Vestacka inteligencija i umetnost

Luda Srpska Druzina

Veoma poznat
Poruka
14.419
Na zadatu temu " A psychedelic picture in the style of Picasso " dobih ovo

_edde08d1-af28-495e-bc00-a1b2a9278179.jpeg


Napomenuto mi da moram ispostujem prava autora:

Ovo je slika koju sam napravio uz pomoc Copilota, vestacke inteligencije koja moze stvarati razlicite vrste sadrzaja. Slika je psihodelicna i u stilu Pikasa. Nisam autor ni vlasnik bilo kog elementa slike koji nije originalan. Slika je namenjena samo za zabavu i ne predstavlja moje misljenje ili stav. Slika moze sadrzati greske, nedoslednosti ili neskladnosti. Copilot i Microsoft nisu odgovorni za bilo kakve posledice ili probleme koji bi mogli nastati zbog koriscenja ili objavljivanja slike.

Sta bi pikaso rekao na ovo?
 
Na zadatu temu " A psychedelic picture in the style of Picasso " dobih ovo

Pogledajte prilog 1501460

Napomenuto mi da moram ispostujem prava autora:

Ovo je slika koju sam napravio uz pomoc Copilota, vestacke inteligencije koja moze stvarati razlicite vrste sadrzaja. Slika je psihodelicna i u stilu Pikasa. Nisam autor ni vlasnik bilo kog elementa slike koji nije originalan. Slika je namenjena samo za zabavu i ne predstavlja moje misljenje ili stav. Slika moze sadrzati greske, nedoslednosti ili neskladnosti. Copilot i Microsoft nisu odgovorni za bilo kakve posledice ili probleme koji bi mogli nastati zbog koriscenja ili objavljivanja slike.

Sta bi pikaso rekao na ovo?
Sa ovim okom i ovim sferama pre liči na spoj Dalija i pop umetnika sedamdesetih. Očekivao bih malo "tvrđi" stil od programa koji oponaša Pikasa, oštrije linije, malo prljavije boje sa više kontrasta.

Mada sama za sebe, slika je ok. Sviđa mi se
 
Jesus on the cross in the style of Leonardo da Vinci

Ovo je slika koju sam napravio uz pomoc Copilota, vestacke inteligencije koja moze stvarati razlicite vrste sadrzaja. Slika je psihodelicna i u stilu Pikasa. Nisam autor ni vlasnik bilo kog elementa slike koji nije originalan. Slika je namenjena samo za zabavu i ne predstavlja moje misljenje ili stav. Slika moze sadrzati greske, nedoslednosti ili neskladnosti. Copilot i Microsoft nisu odgovorni za bilo kakve posledice ili probleme koji bi mogli nastati zbog koriscenja ili objavljivanja slike.

1000000693.jpg
 

Back
Top