- Poruka
- 22.376
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
DakleM, treba da zabrane odlazak u severnu Grcku Srbima. Pa vuci to zivo ili nezivo jagnje do Atine.
Jagnjeci turisti, ne znam kako su im to dozvolili na granicama.
bilo bi, da je Palma ziv..jel bilo posle i kolo u moru?
pokvarice se do tamo i kola ce isflekati..Jeftinije nego da se trosi tamo
tako je to kad gedza iz Donjeg Glibovca ide na letovanje.
Tako što pregledaju svako 20-to vozilo a i to ofrlje.Jagnjeci turisti, ne znam kako su im to dozvolili na granicama.
Koliko je presao granica, najmanje 3 puta 2...6 granica.Tako što pregledaju svako 20-to vozilo a i to ofrlje.
Da su ga uhvatili lepu čestitku bi dobio.
Znači blažena glupost i bahatost uz dobru sreću.
Ja sam cuo da to bacaju odmah e sad za kazne moze da popije a mozda i ne, tako je pre bilo.Tako što pregledaju svako 20-to vozilo a i to ofrlje.
Da su ga uhvatili lepu čestitku bi dobio.
Znači blažena glupost i bahatost uz dobru sreću.
Sa jagnjetom je mogao i jedan prelaz ako je išao preko Bugarske pošto su u Šengenu.Koliko je presao granica, najmanje 3 puta 2...6 granica.
Uglavnom bacaju, ali ako si baš bezobrazan i naplate. Ovaj je svakako mega bezobrazanJa sam cuo da to bacaju odmah e sad za kazne moze da popije a mozda i ne, tako je pre bilo.
baš tako - nek hotelijeri dokažu da su oni napravili moreJeftinije nego da se trosi tamo
mogo je i giros da ponese...