• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Vrtić za pse

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
58.064
U Kanadi...za sada :)

Ovako izgleda autobus koji sat vremena pre radnog vremena i sat kasnije posle radnog vremena razvozi pse do vrtića.

245959722_1042239836511770_2311147824933958211_n.jpg

Zanimljivo je spomenuti i da su neki vlasnici pasa to doživeli identično kao što je to s učenicima pa svojim ljubimcima u školu spremaju užinu, grickalice ili omiljeno ćebe za spavanje. U školi za pse uče, kupaju se, igraju, slave rođendane i upoznaju nove prijatelje.

https://www.teklic.hr/aktualno/u-ka...i-ovo-je-fotografija-na-putu-do-skole/208906/

Pretrivanje ili?

Poruka
16.926
sad gledam torte za pse :zper: i hajde, razumijem vole ljudi pa neka ali ne kapiram da ima i cudaka koji od psa rade vegetarijance...
davno sam upoznala jednog takvog i koliko god da sam se trudila biti pristojna i suzdrzana nas razgovor nije dugo trajao :zloca:

dakle evo vege keksici za kuce muce :mazi: https://www.vau-torte.com/keksi-za-pse/vege-keksi-bez-mesa/
Šeta bakica u Zg pudlicu, ide im Mujo u susret i psić av av skoči Muji na nogu. A Mujo ruku u džep, izvadi kockicu čokolade i daje psiću, a bakca:
-o kak ste vi fin gospodin, znate kaj mi se jučer dogodilo, isto ovako je moj Fifi skočio na gospodina i ovaj ga je nabio nogom u dupence :( a vi ste tak krasni, dajete mu čokoladicu :) a Mujo će na to:
-ma nabiću ga bona i ja, dajem mu da skontam đe mu je glava a đe guzzica! :D

spavach

Domaćin
Poruka
3.011
Ne to, vec frizerski saloni za ljubimce.

Neka Anerikanka je desetine milijuna dolara na tome namlatila.
to vec postoji i kod nas cini mi se..al ova vrsta prevoza ko djecu to nema kod nas..na zapadu je sve moguce..kad se uzme cifra koliko zapadnjaka uzimaju dane sa posla da bi ostali sa zivotinjama sve ti je jasno zasto prihvataju jednu ovaku ideju i nemaju problema da plate..

maybell

Ističe se
Poruka
2.204

Ovako izgleda autobus koji sat vremena pre radnog vremena i sat kasnije posle radnog vremena razvozi pse do vrtića.

Zanimljivo je spomenuti i da su neki vlasnici pasa to doživeli identično kao što je to s učenicima pa svojim ljubimcima u školu spremaju užinu, grickalice ili omiljeno ćebe za spavanje. U školi za pse uče, kupaju se, igraju, slave rođendane i upoznaju nove prijatelje.

https://www.teklic.hr/aktualno/u-ka...i-ovo-je-fotografija-na-putu-do-skole/208906/

Pretrivanje ili?
ovo je preslatko , ali svako zna svoje mesto u autobusu :rotf:

Prekognisticar

Zainteresovan član
Poruka
286

Pretrivanje ili?
Sta reci zao mi jadnih zivotinja :(

4thman

Poznat
Poruka
7.466
Psi su kao večita deca, i kad su stariji. Samo druge vrste.

A nekim ljudima i postanu deca.
Plus nemaju jezik odrasle ili grube osobe, verni su i traže pažnju.

Da li je preterivanje? Po meni jeste. Ali ne pitam se, posebno ukoliko već postoji i tržište.

Još samo nedostaje da psi promene filozofiju i nadrastu vrstu kojoj služe. Možda su ovo prvi koraci...

moonja..

Buduća legenda
Poruka
30.097
Ne rade to oni što baš obožavaju vrtiće za pse, mada ima uvrnutih vlasnika, već što po zakonu pas može da ostane sam u kući samo kratko vreme, nikad celo radno vreme vlasnika.

Tako su izračunali da je to i jeftinije možda nego da plate nekog da ga čuva i šeta.

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
25.918

Pretrivanje ili?
buduci da je dosao kraj sveta, nije preterivanje...................................
(sacuvaj boze)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.