Vesterni su opet u modi?

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
213.755

Jedanaest minuta ovacija za film Kevina Kostnera​

Glumac i režiser ostvarenja “Horizon: An American Saga” nada se zaradi od prodaje DVD-jeva

Vestern priča “Horizon: An American Saga” u režiji Kevina Kostnera, premijerno je prikazana na Kanskom festivalu, nakon čega je ovaj projekat publika nagradila 11-minutnim aplauzom.

Film koji traje tri sata, prvo je poglavlje četvorodjelnog serijala koju režira Kostner, a u kojoj tumači i jednu od uloga uz Sijenu Miler, Aleksandra Edu, Dženu Malon, Ebi Li, Džordžu Mekfejl, Elu Hant, Izabelu Furman, Luka Vilsona. U filmu igra i Hejs Logan Kostner, sin čuvenog glumca i režisera.


“Ne postoji mjesto kao što je ovo ovdje. Nikada ovo neću zaboraviti”, obratio se publici holivudski glumac.

“Napravio sam ovaj film... Više nije moj, sada je vaš. Znao sam to istog minuta kada je prikazivanje završeno. Veoma sam srećan. Biće još tri dijela”, dodao je Kostner.

Prvi dio četvorodjelne sage naćiće se u bioskopima od 28. juna, a drugi dio premijeru će imati već u avgustu. Da Kostner ne gubi vrijeme dokazuje i to što je treći film već u produkciji.

“Horizon: An American Saga” vraća Kostnera vestern žanru, a u njemu se prikazuje razvoj američkog Zapada prije i nakon Građanskog rata.
https://www.vijesti.me/zabava/film-...TLSFP&pv=c96057d7-665d-45e7-a65d-288770cd19a6

Dobro, njemu nije ovo prvi vestern, ali generalno me ta vrsta filmova uvek podseti na neka davna vremena. Gledao sam to rado. Verovatno ću i ovaj.
 
I to su stari kaubojci ..mada ima odlicnih i savremenijih ..plavi vojnik na primer , serija sa Kevinom Kostnerom Yellowstone ciji završetak nestrpljivo cekam ili serija 1883 i 1923. i da ne nabrajam dalje ..ima bas dobrih filmova i serija vezanih za western
 
I to su stari kaubojci ..mada ima odlicnih i savremenijih ..plavi vojnik na primer , serija sa Kevinom Kostnerom Yellowstone ciji završetak nestrpljivo cekam ili serija 1883 i 1923. i da ne nabrajam dalje ..ima bas dobrih filmova i serija vezanih za western
Sad da nabrojiš sve vesterne, da nadoknadiš u tastaturi sve što si propustila u posl.vreme... ;) :D :cool:
 

Back
Top