
Ko ti se upucavao u inbox ili RL.

Kada imam merak na neku ženu, nema stajanja, dok je NE privedem poznaniju prava i verim...nema cena.
 
Zato što možda "ne" postane "da". Kad gledaš golubove, i oni ne odustaju odmah, nego kruže li kruže dok golubica ne pobegne. To je prirodno.
Imaš žene koje se prave fine pa kao se nećkaju da ne ispadnu lake ribe, a zapravo hoće da se muškarac malo preznoji za nju. Tako da, on to ne može znati koji je tip žene.
Не је заиста Не.
Можда би већ могло да се претвори у Да.
И како не умете да процените кад се нека лујка фемка, а кад је некоме заиста непријатно?
Шта жена мора да уради да бисте је схватили озбиљно?
Да плаче, да тражи помоћ, да вас ошамари, да вад опсује, шта?
 
Ko ti se upucavao u inbox ili RL.

Kada imam merak na neku ženu, nema stajanja, dok je NE privedem poznaniju prava i verim...nema cena.
Мени нико, али има таквих манијака.
Ја заиста не знам како другачије да назовем особу којој се јасно каже да олади, а она наставља, и наставља, и наставља...
 
Мени нико, али има таквих манијака.
Ја заиста не знам како другачије да назовем особу којој се јасно каже да олади, а она наставља, и наставља, и наставља...
Džukenu privesti pravdi i kastrirati.
Uzeti svu imovinu, ugled i čast.
 
,... :think: možda znaju za pravilo 7-38-55

možda misle da si Dama (i da se ne baviš politikom) :whistling:

Razlika između Dame i političara:

Ako političar kaže DA - to znači možda,
ako kaže možda - to znači NE,
a, ako političar kaže ne,... to i nije neki političar

Ako dama kaže NE to znači možda,
ako Dama kaže možda, - to znači DA,
a, ako Dama kaže DA,... to i nije neka Dama :rumenko:
 
Džukenu privesti pravdi i kastrirati.
Uzeti svu imovinu, ugled i čast.
Али зашто ићи толико далеко?
Зар је мало жена на овом свету?
Пробаш код једне, друге, треће, негде са неком ћеш се наћи...не ти, условно причам.
 
Зато што жене често другачије причају него што мисле. Ја женско 'не' увек тумачим као 'не', и увек сам због тога сам, за разлику од оних који женско 'не' тумаче као можда и буде нешто само тако прича.

Жене очекују да мушкарац буде упоран, ја то знам јер сам сам зато што не прилазим женама. Али никад неће ниједна прићи мени а камоли наваљивати даље на моје 'не', а ја бих волео да и мене мало жене смарају јер и мени треба пажња.
 
Али зашто ићи толико далеко?
Зар је мало жена на овом свету?
Пробаш код једне, друге, треће, негде са неком ћеш се наћи...не ти, условно причам.
Ma potpuno tačno. Vidi da ti neki krkan digao živac. Daj postavi to, da se smejemo i hebemmo mu nanu naninu.
 
,... :think: možda znaju za pravilo 7-38-55

možda misle da si Dama (i da se ne baviš politikom) :whistling:

Razlika između Dame i političara:

Ako političar kaže DA - to znači možda,
ako kaže možda - to znači NE,
a, ako političar kaže ne,... to i nije neki političar

Ako dama kaže NE to znači možda,
ako Dama kaže možda, - to znači DA,
a, ako Dama kaže DA,... to i nije neka Dama :rumenko:
Ово је такав клише...нешто попут Олимпијског Важно је учествовати. То не ради тако.
 
Али зашто ићи толико далеко?
Зар је мало жена на овом свету?
Пробаш код једне, друге, треће, негде са неком ћеш се наћи...не ти, условно причам.
Žena duplo više u gradovima.
Bukvalno biraš, koju ćeš, ko daljinskim.
U selima tuga i muka, babe od 60+ su in.
 
Зато што жене често другачије причају него што мисле. Ја женско 'не' увек тумачим као 'не', и увек сам због тога сам, за разлику од оних који женско 'не' тумаче као можда и буде нешто само тако прича.

Жене очекују да мушкарац буде упоран, ја то знам јер сам сам зато што не прилазим женама. Али никад неће ниједна прићи мени а камоли наваљивати даље на моје 'не', а ја бих волео да и мене мало жене смарају јер и мени треба пажња.
Рецимо да те смара особа са којом не би ни кафу попио, не прија ти ни за друштво, а не за нешто више. И упорна је, баш...није ти привлачна ни на један начин...и даље би ти пријало?
 

Back
Top