Враћање обавезног војног рока у Србији?

da li želite da se vrati obavezno služenje vojske?

  • DA, želim da se vrati obavezno služenje vojske

    glasova: 39 51,3%
  • NE, ne želim da se vrati obavezno služenje vojske

    glasova: 37 48,7%

  • Ukupno glasova
    76
Ovo je sasvim druga prica, ovde dajes zivot za neko lopovsko ***** da bi on ustedeo na necemu i zato sto je zaebao nekog za neke pare pa poteze moc u strukturi ostalih koji naravno nece da talasaju , nego daj drugi nek vadi stvar..


U Srbiji trenutno nemamo postenog coveka, a vi hocete da mladi ljudi ginu za nekog...Obicna relacija tranzitivnosti i eto ti zakljucka, hocete da mladi ljudi ginu za nekog od lopova....i to svi mi znamo...

I treba se dozvoliti slobodan odlazak, ko hoce da dobije kao Ceda sigurnu buducnost tako sto dodje na ETF i izudara 2 studenta (blagi , blagi udarci) i tako otpocne prvi sat bojkota ispitnog roka i to kasnije postanu studentske demonstracije,
 
Da prezivi i da ga ne posalju na vojni sud i dobije metak u celo , prilicno jaki motivi...
Nema toga sto ti mislis ili gajis iluzije..to ne funkcionise tako.


ovaj deo si istripovao, ja uopste ne mogu da nadjem motiv za ratovanje, niti imam bilo kakve iluzije, sto je vrv posledica zivota u razorenom drustvu. eto ti kazes da je to metak u celo i vojni sud. ja relano ne bih ratovala za zemlju koja mi uvodi kovid porpusnice i uskracuje mi slobodu kretanja, to nije zemlja vredna borbe.

mda, sutra ce nekome uskratiti nesto, a posle da od te osobe ocekuju da ide da ratuje.
 
ovaj deo si istripovao, ja uopste ne mogu da nadjem motiv za ratovanje, niti imam bilo kakve iluzije, sto je vrv posledica zivota u razorenom drustvu. eto ti kazes da je to metak u celo i vojni sud. ja relano ne bih ratovala za zemlju koja mi uvodi kovid porpusnice i uskracuje mi slobodu kretanja, to nije zemlja vredna borbe.
Ne to , pravi se kolektivna svest, a onda se kreira strah.....i pojacava se sve dok svi ne pomisle da nema drugog puta nego da ratuju...
Ne postoji ni 1g samoodluke....to se ne dozvoljava u vojnim i policijskim jedinicama...
Ti to ne sabiras uopste...

Ovde kao i uvek, imas od strane nekih tamo palamuda, pronadju neke bednike i jajare i onda im kazu ajd malo lobiraj za ovu stvar, pozitivno je, i ovi krenu , em korist em misle da je pozitivno i kao one fore kad prodaju nepovoljne akcije pred propadanjem ali postoji neka sansa da im cine uslugu...

Politicarima u vlasti se isplate obe stvari i studenti jer se tu peru pare mnogo i vojska i tu bi se prale pare mnogo..
 
ili ona pricaa sdruge teme, covek zavrsi fax i nema debelu vezu da se zaposli u struci, nije u partiji, radi nesto drugo i sutra izbije rat i kao sad mora da brani korumpirano i propalo drustvo. koga bre boli q da ratuje za tako nesto. zato i napisah jak motiv, za mene bi jak motiv bilo uredjeno i sigurno drustvo, a ne ovaj raspad u kome zivimo.
 
Ne to , pravi se kolektivna svest, a onda se kreira strah.....i pojacava se sve dok svi ne pomisle da nema drugog puta nego da ratuju...
Ne postoji ni 1g samoodluke....to se ne dozvoljava u vojnim i policijskim jedinicama...
Ti to ne sabiras uopste...

Ovde kao i uvek, imas od strane nekih tamo palamuda, pronadju neke bednike i jajare i onda im kazu ajd malo lobiraj za ovu stvar, pozitivno je, i ovi krenu , em korist em misle da je pozitivno i kao one fore kad prodaju nepovoljne akcije pred propadanjem ali postoji neka sansa da im cine uslugu...

moguce.
 
