Viber na Kali Linuks-u

SayG4un1t

Početnik
Poruka
6
Pozdrav svima koji su dobre volje da svoja iskustva razmene sa mnom na ovu temu.
Pokusavam da instaliram Viber na operativnom sistemu Kali Linux, instaliram, i prilikom pokretanja se ne desava bukvalno nista.
Da li neko moze da mi pomogne u vezi sa ovim problemom, iako je neko imao slican problem da mi napise kako da to resim?
Hvala.
 
Pozdrav svima koji su dobre volje da svoja iskustva razmene sa mnom na ovu temu.
Pokusavam da instaliram Viber na operativnom sistemu Kali Linux, instaliram, i prilikom pokretanja se ne desava bukvalno nista.
Da li neko moze da mi pomogne u vezi sa ovim problemom, iako je neko imao slican problem da mi napise kako da to resim?
Hvala.
Možda ovo: Skype više NE radi na 32-bit Linuxu! prilikom pokretanja se NE dešava ništa!
 
Meni je 64-bit, tako da sam skinuo .deb verziju sa viber.com koja je takodje 64-bit, nisam pronasao za distribuciju Kali, pa sam izabrao Ubuntu posto ga on cuva kao .deb nasao sam i za distribuciju Linux Fedora ali je on .rpm
Sada si me podsetio! Kada sam pre 10 godina počeo pljuvati po Majkrosoftu i njihovim raznim, svako malo novim umotvorinama i da ću preći na Linux, neki su već tada rekli da je tek kod Linuxa opće NJESRA po nekim stvarima! :super:
 
Sada si me podsetio! Kada sam pre 10 godina počeo pljuvati po Majkrosoftu i njihovim raznim, svako malo novim umotvorinama i da ću preći na Linux, neki su već tada rekli da je tek kod Linuxa opće NJESRA po nekim stvarima! :super:
Izuzetan operativni sistem sto se nekih stvari tice, verujes mi da sam sve probao da sebi ovo resim, to je jedina stvar koju zelim da instaliram na njemu i ne uspevam, a pokusavao sam da ga instaliram preko VBox-a , ali je jako sporiji tako, cak i kada instaliram 32-bit.
 
Izuzetan operativni sistem sto se nekih stvari tice, verujes mi da sam sve probao da sebi ovo resim, to je jedina stvar koju zelim da instaliram na njemu i ne uspevam, a pokusavao sam da ga instaliram preko VBox-a , ali je jako sporiji tako, cak i kada instaliram 32-bit.
Savršenstvo po nekim stvarima! Nikada nisam imao problema sa drajverima OnBoard komponenti! Kenjaže su oko drajvera za neke periferije, ali samo zato što njihovi proizvođači jedu VNAGO i uvlače se u zadnjicu Majkrosoftu! :rotf:
 
Savršenstvo po nekim stvarima! Nikada nisam imao problema sa drajverima OnBoard komponenti! Kenjaže su oko drajvera za neke periferije, ali samo zato što njihovi proizvođači jedu VNAGO i uvlače se u zadnjicu Majkrosoftu! :rotf:
Ako smo pomenuli KALI koliko ja znam napravljen je iskljucivo za ispitivanje penetracije, i istrazivanja sigurnosti, tako da je u tome jako koristan i nema konkurenciju, ima brdo korisnih programa. A sto se ostalih linux distribucija tice ne mogu da govorim o tome nisam ih koristio, takodje se slazem da je windows #1
 
Колико се сећам Кали је базиран на Дебиану и користи Дебинаова складишта?
Ако је тако, укључи дебианова неслободна складишта и инсталирај преко Синаптика...

Снимак екрана из „2020-01-16 13-15-34“.png


додатак:
Након инсталације из складишта преко синаптика ради без проблема .
Видим да су га поприлично утегли у односу на неке раније верзије.
Мада мени је и даље најбољи Телеграм што се тиче синхронизације, подешавања, коришћења...
 
Poslednja izmena:

Back
Top