Evo ovako , daj mi 6,5 nedelja, i ja cu od bilo koje osobe, znaci bilo koje da napravim koljaca koji nece da trepne i zaklace osobu , dobro imase vatreno krstenje, tj bolovace psiholoski kad bude preklao prvog....ali posle toga , nastavice vrlo efikasno ...lakse malo muskarce na to navesti ali uopste nije tesko ni zene tako obuciti....naravno adekvatno snazi...npr otpada klanje, tu trebaju jaki trzaji zglobom ili jak zglob ali pistolj podmuklo u vrat ili slepoocnicu...

Fora je ne ucis osobu da razmislja nego da se plasi....ne ucis je da puca ili kolje, to ce sama ona ....
 
da, da...ko u filmu rodjen 4 jula. nemoj neko da vrisne sto je americki film i sto je tamo neki amerikanac u pitanju. film je radjen na osnovu istinitog dogadjaja i covek iz film postoji, ziv je i dan danas. dakle, imao je 21 godinu kad su mu glavu napunili tim idejama i ode u vijetnam (napunili mu glavu da ce amerika da propadne, ako ne pobede u vijetnamu i slicno, ubacili mu strah) i ode on tako i bude ranjen, paralizuje se od grudi na dole.....danas ima preko 70 godina, cini mi se, a takv zivi od svoje 21. uzas.....pputovao hiljade i hiljad ekm da bi ostao invalid do kraja zivota. mozda je bolje da je poginuo.
 
Evo ovako , daj mi 6,5 nedelja, i ja cu od bilo koje osobe, znaci bilo koje da napravim koljaca koji nece da trepne i zaklace osobu , dobro imase vatreno krstenje, tj bolovace psiholoski kad bude preklao prvog....ali posle toga , nastavice vrlo efikasno ...lakse malo muskarce na to navesti ali uopste nije tesko ni zene tako obuciti....naravno adekvatno snazi...npr otpada klanje, tu trebaju jaki trzaji zglobom ili jak zglob ali pistolj podmuklo u vrat ili slepoocnicu...

Fora je ne ucis osobu da razmislja nego da se plasi....ne ucis je da puca ili kolje, to ce sama ona ....
Znaš onaj vic kad testiraju agente: "Sad moraš da pucaš u vlastitu suprugu."

Iako im je u stvari dat prazan pištolj (a ne znaju), svi odustanu, izađu iz sobe i kažu da ne mogu.

Da bi na kraju Naš Era posle lomljave rekao: "Mamu im ***** dali mi ćorke morao sam da je dokrajčim stolicom."
 
da, da...ko u filmu rodjen 4 jula. nemoj neko da vrisne sto je americki film i sto je tamo neki amerikanac u pitanju. film je radjen na osnovu istinitog dogadjaja i covek iz film postoji, ziv je i dan danas. dakle, imao je 21 godinu kad su mu glavu napunili tim idejama i ode u vijetnam (napunili mu glavu da ce amerika da propadne, ako ne pobede u vijetnamu i slicno, ubacili mu strah) i ode on tako i bude ranjen, paralizuje se od grudi na dole.....danas ima preko 70 godina, cini mi se, a takv zivi od svoje 21. uzas.....pputovao hiljade i hiljad ekm da bi ostao invalid do kraja zivota. mozda je bolje da je poginuo.
Ne znam ja to iz filmova, nego iz reale...
Tako se radi u sluzbama, ako ti treba bas nesto na brzinu....
Ako moze sporije, onda superiska...
Pa kako se kreira lokalni sefic, predradnik, ne znam kako to zovete...nije kao sto zamisljaju curice i tinejdzeri, evo ti ti organizuj ove tvoje drugare, kao sto se radi npr kad uvlacis u dilovanje droge...
 
Tebi je lako ti si prerastao regrutaciju
Доће ти пола крижарице на заклетву.

BAN_2661.jpg
 

Back
Top